Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m-99

@-b0Ni Hayır saat 3 gibi yaptım. Normalde 1 dk bile sürmezdi . 1 saat falan bekledim gelmeyince aradım garanti bankasını onay bekliyor dediler . Gün içinde gelir vs dedi . Çok saçma küçük bir miktar paranın bu şekilde takılmasına anlam veremedim .

Yarım gün falan tatil varmıydı ki bugün??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

quote:

@-b0Ni Hayır saat 3 gibi yaptım. Normalde 1 dk bile sürmezdi . 1 saat falan bekledim gelmeyince aradım garanti bankasını onay bekliyor dediler . Gün içinde gelir vs dedi . Çok saçma küçük bir miktar paranın bu şekilde takılmasına anlam veremedim .

Akşam 8 gibi ulaşmış para sonradan baktım . Çok tuhaf bir durum bir daha garantiye eft çekmeyeceğim ağaç ettiler resmen .
  • 1500tl kredi tanimli hesabima. Gunluk4-5saatlik para lazim oluyor max 7saatte geri yatircam.musteri hizmetlerini aradim sordum.bakiyen eksi olmali dedi.ne yani 100tl var 200tl var ama yetmiyor diye 300 400tl lazim gerekiyor.illa eksi bakiyen olcak ve 1500un tamamini cekcen dio.ve gunluk kasa kacta kapanir soyleyemiyor
    ssanirim illa 1gunluk faiz bindiriyor enpara.acaba bu krediyi alip 5 6 saatte geri yatirip faiz ve vergi odemeyen arkadaslar var mi? Tesekkurler

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    dün ayın son iş günüydü. böyle günlerde yoğunluklar olabiliyor nadir de olsa.
  • hayaletmavisi kullanıcısına yanıt
    tamamını çekmene gerek yok yok.

örneğin 100 çekersin hesabın normalde sıfırsa -100 olur.

eksi bakiyeden kasıt bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingHigh -- 1 Mayıs 2015; 0:47:56 >
  • 1000 tl ye kredi alayim dedi vermedi 2 aydır deniyorum :) hesapta paramda oluyor ama çalışmıyorum direk çiziyor bizi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • en parada eksıye inmek var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum eminim soran da olmuştur ama bilgilendirirseniz sevinirim. Steam'den 180 TL'lik bir oyun alsam, bu oyunun 50 TL'si geri iade olarak alabilir miyim?

Edit: Alınıyormuş ama maksimum 25 TL'ymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alp -- 1 Mayıs 2015; 2:19:10 >
  • Burak Bey35 B kullanıcısına yanıt
    hesabına ekpara tanımlanırsa evet.
  • Peki ek para nasıl tanımlıcam hesabıma
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

quote:

Akşam 8 gibi ulaşmış para sonradan baktım . Çok tuhaf bir durum bir daha garantiye eft çekmeyeceğim ağaç ettiler resmen .

Hocam böyle sorunlar genelde merkez bankası tarafından oluşuyor. Bankalarla alakası yok desek yanılmış olmayız.

• Burak Bey35 B kullanıcısına yanıt
    genelde onlar teklif ediyorlar sen onaylarsan tanımlanıyor.

ama telefonla ara talep et uygun görülürse tanımlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

Mobilden başvuru yapmayın pc üzerinden yapın birde öyle bakın.

ilginize teşekkür ederim. 2 kere mobilden yaptığım başvurum buhar olup yok oldu. ama pcden yaptım akşamına aradılar ve kredim onaylandı.

mobil uygulamada bir sorun var gözüküyor.
  • İnternet şubesine girebilen var mı? Şöyle bir msajla karşılaşıyorum.
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    giriliyor herhangi bir sorun yok bende
  • Arkadaşlar ben steam e 50 tl para yatırdım. Yani oyun satın almadan sadece para yatırdım. Bunun 25 tl si iade olur mu yoksa sadece satın alımlarda mı geçerli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slhttnshn61

Arkadaşlar ben steam e 50 tl para yatırdım. Yani oyun satın almadan sadece para yatırdım. Bunun 25 tl si iade olur mu yoksa sadece satın alımlarda mı geçerli ?

iade olur
  • GhostDog kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. 1-5 arası yatıyomuş iadeler ama şimdiye kadar yatmadığı için bi soriyim dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slhttnshn61

Sağolun hocam. 1-5 arası yatıyomuş iadeler ama şimdiye kadar yatmadığı için bi soriyim dedim.

Benim de henüz yatmadı

• iadeler en geç perşembe günü mesai saati sonunda yatar. acele etmeyin.
  • 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.