Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: noone_ Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
20.111
Cevap
497
Favori
1.233.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bügün geldi enpara kartım içinden hediye kalem çıktı scrikss marka fakat kalemin uçu çok kalın ben bunun ucu bitince nerden bulacam.
    üstünde 0 kaç veya 2 mi 3 mi artık hiç bir şey yazmıyor ucu hakkında. kalem çok hoşuma gitti full metal ağır kaliteli bişey
    yardımcı olacak arkadaş var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: opsladio

bügün geldi enpara kartım içinden hediye kalem çıktı scrikss marka fakat kalemin uçu çok kalın ben bunun ucu bitince nerden bulacam.
    üstünde 0 kaç veya 2 mi 3 mi artık hiç bir şey yazmıyor ucu hakkında. kalem çok hoşuma gitti full metal ağır kaliteli bişey
    yardımcı olacak arkadaş var mı ?

2mm uç.
    http://www.ofissepetim.com/MIKRO-918-2MM-x90MM-SIYAH-MIN-UC_4207.html#0
  • teşekkür ederim @Albus Dumbledore özel mesajdan da yardımcı oldun ürünün siparişini verdim ancak 2.32 kurundan çevirdi yani satış üzerinden değerlendirdi bu yüzden sizin de dediğiniz gibi alışverişte saatin önemi yok diye düşünüyorum
  • eyv karpuz sanada mı bu kalemden verdiler. arkadaş veriyon bağli 0.7 0.5 ver :D buda işimi görürde onlar olsa daha güzel olurdu.
  • Enpara yine yapmış yapacağını ve SMS ile bildirim "ücretsiz" olmuş.

Finansbank Enpara [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 22 Aralık 2014; 22:48:36 >
  • Su başlığa ne zaman girsem her sayfada kumbara cikolata kalem ivir zivir entryler görüyorum. Arkadaş ne acgozsunuz kumbarayi napcaksiiz allah aşkına 3 yaşında cocukmusunuz bi kumbaranin pesine düşüp kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz. Zaten kumbara meraki olan gider kaliteli bisey alır, bu uyduruk şeye tenezzül etmez. Buna ek olarak bu tarz hediyeler genelde aktif olmayan müşterilere gönderilir ki yapılan masraf bir işe yarasın. Aktif ve mutlu musteri zaten firmayla calismaya devam eder onda sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba paypalda 150 dolar param var. kredi kartım yok. paypaldaki paramı enpara hesabına dolar olarak aktarabiliyormuyum?

artı bunun için enpara para kesiyormu? diyelim para aktarıldı parayı nasıl ele alyoruz atm için kart veriyorlarmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

merhaba paypalda 150 dolar param var. kredi kartım yok. paypaldaki paramı enpara hesabına dolar olarak aktarabiliyormuyum?

artı bunun için enpara para kesiyormu? diyelim para aktarıldı parayı nasıl ele alyoruz atm için kart veriyorlarmı?

paypal zaten kuru düşük hesaplıyor. Enparaya aktarırken Enpara'da TL hesabın olmalı. TL hesabın olmazsa kabul etmiyorlar.

Enpara ücret almıyor ancak transfer 3-5 gün içinde gerçekleşiyor. Encard'ın varsa atmden yatırlan parayı hesaba yansıdıktan sonra TL olarak çekebiliyorsun.
  • 32 gün 10,60
    46 gün 10,20

olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

merhaba paypalda 150 dolar param var. kredi kartım yok. paypaldaki paramı enpara hesabına dolar olarak aktarabiliyormuyum?

paypal zaten kuru düşük hesaplıyor. Enparaya aktarırken Enpara'da TL hesabın olmalı. TL hesabın olmazsa kabul etmiyorlar.

Enpara ücret almıyor ancak transfer 3-5 gün içinde gerçekleşiyor. Encard'ın varsa atmden yatırlan parayı hesaba yansıdıktan sonra TL olarak çekebiliyorsun.

paypaldan doları tlye çevirip gönderebilirim ozaman.

peki bu hesabı internetten açınca eve bir belge ve banka kartımı geliyor? encard dediğin nedir?
  • mehmet3807 kullanıcısına yanıt
    Evet mesai saatleri dışında olup olmaması alışveriş yaparken önemli değil. Güncel kurdan ödeme alınıyor.

Fakat ben alış ile satış fiyatını yazarken karıştırmışım. Satış fiyatından değerlendiriyorlar. Güncel kurda kalan fiyat satış fiyatıymış. Mesai saatlerinden sonra değişen fiyat alış fiyatı. Bu da sadece döviz hesabına euro/ dolar alıp bozdurmak isteyenleri zarar ettiren bir konu. Kartla dolar üzerinden alışveriş buna dahil değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albus Dumbledore -- 23 Aralık 2014; 13:40:20 >
  • enparaya ilk başvuru yaptığımda evime müşteri temsilcisi gelmişti, kartı ve sözleşmeyi getiriyor. İmzanı atıyorsun kartı sonraki gün kullanabiliyorsun.
  • 7000 tl ye başvurdum hemen çıktı. 8500 daha limitim varmış. Bu kadar kolay olması çok güzel şubelere gitmek vs uzun iş
  • Bende bugün itibariyle enpara lı oldum sistemi gerçekten iyi kurmuşlar bulunduğum şehire bir kaç kişi ve ben için istanbuldan gelmişler valla hizmet itibari ile 6 saatlik yoldan gelmişler memnun kaldım enpara iyi islere imza atacak gibi görünüyor
  • bu limiti nasıl hesapladınız hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingHigh -- 23 Aralık 2014; 20:46:52 >
  • 7000 tl yi onayladılar sözleşme ekranına gelmeden 8500 tl daha çekebilirsiniz dedi. Hayırı seçtim, isteseydim 15,500 tl çekebilirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluecns -- 23 Aralık 2014; 22:03:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet3807

Aliexpressden alis veris yapabiliyomuyuz vadesiz tlde para var sadece o gunun dilar kurundan mi cekecek ekstra masraf olacak mi kullananlar yardimci olabilirmi ?

Dün yaptım sıkıntı yok, yapıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler @cemcem0 hocam bende yaptim bakalim ilk alisveris heyecani kac haftaya gelecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet3807 kullanıcısına yanıt
    Geçen ay 4 sipariş verdim hepside ayrı ayrı satıcılardan, en erken 29 gün, en geç 37 günde geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazondan ürün almaya kalktım.Enpara içindeki dolar karşılığı tl otomatik olarak dolara dönüşmedi bunu nasıl yapabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.