Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.110
Cevap
496
Favori
1.233.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
74. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen parayı 23 ten önce yatırmayı kastediyorsun, ben 23 ten sonra yatırmayı; sen parayı çekmekten bahsediyorsun, ben değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Sen parayı 23 ten önce yatırmayı kastediyorsun, ben 23 ten sonra yatırmayı; sen parayı çekmekten bahsediyorsun, ben değil.

Kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtyg -- 6 Ekim 2014; 20:04:10 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M u c K

Merhabalar ;

XBox 360'tan FIFA 15 için Fifa Points almak istiyorum fakat kartımı kaydettiğimde telefonuma işlem yapmaya çalıştığım sitede 3DSecure olmadığından işlemimin gerçekleşemediğini içeren bir mesaj geliyor. Başka kartımda yok bunu çözmenin bir yolu var mı ? 3DSecure ü geçici olarak durdurma falan.

Güncel yardım lütfen.
  • beyler kart başvurusu yaptığımızda kaç güne geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemvelioglu

bugün encard ım geldi ve deneme olarak atm den para yatırıp resimdeki gibi 2 hesap oluşturdum. sizden tavsiyeler bekliyorum birde bu hesapları açma ve para ekleme işlemleri için anlatıcı video çeksek bence süper olur ne dersiniz?

Kartınız kaç güne geldi hocam?

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Başvurudan sonraki ilk iş günü arıyorlar genelde. Bir sonraki gün de getiriyorlar kartı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar daha once enpara kart ile dolandirildim (atm den kendi salakligim ile) Simdi yeni kart geldi icine para atmaya korkuyorum. Parami nasil garanti altina alabilirim?

Atmden para cekme limitini 100 lira yaptim
    Internet alisverisini kapadim
    Gunluk harcama limitini 100 lira yaptim,,

Bu sekilde parama ulasabilmeleri mumkunmu? Genelde telefonumdan kullaniyorum internet bankaciligini , telefonuma virus falan girmesinden ve bilgilerimin calinmasindan korkuyorum. Cok hey heyli olabilirim fakat cidden korkuyu ustumden atamadigimdan dolayi , yardimi olacaklara cok tesekkur ediyorum..

• Jose Mari kullanıcısına yanıt
    dolandırıldım derken? biraz açar mısın?

biz de ona göre davransak yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

quote:

bugün encard ım geldi ve deneme olarak atm den para yatırıp resimdeki gibi 2 hesap oluşturdum. sizden tavsiyeler bekliyorum birde bu hesapları açma ve para ekleme işlemleri için anlatıcı video çeksek bence süper olur ne dersiniz?

Kartınız kaç güne geldi hocam?

2 gün sonra aradılar evde yoktum, sonra tekrar görüşme yenilemesi yapalım dediler ve ertesi gün geldiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

Arkadaslar daha once enpara kart ile dolandirildim (atm den kendi salakligim ile) Simdi yeni kart geldi icine para atmaya korkuyorum. Parami nasil garanti altina alabilirim?

Bu sekilde parama ulasabilmeleri mumkunmu? Genelde telefonumdan kullaniyorum internet bankaciligini , telefonuma virus falan girmesinden ve bilgilerimin calinmasindan korkuyorum. Cok hey heyli olabilirim fakat cidden korkuyu ustumden atamadigimdan dolayi , yardimi olacaklara cok tesekkur ediyorum..

dolandırma derken vadelideki paranımı çektin
  • quote:

quote:

Arkadaslar daha once enpara kart ile dolandirildim (atm den kendi salakligim ile) Simdi yeni kart geldi icine para atmaya korkuyorum. Parami nasil garanti altina alabilirim?

dolandırma derken vadelideki paranımı çektin

Basit kart yurtma katakullesi ile vadesiz hesabimdaki parayi caldilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

Onemli olan nasil dolandirildigim degil ki , bundan sonra hersekilde katakulleye karsi parami koruyabilmem , cunku bu banka ve kart islerinden uzagim biraz o yuzden dolandirildim zaten. Ama yinede kisaca anlatayim,, Para yatircaktim atm den , bi kadin arkamdan geldi ve katakullrye getirip bilgilerimi aldi , zaten duzenek sayedinde coktan kartimi yutmustu bankamatik , sonrada parayi cektiler.

