Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Borucusamosan Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
81. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam size neden ters cevap vermişler bilmiyorum. Ben müşteri temsilcisi evime geldiği günün akşamı arayıp istedim, gayet hızlı bir şekilde işleme koydu 10 gün sonrada elime ulaştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para cekme limitimi 3 gun ust uste 15 bin yapabilir miyim? Bir de bugun yapacagım havale ilgili hesaba aktarılır degil mi haftasonu diye bekletmez?

• quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

ne bileyim beni sinir etti. enpara çıktığında beri kullanıyorum neredeyse çok de memnundum. herkes isim yazılı alıyor diye ben de heves ettim isim yazılı alayım diye lafı işittik bayandan

Sözleşme ve isimsiz kart dün ulaştı bana, bugün de isimli kart talebinde bulundum, hemen işleme alındı.

Diğer arkadaşların dediği gibi sana muayyen gününde olanı denk gelmiş sanırım. :) Aslında böyle durumlarda müşteri danışmanının ismini, konuştuğunuz tarih saat v.s. bir yere kaydedip şikayette bulunmak gerekiyor, ha geri dönüşü olur mu bilmem ama konuşmalar kaydedildiğinden bulup dinleyip o çalışanı uyarabilirler.

Bu arada isim yazılı kart kargo ile falan mı geliyor arkadaşlar (yani imza alınarak teslim mi ediliyor)
    ya da postacı, getiren v.s. apartman kapısının biryerlerine falan atıp gidiyor mu?

• Kabuska kullanıcısına yanıt
    Para çekme limitini 3 gün üst üste 15 bin yapabilir misin? Bunun için en iyisi müşteri hizmetlerini (0850 222 3663) ara. Bugün yapacağın havale karşı tarafa anında ulaşır eft ise pazartesi gününe kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hera09 -- 11 Ekim 2014; 11:06:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hera09

Para çekme limitini 3 gün üst üste 15 bin yapabilir misin? Bunun için en iyisi müşteri hizmetlerini (0850 222 3663) ara. Bugün yapacağın havale karşı tarafa anında ulaşır eft ise pazartesi gününe kalır.

MH bilmiyorum dedi Havale edebilirsem baya iyi oldu bi arkadasa yollayıp alırım onı ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

enparanın artık gözü tok. 1 seneyi aşkındır kullanıyorum. geçen gün üzerinde isim yazılı kart istemek için aradım. telefona çıkan bayan elinizdeki kartı son kullanma tarihine kadar kullanın dedi. kırılmadan bozulmadan yenisini vermiyorlarmış. bir de arkasına imza atın diye akıl veriyor. markette mağazalarda kartı çıkarıp verince millet ne olduğunu kimin olduğunu anlayamıyor sanki çalıntıymış gibi muamele görüyoruz üzerinde isim yazmayınca. neyse bonus flexiye başvurdum. gelsin enparayı kapatacam.

Hocam kartı getiren temsilci bastıra bastıra söylemişti istediğiniz taktirde ücretsiz bir sekilde isimlisini yollarız diye.kadin yeni olabilir.tekrar arayın bence.

• teşekkürler hocam size ve yorum yazan diğer arkadaşlara enparanın ne kadar seveni müşterisi olduğunu görmüş olduk bu sayede. demek ki işlerini iyi yapıyorlar ki müşterileri bu firmayı savunuyor. bir daha arayıp şansımı deneyeceğim tecrübelerimi paylaşırım
  • kredi kartı çıkacaktı bunların çıkmadı mı ?
  • Bana aktif ileti getirdi hocam imzayla veriyor.

• Ben kredi kartını sordum, masrafları minimize edip size daha iyi hizmet vermek için düşünmüyoruz dediler. İstersem mevcut kartımın limitini eksiye düşecek şekilde tanımlayabileceklerini söylediler de istemedim, yanlış bilgilendirmeyeyim ama kredi statüsüne mi ne giriyordu öyle.

Bir kredi kartı, bir de sanal kartları çıksa çok iyi olacak gerçekten. En azından sanal kartı çıkarmalılar artık.
  • Bugün öğlen en paradan kurye gelip kumbara hediye etti sağolsunlar beni özlemişler
  • Kredi kartına tamamen kapalı değiller. Sadece 2014 planlarına girmedi deniyordu. Seneye gündeme gelebilir. Belli aralıklarla müşterileri yokluyorlar anket tarzında. İlla ki çıkar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: subaşı

Bana aktif ileti getirdi hocam imzayla veriyor.

Eyvallah. Umarım bana da imzayla gelir keza apartmanın orasına burasına bırakırlarsa hayatta ulaşmıyor bana.
  • Herkes isimli kart istiyor. gaza geldim bende istedim. :)
  • mtax kullanıcısına yanıt
    Hesaptan ilk kez o karttan alışveriş yapınca hesabın çalışıp çalışmadığını kontrol için çekiyormuş. 15 dk sonra hesaba geri geldi kardeş.
  • orhunn O kullanıcısına yanıt
    Yürüyerek değilde, toplu taşım araçlarını kullanıyorlar diyelim Bana gelen arkadaşa bu durumu söylemiştim, olmazsa bu konuyu dile getirelim bile demiştim. Bankanın bu şekilde kendi personeline araç tahsis etmemesi bence üzücü. Mezara götürecekler o kadar parayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hera09 -- 12 Ekim 2014; 13:21:41 >
  • hera09 kullanıcısına yanıt
    Yerine göre araba kullanabiliyorlar, bana kadyköy'den araçla çatalca'nyn bir köyüne gelmi?ti hesap açmak için mesela. Bence istanbul içinde duruma göre arabayla ula?ym daha büyük bir dert olabilir :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdrvrl -- 12 Ekim 2014; 13:27:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrvrl

Yerine göre araba kullanabiliyorlar, bana kadyköy'den araçla çatalca'nyn bir köyüne gelmi?ti hesap açmak için mesela. Bence istanbul içinde duruma göre arabayla ula?ym daha büyük bir dert olabilir :D

Biz ayrı dünyaların insanıyız hocam, sen metrepol ben ise taşra . Kendi bulunduğum konuma göre yazdım.

• Şöyle bir sorunla karşı karşıyayım arkadaşlar. Herhangi bir siteden alışveriş yapmayı, bankamatikten para yatırmayı denediğimde işlemin son aşamasında gelmesi gereken onay şifresi bir türlü gelmiyor. Enpara online işlem merkezine girebiliyorum, o şifre geliyor ama bu işlemler için gerekli olan gelmiyor. Enpara müşteri hizmetleriyle görüştüm, Avea müşteri hizmetleriyle görüştüm sorunu bir türlü çözemedim.

Acaba bu mesaj gönderen numarayı engellemiş olabilir miyim diyorum ama bir sürü numara engellemişim, içlerinde enparanın numarası yok. Bu konuda bir yardımınız olabilirse sevinirim. Veya en azından alışveriş esnasında hangi numaradan onay şifresi geliyor bana iletebilirseniz sevinirim. Belki engellediklerim arasında farklı bir numara olarak mevcuttur.
  • bir senedir yemeksepetinde %20 olayı kapalı aynı kampanya yine başlarmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 12 Ekim 2014; 15:59:29 >
  • 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.