Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: isobay Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil3 Android
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
70. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herkes aynı anda parasını çekse bile banka o kadar parayı bulundurmak zorunda. Bankalar belirli periyotlarda devlet tarafından denetleniyor sistem eskisi gibi değil yani. O para bir şekilde olmasa bile(hortum vs.) devlet diyor ki arkadaş banka vermediyse 100 bine kadar olan parayı ben vereceğim diyor. Kaldı ki 100 binden fazla parası olan adamın enparada işi ne.
  • red01 R kullanıcısına yanıt
    Büyük meblaları nerede tutalım peki ? Bir önerisi vardır sanırım konuya bu kadar hakim olan birisinin...
  • arkadaşlar bende enpara'yı bir buçuk senedir kullanıyorum şimdilik memnunum ama elimizde enparada para olduğuna dair herhangi bir belge yok bunu nasıl sağlayabiliriz sanki para havada duruyormuş gibi geliyor ama çokta güveniyorum şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım 10 bin liralık eft'de bile herhangi bir sorun yaşatmadı bana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bame

arkadaşlar bende enpara'yı bir buçuk senedir kullanıyorum şimdilik memnunum ama elimizde enparada para olduğuna dair herhangi bir belge yok bunu nasıl sağlayabiliriz sanki para havada duruyormuş gibi geliyor ama çokta güveniyorum şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım 10 bin liralık eft'de bile herhangi bir sorun yaşatmadı bana...

https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx buradan veya 0 (850) 222 36 63 den hesap cüzdanı talep edebilirsiniz.
    İlla içine yürüyüp girebileceğim banka istiyorum diyorsanız başka alternatiflere yönelmenizi tavsiye ederim.

• red01 R kullanıcısına yanıt
    munzam karşılık nedir araştırmanı öneririm
  • Türkiye'nin saygın bir bankasının bireysel bankacılık hizmetini "saadet zinciri" olarak tanımlamaya çalışmak kimsenin haddine değil. Saadet zincirinin ne olduğunu öğrenin önce.

Enpara'ya banker muamelesi yapmanın alemi yok. Finansbank'a ait bir hizmet. Paran diğer bankalarda ne kadar güvendeyse burada da o kadar güvende. Ne eksik ne fazla. Şubesiz bankacılık modeli de bize özel bir model değil, dünyada örnekleri çok.
  • bazı arkadaşlar hesap işletim ücreti eft havale vb gibi ücretler ile kaba tabirle kazıklamayı sonuna kadar hakediyor.
  • Bıyık altından gülümsedim. Havuz parası demiş arkadaş.

Senin şubesine gittiğin banka çok mu farklı? O da belirli bir seviyede yasal yedeğini tutuyor onun dışında elindeki nakit şubesindeki herkesin parası kadar değil. 100.000 TL yatıran herhangi bir kişi ile konuşun, şubeden para çekmek istediğinde genelde ön talep yapar, bir kaç saat sonra ya da ertesi gün parasını çeker, şube bakiye hazırlar.

Enpara'nın hiçbir yasal dezavantajı yok, kaldı ki hesap cüzdanı ve diğer belgeleri talep edebiliyorsunuz. Sadece online bir sistem ve Finansbank güvencesinde. Enpara'dan sonra Finansbank'a olan antipatim müthiş azaldı ve geçenlerde şans oyunu ödemesi için vadesiz hesap bile açmıştım.

Kesinlikle Enpara bu ülkedeki bankacılık anlayışını değiştirdi, çok faydası oldu. ATM kartı ile alışverişte de avantaj olabileceğini gördük. Hesap işletim ücreti ve masrafların sürekli alınmayabileceğini, özel bir işleme, söze gerek olmadığı gördük. 1,5 yıldan fazladır Enparalıyım, tek banka hesabım neredeyse. Hesabıma EFT geleceği zaman banka kesinti yapar mı ki, EFT masrafı bugün kaç TL oldu diye düşünmeden, müthiş hizmet anlayışı ve pratik arayüzleri ile acayip memnunum, akşamları rahatça uyuyabiliyorum..

Bankadan nakit yatırmak isteyenlere çözüm: iGaranti (Garanti bankası) ve Nuvo (Yapı Kredi Bankası) sistemleri de enparaya benzer. Ancak şubeden para yatırabilirsiniz (açılan hesaplar normal hesap) ve hesap işletim ücretleri yok. Hatta ufak kampanyaları da var. Araştırın, faydalanın. EFT hepsinde ücretsiz olduğundan sıkıntı yaratmıyor bana.

• En para ile google play magazsindan 3 4 kitap alsam % 50 kampanyssina dahil olurum degil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Ne alırsan al fark etmez. 2 liralık uygulamanın 1 lirasını bile iade ediyorlar. Max tutara dikkat et sadece.
  • tavsiye ediyomusun

• Günaydın arkadaşlar,altın ile ilgilenenler vardır elbette burada.Ürünler kısmından altın hesabı açmak ile alış/satış kısmındaki gram altın seçenekleri arasında ne gibi farklılıklar var acaba,hangisini kullanıyor burada altına yatırım yapanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Ne alırsan al fark etmez. 2 liralık uygulamanın 1 lirasını bile iade ediyorlar. Max tutara dikkat et sadece.

50 liraydi degil mi

• Finansbank hesabım yok , kredi kartımda yok , ben bu enpara olayına başvuru yapsam , vadesiz hesabım olsa , şimdi hiçbir bankacılık ücreti ödemeyecekmiyim?
  • Enparaya saadet zinciride dendi ya.Şaka mısınız siz..Paraları alıp uçabilecek mi sanıyorsunuz.Finansbankın ürünü zaten.Sizin mantıkla gidersek garanti vb. özel hiçbir bankaya para yatırmayın.Aman uçup giderler hemen..Enparada paranız güvencede değil ama Finansta güvencede mi olacak o zaman.Özelliklede krizden sonra bankalara iyi bir ayar çekildi.Abddeki krizden sonra bankacılık sistemimiz zarar görmediyse bundan dolayı görmedi.Utanmasanız merdiven altı tefecilerle aynı diyeceksiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Wayne -- 15 Ekim 2014; 13:19:00 >
  • Salak Yemin Ederim Gerizekalı Bu Çocuk
    guzel videodur saadet zincirimizi ortaya cikaran arkadasa gelsin
    beyler polis yakalarsa beni tanimiyorsunuz.... tabi bir kac yesillik sizi konusturabilir yine de...
  • Arda TURK A kullanıcısına yanıt
    Sistem nasıl işliyor,komisyom ne kadar siteniz çok zor açılıyor............................

Başarılar...

• Hesap/kart ücreti
    havale/eft ücreti
    fatura /kredi kartı vs yatırma ücreti
    Finansbank atmlerden Para/yatırma çekme ücreti
    başka banka atmlerinden para yatırma/çekme ücreti(ayda 1 kere)

ayrıca çok güzel yararlı kampanyaları oluyor arada sırada...diğer bankalar gibi parapuan vs vermiyor gerçek para veriyor kampanyalarında genelde..

hiçbir ücreti yok müşteri hizmetleri on numara bi dene derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vonaleee -- 15 Ekim 2014; 13:43:59 >

• Aynen dediğiniz gibi.
  • Ne guzel şeymiş bu. Hiçbir işlemden ücret almıyor. Ayrıca paypala teyitli olmam 2 dakikami aldi.

• 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.