Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.152
Cevap
500
Favori
1.240.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık telefon uygulamasından da kredi çekilebiliyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: ogormek

Arkadaslar, hesabimiza euro yatirmak istersek her atmden yatiriliyor mu yoksa subeye mi gitmek gerekiyor? Tsk

Masrafsız bankacılık : enpara

Sebebi şubesiz (gerçekten şubelerden bağımsız) olduğu için. Bu yüzden parayı şubeye yatıramazsınız.

Hocam biliyorum. Ama euro nasıl aktaracağım hesaba ? ATM'den de olmuyor euro yatırma diye biliyorum. Yok mu bir yolu.
    Başka bankaya yatırıp oradan eft falan yapsak. Hesap açtınmı hemen basıyorlar hesap işletim ücretini, ayrıca göndermek paralı.
    Olmuyorsa euroyu bozuk tl yatırıp euro almak ama onda da zarar oluyor. Düşükten boz yüksekten al falan.

• ogormek O kullanıcısına yanıt
    malesef atmden veya şubeden yatırma şansın yok.

ya başka bankadan transfer veya, tl yatırıp döviz alacaksınız.

eger çok çok yüklü bir miktar değilse kur farkından çok kayıp yaşamazsınız.
  • 10000 tl vadeli yatırım yapılacak. Kazanç açısından öneriniz nedir. Paraya 6 ay dokunulmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

10000 tl vadeli yatırım yapılacak. Kazanç açısından öneriniz nedir. Paraya 6 ay dokunulmayacak.

vadeli hesap açın. en uygunu o. faiz en parada yüksek.
  • 1-3-6 ay.hangisini önerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

1-3-6 ay.hangisini önerirsiniz

32 günlük açın, mevcut oranlarda en karlısı.
  • Yatirim hapini niye kaldiriyorlar acaba? Biseyler ters mi gidiyor Enparada?

• arkadaşlar benim şimdi finansbanktan 5bin bi kredim bide 1200 lük kartım var bu enparaya başvursam nasıl olur tanımlı bi kredi mi veriyorlar ne kadar süre içerisinde açılır en para bide findekste gözüküyor mu bu enpara ve işlemler nasıl yürüyor öyelik falan sonra kredi kullanımı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperBlack -- 3 Mart 2015; 7:23:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperbal

arkadaşlar benim şimdi finansbanktan 5bin bi kredim bide 1200 lük kartım var bu enparaya başvursam nasıl olur tanımlı bi kredi mi veriyorlar ne kadar süre içerisinde açılır en para bide findekste gözüküyor mu bu enpara ve işlemler nasıl yürüyor öyelik falan sonra kredi kullanımı?

Enpara bir bank karttır. kredi kartı değildir. Almanızda engel olmaz. İnternet şubesinden başvurup rahat edersiniz.
  • BluePage B kullanıcısına yanıt
    Yatırıp hapı istenilen ragbeti görmedi. o sebeple iptal edildi. ters bir şey yok:)
  • onat kullanıcısına yanıt
    Kısa vadede 32 gün faiz orani şuan için en yüksek olanı,, ama ilerki aylarda faiz oranı düşerse 32 günde zarar olabilir.. 6 ay ellemicem üçe beşe bakmam diyorsanız 6 aylık faizi ve 32 gün faize bakınız ucurum fark yoksa 6 ay..ama ben olsam 32 günlük koyardım :) seçim sizin.
  • beyler bende üniversiteb finansbank go ve play kart var. uniteb 2500 finansbank 1500 ve play 500 tl limitli kartlar.
    kredi çekmek istiyorum ama gelire dair belge istiyorlar (başvurduğumda 2500 tl ön onay geliyor gelir belgesiz telefona).
    enpara kullanıyorum ayrıca. kredi için enparaya başvurduğumda hep olumsuz cevap alıyorum.

NE YAPMALIYIM BU DURUMDA? KREDİ ALMAM için bir YOL VAR MI?
  • vivelamour V kullanıcısına yanıt
    Kartınız nasıl kopyalanmış biryerde mi bıraktınız bende bugun basvurdum kartı görünce kopyalamaya müsait olduğu fikri uyandı kartı biryerde bırakmadıysanız ya atm de kopyaladılar yada bu iş de bir tezgah mevcut çünkü bir kartı kopyalamak için biryerde bırakmak yada güvenilmeyen kuytu da bir atm ye takılan kopyalama cihazıyla olabilir mevduat a yüklü miktarda yatıracam kıllandım 40 tl fazla alacaz diye elde ki para dan olmayalım sonuc itibariyle sizin bir hatanız yoksa müşteriye gelmeden önce bilgiler kopyalanmış olabilir bu da ciddi güvenlik açığı demektir süreci anlatırsanız memnun oluruz enazından yüklü miktar mevduat yatıran insanların kafasında soru işareti kalmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: cfc

arkadaşlar 20 bin tlye aylık ne kadar faiz alabilirim?

Şu an için 32 günlük %10,30 oranla 158,31 kar elde edersiniz.
  • Nuvo gibi puan verse,alışveriş kampanyaları yapsa tadından yenmicek de
  • quote:

Orijinalden alıntı: svskrt

Kartınız nasıl kopyalanmış biryerde mi bıraktınız bende bugun basvurdum kartı görünce kopyalamaya müsait olduğu fikri uyandı kartı biryerde bırakmadıysanız ya atm de kopyaladılar yada bu iş de bir tezgah mevcut çünkü bir kartı kopyalamak için biryerde bırakmak yada güvenilmeyen kuytu da bir atm ye takılan kopyalama cihazıyla olabilir mevduat a yüklü miktarda yatıracam kıllandım 40 tl fazla alacaz diye elde ki para dan olmayalım sonuc itibariyle sizin bir hatanız yoksa müşteriye gelmeden önce bilgiler kopyalanmış olabilir bu da ciddi güvenlik açığı demektir süreci anlatırsanız memnun oluruz enazından yüklü miktar mevduat yatıran insanların kafasında soru işareti kalmaz

Tüm kartlar kopyalamaya müsaittir.

Bir yerde unutursanız kartınızın kopyalanmasına gerek kalmaz. Çalınır. :)

Hiçbir banka veya kredi kartınızı avm dışında atmye takmayın.

Saçma sapan bilmediğiniz yerlerde kartla alışveriş yapmayın. Pos cihazlarıyla da kopyalanıyor.

Benim kartım cadde üzerinde bir atmde kopyalanmış. Atmlere kart kopyalama cihazı takıldığı için ister enpara ister işbank olsun kopyalanır.

Ama param 3 günde enpara tarafından iade edildi. Bankalar sigortalı.

• kartsız işlemde paranızı çekip/yatırabiliyorsunuz bence atm de gerekmedikçe fiziksel kartı kullanmamak yerinde olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi encard ile atmden para yatırıp ve hiç aidat falan kesilmeden aylar sonra o parayı aynen çekebiliyoruz değil mi?
  • Birikim hesabı veya vadeli hesap açarsanız yatırdığınızdan fazlasını bile çekebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.