Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    faturasız vermeleri lazım artık bu faizi.
  • Nuvoda 4te1 olayı var tebde ise ulaşım kampanyası var zaten kredi kartı için daha fazla kampanya var onuda herkese çıkarttırmıyorlar 3 kez red yedim ben. Nuvonun kredi kartı var oda playcart oda ücretli zaten.
  • ulex kullanıcısına yanıt
    süper haber...
    ama şu 3 faturayı 2 ye düşürseler daha iyi olacak.
  • Babil devam ederse, üstüne bir de güzel bir kampanya daha çıkarsa, enpara yeniden atağa kalkar bence?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

enpara kanpanya konusunda çok düşük kalıyor
    millet tebe nuvoya kayıyor
    duyurulur.

enpara bu, cevapsız bırakmaz
  • bu biriktir butonu var mobilde onun kullanimi ucretlimi faizi ne kadar getirisi
  • 32 günlük faiz 11.50 olmuş.enparadan çıkanlar çoğaldı faiz yükseltiyorlar galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

enpara kanpanya konusunda çok düşük kalıyor
    millet tebe nuvoya kayıyor
    duyurulur.

Ayda 75 liraya kadar geri ödeme yapılıyor. Daha ne olsun bilemiyorum.
  • Gecenlerde karti siparis ettim geldi cok sukur de gelen arkadas 24 saat sonra internet kullanimina acilir dedi bende baktim internetten kampanyalar kisminda hicbirsey yoktu hesabimda. %50 kampanyanin gecerli oldugu bir siteden alisveris yaptim gelecek aya iadesi gelirmi? Umarim cevaplanir arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacktr

Gecenlerde karti siparis ettim geldi cok sukur de gelen arkadas 24 saat sonra internet kullanimina acilir dedi bende baktim internetten kampanyalar kisminda hicbirsey yoktu hesabimda. %50 kampanyanin gecerli oldugu bir siteden alisveris yaptim gelecek aya iadesi gelirmi? Umarim cevaplanir arkadaslar

Babil.com ve Seslenenkitap.com, Steam, League of Legends, Karnaval One, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, XBox, Play Station ve Deezer'da alışveriş yaptıysanız sonraki ayın 5. iş gününde iade alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desert@eagle

32 günlük faiz 11.50 olmuş.enparadan çıkanlar çoğaldı faiz yükseltiyorlar galiba

Bu %11.5 olan faiz orani yillik degilmi? Sitesinden 5000tl hesapliyorum 32 gun sonunda 5042tl oluyor hesap dogrumu?onceki yaziarda arkadaslar 500 tlye ayda 20-30tl gelir demis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

quote:

Orijinalden alıntı: Jacktr

Gecenlerde karti siparis ettim geldi cok sukur de gelen arkadas 24 saat sonra internet kullanimina acilir dedi bende baktim internetten kampanyalar kisminda hicbirsey yoktu hesabimda. %50 kampanyanin gecerli oldugu bir siteden alisveris yaptim gelecek aya iadesi gelirmi? Umarim cevaplanir arkadaslar

Babil.com ve Seslenenkitap.com, Steam, League of Legends, Karnaval One, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, XBox, Play Station ve Deezer'da alışveriş yaptıysanız sonraki ayın 5. iş gününde iade alırsınız.

Playstation store dan yaptim bazi arkadaslar iade filan yatmayabilir dedi yeni cikardigim icin karti icime dert oldu malum her ay birseyler aliyorum internetten tesekkurler cevabiniz icin gelecek ay gorecegim yatar heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: dc106

quote:

Orijinalden alıntı: desert@eagle

32 günlük faiz 11.50 olmuş.enparadan çıkanlar çoğaldı faiz yükseltiyorlar galiba

Bu %11.5 olan faiz orani yillik degilmi? Sitesinden 5000tl hesapliyorum 32 gun sonunda 5042tl oluyor hesap dogrumu?onceki yaziarda arkadaslar 500 tlye ayda 20-30tl gelir demis

Hocam faizler yıllık hesaplanır.

• Vadesiz euro hesabı açtım ama bankamatikte göremiyorum. Direk finansbank şubesinden numara alıp mı yatıracağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Vadesiz euro hesabı açtım ama bankamatikte göremiyorum. Direk finansbank şubesinden numara alıp mı yatıracağız?

Öncelikle; enpara için şubelerden işlem yapamazsınız, ayrıca döviz hesabı işlemlerinde TL olarak yatırıp çevirdikten sonra hesaba aktarıldığı şeklinde bilgim var.

Gene de müşteri görevlisine sorun siz.
  • Bir de Benzin kampanyası yapsalar tadından yenmez. Yine 50 liraya 25 lira bile olur yani. Hiç yoktan iyidir.
  • arkadaşlar toplam 60 tl'lik alışveriş yapsam gene 25 tl 'mi verir mi ?
  • Steamden aldigim iadeyi m.hizmetlirini arayinca formla cozmem gerektigi soylenirken attigim mail ile parayi geri aldim enteresan oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anildeniz

arkadaşlar toplam 60 tl'lik alışveriş yapsam gene 25 tl 'mi verir mi ?

evet. 190 liraya da 25

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rescue kullanıcısına yanıt
    2sinide kullanıyorum şuanlık bir problem çıkmadı :D
  • 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.