Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3D Secure olmayan sitelerde geçmiyor diye okudum, ama Obilet.com' dan alınabilir sanırım. Orada 3D Secure var. Gerçi fiyatlar aynımı bakmak lazım.
  • KREDİ başvurusu almaya başlamış site....

ÜRÜNLER menüsünden......

• Elimizdeki nakit doları yatırabiliyormuyuz sonra dolar olarak çekebiliyormuyuz? Aşağıdaki kuraldan anladıgım kadarıyla böyle bir seçenek yok. Elimizdeki doları yatırmak için onerdiginiz bir yol varmı?

"Enpara.com Vadesiz Amerikan Doları ve Vadesiz Euro hesaplarına para girişi, döviz alış veya yabancı para transferi yoluyla, para çıkışı ise döviz satış veya yabancı para transferi yoluyla yapılabilir. Enpara.com’da yabancı para cinsinden nakit hiçbir işlem yapılamaz"
  • expertadvisor kullanıcısına yanıt
    %0,99 bekliyordum faizi, %1,09 yazmışlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik ödeme talimatı verilen faturaları son gün mü ödüyor? Kaç gündür duruyor ödememiş, her zaman geldiği gün internetten öderdim ben gıcık oldum şimdi gecikince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

Otomatik ödeme talimatı verilen faturaları son gün mü ödüyor? Kaç gündür duruyor ödememiş, her zaman geldiği gün internetten öderdim ben gıcık oldum şimdi gecikince.

Her bankada aynıdır bu, son gün ödenir otomatik talimatlar.
  • Şimdi enpara'da steam için yüzde 50 indirim var ya; ben 10 dolarlık cüzdan açtığımda bunun da yüzde 50 sini geri ödüyorlar mı?
  • piratex P kullanıcısına yanıt
    hayır. finansbank atmlerinden dolar yatırma çekme seçeneği yok.
  • Evet.
  • Birikim hesabinda paranin ne zaman durması gerekiyor ? Birikim hesabindan para cekebilir miyi z atm den ? Teşekkürler...

• yaz kampanyası dahilinde akbank atm'sinden para çektim enpara masraf kesmedi. akbank atmleri yıllardır kullanmamıştım. finansbank tan sonra ne güzel geldi :).

iş Bankası ve akbank atmleri çok rahat. gerçi nolursa olsun atm'den internete girmeye çalışan vatandaşlara denk gelince her türlü yarım saat bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    23.00 ile ertesi gün sabah 05.00 kadar sürede birikim hesabında durması gerekiyor.
    Atmden para çekebilirsin yukarıdaki saatler dışında ama post cihazından harcama yapamıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fakehero

23.00 ile ertesi gün sabah 05.00 kadar sürede birikim hesabında durması gerekiyor.
    Atmden para çekebilirsin yukarıdaki saatler dışında ama post cihazından harcama yapamıyorsun.

6 saat mi durcak yani ? Cevap için teşekkür ederim :)

ewet hocam , gün içinde atmden çekebilirsiniz yada birikimden vadesiz hesaba gönderip internet alışverişi yapabilirsiniz
  • öğrenci olupta kredi alabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fakehero

ewet hocam , gün içinde atmden çekebilirsiniz yada birikimden vadesiz hesaba gönderip internet alışverişi yapabilirsiniz

Cok teşekkürler. Bir de son sorum :) 23 5 arasi durduktan sonra getirisi sabah 6 gibi fln mi yatiyor .

• enpara hesabımdan bir arkadaşımın finansbank hesabına havale çıkaracagım elimde şube kodu ve hesap no var ama illa iban istiyor iban girince de isim çıkmıyor bunun dogrulugunu nasıl teyit edebilirim acaba?
    önemli değil hocam merak ettiklerinizi sorabilirisiniz.

5 te hemen yatıyor para hatta saat 5 olmadan hesapta yatmış gözüküyodu benim, saat 4 civarı denk gelmişti bakmıştım mobil uygulamadan bilmiyorum her zaman da öylemi ama saat 5 olduğu gibi faiz hesabınıza işleniyor .
  • geçen skrill hesabımdan enpara euro hesabıma 100 euro göndereyim dedim demez olaydım,
    önce skrill 2.95 euro komisyon kesmiş. sıkıntı değil dedik 97.05 euro beklerken üç dört gün sonra hesaptaki euroyu 87.85 euro olarak gördüm. işlem ayrıntılarında 4.95 euro enpara komisyonu, 0.25 euro da yurt dışından gelen döviz için vergi olarak kestiklerini gördüm. 4 euro ise güme gitmiş hiç bir açıklama bulamadım. skrill'e mesaj attım o 4 euro için aracı bankalar kesmiş gibi bi şey söylediler. anlayacağınız %12.15'lik bir kaybım söz konusu.

merak ettiğim ise benim aynı zamanda iş bankası, yapı kredi, ziraat ve halk bankalarında hesaplarım var, acaba onlarda bir euro hesabı açsam, acaba yurt dışından gelen euro için alınan komisyon daha mı düşüktür? oranları bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

veya bunlar dışında skrill'de biriken euroyu ülkeye sokmak için alternatif fikirleri olan varsa bir pm kadar yakınım.

• quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

enpara hesabımdan bir arkadaşımın finansbank hesabına havale çıkaracagım elimde şube kodu ve hesap no var ama illa iban istiyor iban girince de isim çıkmıyor bunun dogrulugunu nasıl teyit edebilirim acaba?

İbansız da gonderebilirsin. Iban yazan yerin sağinda küçük yaziyla ibani bilmiyorum yazar ona tikla.

• 
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.