Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ücretsiz eft yapmak ve hesap işletim ücreti almadığı için enparaya dün başvurdum paranın faiz işlemesini iptal etmek gibi bi seçenek var mı? yoksa enparadan vazgeçeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • imhiret kullanıcısına yanıt
    zaten normal paraya işlemiyor faiz birikim hesabı yada vadeli hesap açarsan işliyor
  • Merhaba arkadaşlar bende enpara müşterisiyim.

Pc depodan LİNKTEKİ Asus dizüstü almak istiyorum

Havale veya ile alabilir miyim alırsam nasıl alırım kimlik fotokopisi yada havale makbuzunu faxlamamı isterler mi ?

@pcdepo.com böyle yapınca etiketleniyor mu müşteri temsilcisi yardım edebilirse iyi olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAKANIM1987 -- 28 Ocak 2015; 13:43:38 >
  • HAKANIM1987 kullanıcısına yanıt
    Sitede havale ile ödeme seçeneği var. Siparişi oluştur, ödeme sayfasına gel, havale ile ödeme seçeneğini seç, siparişi onayla. Sonrasında toplam tutarı havale yap, sitede bulunan havale bildirim formunu doldur. Burada firmanın banka hesap numaralarıda yer alıyor.

Havale Bildirim Formu :https://www.pcdepo.com/havale-bildirimi
  • Enparayı faiz için kullanmıyorum zaten. İadeden dolayı nuvoya geçesim var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rkarakus06 kullanıcısına yanıt
    nuvoyu kullanıp kenara atıcam sadece kampanya için aldım. Hiçbir zaman nuvo bir enpara olamaycak bence. Tam olarak gelirle alakalı değil, enpara 30.000 teklifi sunuyor, nuvo ise 10.000 nuvoda 10.000 verdiğide işte

http://www.nuvo.com.tr/nuvo-nedir/urun-ve-hizmetlerimiz/detay/krediler.aspx

burada belli. enpara ise

https://www.finansbank.enpara.com/kredi/ihtiyac-kredisi-hesaplama.aspx

1.000-30.000 arasında diyor. Nuvo daha bana gelmeden gözümden çok düştü yine belirtiyorum sadece kampanya olduğu için alıyorum. Daha sonra kapatacağım ancak halen enparayı aldığımdan beri kullanmaya devam ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: anilder

quote:

Orijinalden alıntı: mhmtsd

üzerinde ismi yazılı encard kullanan varmı nasıl temin edebiliriz.

ben ikiside kullanıyorum müşteri hizm. arayarak temin edebilirsiniz ücretsiz 1 haftada geliyr

üzerinde isim yazılı kart geldiği zaman isim yazmayan kartıda kullanabiliyormuyuz.
    Birde yeni kart geldiği zaman teslim alırken yine kimlik fotoğrafını çekip sözleşme filan imzalıyormusun.
  • Arkadaşlar teşekkürler. Enpara, nuvo, igaranti, paramara bende bunlar var. hepsinin + ve - biliyorum. sizin dediğiniz özellikler diğerlerinde yokmuş gibi abartmayın. Kendimden şüphe edecektim acaba bir şeyler varda ben mi bilmiyorum veya anlamıyorum diye. Ama anladım ki gerçekten abartı. buradakilerin 100 binleri varda yıllık 1 puanlık faiz şu kadar yapıyor densin onunda yapacağı belli 850 TL. Ama 10000 TL için 85 TL diğer kartlar çatır çatır kampanya yapıyor ortalama 3 ayda daha fazlasını ben alıyorum. Size kolay gelsin.
  • steam'den yapacağım bir alışveriş için bana yardımcı olabilecek varmı?
  • bireysel emeklilik sistemi de enparaya gelsin mobilden açalım dedim
    hatta bu yeni gelecek olan ev birikim hesabıda gelsin, kredi kartı da çıksın sanal kartta çıksın ama yavaşlar baya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anilder

quote:

üzerinde ismi yazılı encard kullanan varmı nasıl temin edebiliriz.

ben ikiside kullanıyorum müşteri hizm. arayarak temin edebilirsiniz ücretsiz 1 haftada geliyr

üzerinde isim yazılı kart geldiği zaman isim yazmayan kartıda kullanabiliyormuyuz.
    Birde yeni kart geldiği zaman teslim alırken yine kimlik fotoğrafını çekip sözleşme filan imzalıyormusun.

Yeni kart geldiginde eskisi iptal olur, kullanamazsin.
    Yeni kart kurye ile gelir, teslim almak icin sadece teslim aldigina dair imza atarsin, yeni sozlesme yok.

• Ben üzerinde isim yazılı karttan talep ettim. 1 yıldan fazla oldu zaten isimli kartım geldi. Eski kartımın tüm bilgileri ile aynı kart yollamışlardı. 2 kartta çalışmaktadır. Yani kapatmıyorlar. Günlük 5.000tl kart limiti bu sayede 10.000tl oldu :)
    Kart geldiğinde de normal kurye ile gelmişti. Kimlik bilgilerine bakarak klasik olarak teslim ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balbilgi

Ben üzerinde isim yazılı karttan talep ettim. 1 yıldan fazla oldu zaten isimli kartım geldi. Eski kartımın tüm bilgileri ile aynı kart yollamışlardı. 2 kartta çalışmaktadır. Yani kapatmıyorlar. Günlük 5.000tl kart limiti bu sayede 10.000tl oldu :)
    Kart geldiğinde de normal kurye ile gelmişti. Kimlik bilgilerine bakarak klasik olarak teslim ediyorlar.

• berfuemre kullanıcısına yanıt
    Paranin gonderildigi (alici) hesaptaki isim ve soyisimin eft gonderirken alici yerine girdiginiz isimle birebir tutmasi gerekiyor. Ornegin gobek adi vs varsa ve onlar alici isim soyisim kismina girilmediyse, eksikse eft geri geliyor.
  • bekirb B kullanıcısına yanıt
    Anladim.bidaha kine insalah olmaz gobek adi falan yokta tesekkurler yine de sagolun

• quote:

Orijinalden alıntı: azraelhusam

steam'den yapacağım bir alışveriş için bana yardımcı olabilecek varmı?

ne konuda yardıma ihtiyacın var
  • liquidsky kullanıcısına yanıt
    53,60TL olan oyunu enparas ile bana alabilecek birini arıyorum. bunu yapacak arkadas iadeyle birlikte 28.60TL ödeyecek. bende hesabına 30TL direk göndereceğim
  • ben de bilgi almak istiyosun sanmıştım yardımcı olabilecek arkadaş varsa irtibata geçicektir
  • liquidsky kullanıcısına yanıt
    :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eufloria

zaten normal paraya işlemiyor faiz birikim hesabı yada vadeli hesap açarsan işliyor

evet bugün 17 civarı mh aradı detaylı bilgi verdi hatta ses kaydı bile yaptım anlaşılmayan yerler olur diye umarım yarına bütün işlemleri hallederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.