Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2,23 para çekti..
    para paypal bakiyemde görünmüyor...
    hesaba iade de edilmedi...
    öğrenmek amacıyla soruyorum...
    nerede acaba?...
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    Paypal kontrol amaçlı 1 dolar çekiyor.Paranız birkaç gün sonra geri gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. ..
    Karta mi, paypal hesabina mi?
    Ogrenmek icin.,.

• sak0575 kullanıcısına yanıt
    Karta yatar

• Archelot kullanıcısına yanıt
    Evet bilmiyor muydunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • enpara kampanya yapmazsa çevremde çoğu kişi kapattırmayı düşünüyor. Nuvo ezdi geçti her ay 50 lira + extra puanlarla yeni enpara oluyor. umarım bu sessizlik iyiye işarettir
  • Mr.Fussy kullanıcısına yanıt
    başvuru kısmında gördüm lakin şu an ikametgah yerinde değiilim ve bulunduğum yere en yakın finansbank şubesi 45 km. bu yüzden sıkıntı çıkabilir hem benim hem onların açısından. plana bağlı kalmadan benim gitmem lazım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psikozg -- 22 Kasım 2014; 21:05:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akinavlar

enpara kampanya yapmazsa çevremde çoğu kişi kapattırmayı düşünüyor. Nuvo ezdi geçti her ay 50 lira + extra puanlarla yeni enpara oluyor. umarım bu sessizlik iyiye işarettir

Nuvo'da hesap işletim ücreti yok ama EFT/havale/bakiye sorma gibi işlemlerden para çekiyor,doğru mu?
  • psikozg kullanıcısına yanıt
    Boşa gitmiş olursunuz. Şubeler yetkili değil. Enpara'nın ekibi ayrı çalışıyor. Büyük şehirlerden birinde değilseniz ve orada Enpara çalışanı yoksa otobüsle şehrinize geliyorlar kart teslimine. İlla ev adresinde olmanıza da gerek yok iş hatta pastane, kafe, park bile olabilir. Sizi arıyorlar buluşmayı ayarlıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albus Dumbledore -- 23 Kasım 2014; 9:39:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Albus Dumbledore kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim bilgi için o zaman gelsinler
  • Facebook'ta kampanyalar sürecek mi diye sormuşlar;

Finansbank Enpara.com: Merak etmeyin avantajlı yeni ürün ve kampanyalarla karşınızda olmaya devam edeceğiz.

Steam kampanyası geliştirilerek devam ettirilmeli kesinlikle. 50 tl üst limiti arttırsalar harika olur. Yeni kampanyalar neler olacak bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albus Dumbledore -- 23 Kasım 2014; 15:04:29 >
  • enpara ile daha iki hafta öncesine kadar sorunsuz alışveriş yapıyorken şuam geçersiz ödeme yöntemi uyarısı alıyorum
    müşteri hizmetlerini aradım bizden kaynaklığı değil diyor.aynı sorunu yaşayan veya çözüm yolu bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: obiwan165

enpara ile daha iki hafta öncesine kadar sorunsuz alışveriş yapıyorken şuam geçersiz ödeme yöntemi uyarısı alıyorum
    müşteri hizmetlerini aradım bizden kaynaklığı değil diyor.aynı sorunu yaşayan veya çözüm yolu bilen var mı?

Amazon için aynı hatayı aldım. Siz hangi siteden alışveriş yapamadınız?
  • Enpara'nın şans oyunlarını eklemesi bana şans getirdi güzel kupon tutturdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albus Dumbledore

Facebook'ta kampanyalar sürecek mi diye sormuşlar;

Finansbank Enpara.com: Merak etmeyin avantajlı yeni ürün ve kampanyalarla karşınızda olmaya devam edeceğiz.

Steam kampanyası geliştirilerek devam ettirilmeli kesinlikle. 50 tl üst limiti arttırsalar harika olur. Yeni kampanyalar neler olacak bakalım.

Steam bitsin konsol oyunculari magdur yemeksepeti veya internette alisveris olayi gelir mi acaba yine?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayıp ayıp. Steam niye bitiyor PSN, Xbox vs de eklensin. Komple bir oyun kampanyası yapsınlar. Burada coşalım.

Konu Enpara olunca güvenim tam. Yine coşturacak kampanyalar gelecektir
  • Kartımdan ve sistemden memnunum
    Birde sanal kredi kartı uygulaması oluşturulsa tadından yenmiyecek.
    gerçi belki önümüzdeki dönemde olabilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKANIM1987

Kartımdan ve sistemden memnunum
    Birde sanal kredi kartı uygulaması oluşturulsa tadından yenmiyecek.
    gerçi belki önümüzdeki dönemde olabilir :)

Sözleşmeyi imzalatmaya gelen kişiye bende dedim, müşteri memnuniyeti adına sizden fikirler alıyorlarsa ön ödemelide olsa hesaba bağlı sanal bir kredi kartı çok iyi olur belirtiniz dedim. Sanal kart istiyoruz diye nerden yazalım mailmi atalım facebooktan,twitterdan mı yazalım bir talep olduğunu görsünler belki yapabilirler bir şeyler,
  • Bu ekpara yerine sanal kredi karti verseler daha makbule geçer.

• 2015 kampanyalarını şimdiden merak ediyorum, ayrıca bende sanal kart çıkartmalarını isterdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.