Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.152
Cevap
500
Favori
1.240.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel kampanya olacak gibi duruyor. Arşive eklenecek kitaplar vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hboz90

Babil.com da geçerli yazıyor indirimi genel değil sanırım.

Olabilir, bilmiyorum.
  • Eleman babil'in sahibi ya da elamanı olduğu için öyle söylüyor. Bence bütün kitap sektöründe geçerli olur. babil muhafazakar bir kitap sitesi görünümünde, enpara gidip yalnızca onlarla anlaşmaz diye düşünüyorum. Ama tabi ne olacağını 1 haziranda göreceğiz.
  • kitaplar da uygun fiyatlı güzel olur bu uygulama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • babil.com'un stoklarını genişletmesi gerekiyor. aradığım bir kaç kitabı bulamadım.
  • Sadece Babil.com için geçerli olsa bile iyi bir kampanya olur.

https://twitter.com/alidemirtas/status/603921250264686593
  • Yabancı dilde e-kitapları google play storedan indirimli alıyoruz zaten. Bu babil kampanyasına da e-kitaplar dahil olursa şahane olur.
  • inşallah kitapyurdu da kampanyaya dahildir
  • hani kitap indiriimi nerde?

finansbank hileci banka. kredi kartı borcunu son güne bırakında bankamatiği çalışmaz deneyin görün. kesintileri boldur. ama enparda daha bir şeyini görmedim.
  • Enpara türk bankacılık sektöründe kurtarılmış bölge gibi birşey.Cepteteb'de o yolda ilerliyor dedik bugün hesap kartı sahiplerine büyük kazığı attılar sağolsunlar. Hesap kartları çöp oldu çöp
  • Aylardır ses yoktu. Hadi bakalım. Az da biz gülek.

• Kitap siteleri hemen hemen aynı fiyat verdikleri için daha geçen gün kitapyurdu'ndan oldukça yüklü miktarda bir alışveriş yaptım
    1 Hazıranı bekleseymişim iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt338

Enpara türk bankacılık sektöründe kurtarılmış bölge gibi birşey.Cepteteb'de o yolda ilerliyor dedik bugün hesap kartı sahiplerine büyük kazığı attılar sağolsunlar. Hesap kartları çöp oldu çöp

Ne oldu ki hocam hesap kartlılara

• quote:

Orijinalden alıntı: ileri iade

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

kitap nedir ya

Kitap nedir ne demek? Nasıl bir dusuncedir bu?

kitapmı kaldı hemşerim, bişey okuyacağın zaman indirirsin netten atarsın tabletine okursun.boşuna ağaç kesilmemiş olur, gereksiz döküntü olmaz evde

Kitabı sadece hikaye, roman olarak mı görüyorsun? Eğitim kitapları var. Ders kitapları var. Sınav kitapları var. Var oğlu var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ileri iade İ kullanıcısına yanıt
    Kitap, bir kenarından birleştirilerek dışına kapak takılmış yani ciltlenmiş, (kâğıt, parşömen vb. malzemeden üretilmiş) üzeri baskılı sayfaların toplamıdır.
    Kaynak:http://tr.wikipedia.org/wiki/Kitap

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Kitap, bir kenarından birleştirilerek dışına kapak takılmış yani ciltlenmiş, (kâğıt, parşömen vb. malzemeden üretilmiş) üzeri baskılı sayfaların toplamıdır.
    Kaynak:http://tr.wikipedia.org/wiki/Kitap

kabul etmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt338

Enpara türk bankacılık sektöründe kurtarılmış bölge gibi birşey.Cepteteb'de o yolda ilerliyor dedik bugün hesap kartı sahiplerine büyük kazığı attılar sağolsunlar. Hesap kartları çöp oldu çöp

Aynen...
    Cepteteb musteri hizmetleri enparanin yanina yaklasamaz. Ilk ziyareti benim bildigim banka calisani yapar adamlar kuryeyle anlasmis. Kuryede beni ariyor diyor abi buralardaysan ugrada kartin gelmis veriyim diyor. Kredi kartini hic sormayin cunku onun akibetini kimse bilmiyor. O bir sır...

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Arkadaş sadece hava ve beslenmeden ibaret olduğu için normal karşılamak lazım
  • quote:

quote:

quote:

kitap nedir ya

kitapmı kaldı hemşerim, bişey okuyacağın zaman indirirsin netten atarsın tabletine okursun.boşuna ağaç kesilmemiş olur, gereksiz döküntü olmaz evde

Gardeş sen bu süper zekanla evde duş alma, çık yağmura al şampuanı sabunu eline işi bedavaya getir. Suyu heba etmemiş olursun, hemde su faturan düşük gelir.
    Evin sobalıysa oduna kömüre para verme, kış günü mıçtığın şeyleri kurut sobada tezek diye yakarsın.
    Tüp yerinede kuru fasülyeyi bol ye hortumuda Şener ŞEN filmindeki gibi monte edip kullanırsın...

• quote:

quote:

quote:

kitap nedir ya

Milenyum çocuğu

• 
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.