Şimdi Ara

VOLKSWAGEN TRANSPORTER - CARAVELLE (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
987
Cevap
10
Favori
588.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    caddy'i almadan once istemistim ama buyuk oldugundan tirstim sonra almadigimada pisman oldum
    quote:

Orjinalden alıntı: MissYou

Ewet arkadaşlar Transporter hakkında tüm yorumlarımızı ve düşüncelerimizi burada paylaşalım.

Bence çok iyi bi araba. Şahsen çok memnunuz!

• güzel araba bendede uzun şasi 130bg cityvan var ama şehir içi kullanımı çok zor tam bi uzun yol arabası
  • quote:

Orjinalden alıntı: apia

güzel araba bendede uzun şasi 130bg cityvan var ama şehir içi kullanımı çok zor tam bi uzun yol arabası

evet şehir içinde cok yakıyor.
  • Ne kadar?
    quote:

Orjinalden alıntı: Legendary_34
    evet şehir içinde cok yakıyor.
  • 2007 model Transporter'da ESP standart olmuş. Bir de mp3 çalarlı CD gelmiş. Güzel olmuş. Fiyatlar ne zaman açıklanacak acaba? Hiç ESP'li araç kullanan, faydasını gören oldu mu?
  • sehir içi 9-9,5 lt civarı
    uzun yoda ise 7-7,5 gibi hesapladım lakin sağlıklı bi ölçüm yapamadım (deponun çok büyük olmasından dolayı bitmek bilmiyo) biraz tahmini oldu

Orjinalden alıntı: ertegece

Ne kadar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apia -- 22 Temmuz 2006; 0:27:16 >
  • sadece bunlarla kalsa iyi
    BAS (Fren yardımcısı)
    ARP (Yüke duyarlı devrilme koruması)
    FBS (Frenleme desteği)
    Prefil (Frenleme hazırlığı)
    Hill Holder (Yokuş yukarı kalkış yardımı)
    Programlanabilir, UZAKTAN KUMANDALI, zaman ve ısı ayarlı, motordan bağımsız ısıtma sistemi gibi bi çok ekleme yapılmış ama en güzeli mp3 çalarlı teyp koymaları olmuş

quote:

Orjinalden alıntı: ertegece

2007 model Transporter'da ESP standart olmuş. Bir de mp3 çalarlı CD gelmiş. Güzel olmuş. Fiyatlar ne zaman açıklanacak acaba? Hiç ESP'li araç kullanan, faydasını gören oldu mu?
  • ESP=Elektronik Stabilizasyon Programı demektir aracın virajlarda felan savrulmasını önleyerek yoldan çıkmasını engelleyen bir sistemdir ayrıca ESP, ABS ve ASR güvenlik sistemleri ile birlikte sadece sürüş yönündeki değil araca etki eden dier kuvvetleri de dengeleyerek sürüş konfor ve güvenliğini optimum düzeye taşır. Aracın dengesinin bozulabileceği tehlikeli anlarda ESP otomatik olarak devreye girer. Sistem her lastiğe birbirinden bağımsız olarak frenleme yapar ve motor gücünü ayarlayarak kaymayı engeller ve aracı yolunda tutar.
    Bunların dışında transporterın müzik sisteminin görüntüsü hiç hoşuma gitmedi caddy nin ki felan çok daha güzel büyük bir ekran var bunda ise küçücük bir ekran var mp3 çalacaksın ama belkide o mp3 de şarkının adını göremiceksin bunun dışında transporterin kadranı ve göstergelerin olduğu dier bölüm caddy e göre ve dier vw arabalarına göre çok iğrenç duruyor keşke vw transporterın içini birazcık caddy e benzetebilseydi caddy nin içerisi passat dışındaki tüm vw rabalarıyla aynı müzik sistemi felan hep aynı ayrıca kocaman birde ekranı var.Birde ne hikmetse mp3 çalar olayı vw de ilk defa transporterda kullanıldı passatta bile bu özellik yok gerçekten çok şaşırtıcı.
     VOLKSWAGEN TRANSPORTER - CARAVELLE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eren1984 -- 22 Temmuz 2006; 1:03:13 >

• valla transporter minibüsmü binek araç mı anlamadımotobanda araçlara paso selektör çakıyo
    TRANSPORTER FOREVER
  • VOLKSWAGEN TRANSPORTER max hız ne kadar yapabilir yapan varmı??
  • Transporter gercekten cok guzel bir yol tutusuna sahip
    acikcasi ben bayiliyorum Allah kismet ederse ileride bir tanede kendime dusunuyorum
    sehir icindede motoru ve heybeti ile kendini gosteriyor
    bide siyah olursa yemede yaninda yat harika bir arac
    Kim ne derse desin Kral araci KRALL
  • hakikaten şu alete bakın ya

• quote:

Orjinalden alıntı: ibooo39

hakikaten şu alete bakın ya

Ah be yaktin beni

• VOLKSWAGEN TRANSPORTER bence kendi türünün en iyi arabası
  • içine yatırım yapıldığında süper
  • bu da bizim caravelle.
    2006 2.5 tdi 174 ps 400 n/m tork comfortline thermal.
    genelde kardeşim kullanıyor.bende bazen iş gereği ve kalabalık aile gezileri için kullanıyorum.
    araç çok performanslı olmasına rağmen bir o kadarda mazot yakıyor.
    10-11 litre civarı yakıyor.(genelde şehir içi olmakla beraber şehirdışıda ortalamadır)
    tek sevmediğim yani cd çaların olmaması ve arkada hoparlörün olmaması.
    bence çok büyük bi eksiklik.
    selam ile...
    Allah kimseye kaza bela vermesin...

kafanıza takılan sormak istediğiniz bi soru olursa yardımcı olmaya çalışırım.

• Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var,bilgisizliğimi hoş görün Bazı TDI larda D ve I harfleri kırmızı oluyor,bunlar neyi ifade ediyor..?
  • selam arkadaşlar beni de bu günlerde transporter merakı sardı ve arabanın yakıt tüketimi ve performansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. yanlız benim alacağım araç sıfır 174 beygirlik olmayacak 1998-2000 model arası 2.5 Tdi düşünüyorum. BÖyle bir aracın 100-300 bin km arasında olacağı düşünülürse bana çıkarabileceği tehlikeli masraflar neler olabilir bu konuda bilgisi olan varsa samimi olarak cevap verirse sevinirim.
  • SuPeRBoY911 Tarih 9 Ağustos 2006; 0:09:04
    Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var,bilgisizliğimi hoş görün Bazı TDI larda D ve I harfleri kırmızı oluyor,bunlar neyi ifade ediyor..?

Estagfurallah;
    Motor gücünü ifade ediyor.
    Eger I harfimaviyse 1.9 lt 86 Beygir
    Eger I harfi kırmızı ise 1.9 lt 105 beygir
    DI harfleri kırmızı ise 2.5 lt 130 beygir
    TDI harflerinin hepsi kırmızı ise 2.5 lt 174 beygir.

Slmlr
  • harbiden yaa şu alete bak bununla neler yapılıradamlar araba yapıyor
    quote:

Orjinalden alıntı: ibooo39

hakikaten şu alete bakın ya

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.