Enteresan olmuş....Şimdiki pozisyonda max günlük 1oo TL çekilebilir...Başka bir bankada hesap Açıp EFT aklıma geliyo ama,oda netten 2-3 TL...Yada tenha saatler kollanabilir.....

Tabii kimseye bilgi vermemekte gerekir...
    ATM'nin başından ayrılmadan telefon ile kartı iptal ettirmeniz gerekiyordu, yaptığınız limitlemeler ile hesabınızı kullanamayacaksınız doğru düzgün. Kullanamayacağınız kartı niye aldınız?

Açın herşeyi (mantıklı değerlere) ve dikkatli olun, benim önerim budur.
  • Esas soracağımı yazmamışım, Steam Spotify vs indirimi olduğunda nerede gözüküyor online işlemlerde?
  • quote:

quote:

Onemli olan nasil dolandirildigim degil ki , bundan sonra hersekilde katakulleye karsi parami koruyabilmem , cunku bu banka ve kart islerinden uzagim biraz o yuzden dolandirildim zaten. Ama yinede kisaca anlatayim,, Para yatircaktim atm den , bi kadin arkamdan geldi ve katakullrye getirip bilgilerimi aldi , zaten duzenek sayedinde coktan kartimi yutmustu bankamatik , sonrada parayi cektiler.

Geçmiş olsun arkadaş.. Allah bir daha yaşatmasın inşallah.. Senin kafan nasıl rahat edip huzurlu olacaksan öyle yap ayarları.. Bu arada, kadın katakulliyle bilgilerini nasıl aldı ? Bilgi derken kart şifreni mi aldı? Herkes için iyi olur oyunu deşifre etmen..

• quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

quote:

quote:

Geçmiş olsun arkadaş.. Allah bir daha yaşatmasın inşallah.. Senin kafan nasıl rahat edip huzurlu olacaksan öyle yap ayarları.. Bu arada, kadın katakulliyle bilgilerini nasıl aldı ? Bilgi derken kart şifreni mi aldı? Herkes için iyi olur oyunu deşifre etmen..

Konu acmistim , bulanlar bakarsa detayli olarak okur. Bu arada iyi dileklerine tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazar

ATM'nin başından ayrılmadan telefon ile kartı iptal ettirmeniz gerekiyordu, yaptığınız limitlemeler ile hesabınızı kullanamayacaksınız doğru düzgün. Kullanamayacağınız kartı niye aldınız?

Açın herşeyi (mantıklı değerlere) ve dikkatli olun, benim önerim budur.

Parayi cebimde tasimak istemiyorum , lazim oldugu zaman limitleri artirip parami kullanirim , asil onemli olan paranin lazim olmadigi zamanlar parayi garanti altina alabilmem

• quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

Enteresan olmuş....Şimdiki pozisyonda max günlük 1oo TL çekilebilir...Başka bir bankada hesap Açıp EFT aklıma geliyo ama,oda netten 2-3 TL...Yada tenha saatler kollanabilir.....

Tabii kimseye bilgi vermemekte gerekir...

SUNUDA KESINLIKLE BELIRTEYIM YERI GELMISKEN , ARKADASLAR ENPARA KULLANANLAR ARAYIP LIMITLERINI DUSURSUNLER CUNKU SIZ HIC ARAYIP DUSURMEZSENIZ GUNLUK PARA CEKME LIMITI 5ooo TL OLARAK BELIRLENMIS.

Düşürme işi nettende mümkün...

Artırmak için aramak lazım...
  • 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.