- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
VOLKSWAGEN TRANSPORTER - CARAVELLE
937 Cevap434957 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     7 8 9 10 11 12 13 14 [16]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

820 Mesaj
16 Eylül 2013; 17:31:23 

quote:

Orijinalden alıntı: LahanaSever

Lenus Hayatında hiç caravelle turbosu gördünmü? 5 defa değiştirdim ben kendi aracımda, ve hiç bir usta çözemedi problemimi antepte çözdüler.. Allah nazardan saklasın şuanki turbom ile 60.000 Km yaptım daha ötme yok.. 175 Hp liklerde kesinlinke turbo farklı.. Sadece turbo değil, enjektör, Piston ve gömlek çaplarıda farklı bilmiyorsun konuşma.. hayatında hiç sökülmüş 175 HP motoru gördünmü? bilmiyorsun idda ediyorsun.. bidaha dynoya gittiğimde fotoğrafını çekip sana kapak olarak yollayacam.. yalan borcummu var? Her motor okadar güç artışını kaldırmaz.. ama T5 in 2.5 motoru kaldırıyor.. kardeşimde vito 109 var en çok 130 Hp ye yükseldi.. daha yükselmiyor.. Ama benim aracım son dynoda 184 yada 186 Hp çıktı..Bana bütün ustalar 175 HP ile 130 luk un herşeyinin aynı olduğunu söylediler.. Ancak servis ustaları turbo, enjektör ve piston çapının farklı olduğu söyledi.. Ki benbu olayıda bizzat yaşıyana ve antep te 175 HP lik olanın turbosunu aracıma uyarlatana kadar da inanmadım.. senin gibi düşünüyordum.. Gelgör ki neredeyse otobanda arkasından sellektör yapmadığım bir araç yok.. 100 KM ye 8 sn de ulaşıyor aracım..

0-100 8 saniye zor arkadaş... bende 180 lik var 10 sn nin altına inmek baya zor.

Dizel artı ticari deyip ezme, düşün o motorda yatan hayvanı

115 Mesaj
21 Eylül 2013; 14:42:24 

Wv servisim var yaşım 37 senelerdir bu işin içindeyim seni sağlam kandirmislar 174 luk fabrika çıkışı olan araç yazılımla çıkar 130 luk ecu (beyine yazılım olmadan düz cikar) motor hacmi farkı yok pistonlardan enjektorlere kadar aynıdır 138 bg orjinal çıkan t-5 ecu yazılım ile 174 bg çıkarabilirsiniz fakat 174 orjinal t-5 i çıkar bakalım 200 bg üstüne yazılımla örneği var mi ? Yok çünki zaten yazılımla 174 bg çıkmış bir araç insanları yanlış bilgilendirme yapmayın 130luk t-5 ile 174 t-5 motor donanımı turbosu aynıdır farklı bir parça yoktur bunu doğuş otoyu arayip sorabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

498 Mesaj
26 Eylül 2013; 23:25:32 

Cdmpf deneme yapabiliriz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

En Kalitelisi.. En ugun Fiyatlısı..

498 Mesaj
26 Eylül 2013; 23:31:55 

Lenus servise sor diyorsun ama maalesef bilmiyorsun, kesinlikle 175 hp nin enjektor, piston ve turboları farklı, 130 hp lerde bile 3 farklı turbo kullanılıyor, tam 6 defa turbo yaptırdım, elimde 4 tane mili kesik turbo var, yazılım yükleme işi öyle senin sandığın gibi olmuyor, yüklediği yazılım sayesinde piston patlama zamanları, turbo yüklenmesi, turbo açma zamanları ve gaz salınımı ayrıcada oksijen karışımı miktarı ile oynayaniliyorlar, 130 hp lik aracımı 2 ay 216 hp olarak kullandım, şuanda 186 hp dynoda ölçüm yaptım,
Daha bu forumda, t5 lerin bazılarında esp olmadığını idda eden kamiller var..

498 Mesaj
26 Eylül 2013; 23:37:52 

498 Mesaj
26 Eylül 2013; 23:40:07 

3. Viteste 120 kmye ulaşabiliyor bu sebeple 8 sn esp kapalıyken çok kolay..

1441 Mesaj
4 Ekim 2013; 19:40:54 

quote:

Orijinalden alıntı: clra

650 km yol yaptım isteyene kapak olsun....... http://youtu.be/nXGptUwTQcs

kardeş sen millete bakma 105 hp ile işi bilen 5.5 ltortalamayı bulur çorum antalya arası gittim ortalamam 5.9 idi çoğu yerde abandım ekonomik gitsem 5.5 ortalamayı tuttururdum

2013 Astra 1.4 t 140 hp A.S sport
2001 clio rxt 1.4 16v 98 hp
2007 1.9 T5 transporter 105 hp camlı van
2004 1.6 16v 115 hp dynamigue
2000 clio 1.6 rxt 90 hp

Bu imza neden kurallara aykırı ?

172 Mesaj
5 Ekim 2013; 13:28:32 

2008 kısa camlı van kullanıyorum, dün yeni bir araba bakmak istedim 130 kilo ve 200cm olduğum için üst sınıf araba düşündüm ilk gittiğim toyota avansis oldu, arabayı inceledim özellikle sw olanını test yapmak isteyince arabamın kıymetini anladım kendimi dar bir boru içinde hissettim ve yerde olmaktan korktum. bu saatten sonra yerde oturamıyorum, transporteri izolasyon ve yeni süspansiyonla kullanmaya devam.

XXXX

971 Mesaj
30 Kasım 2013; 9:08:34 

2004 130ps T5 vardı 2009dan 2013ün eylüle kadar kullandım yani yaklaşık 5 yıl şöyle söyleyim,araba daha 200 binde olmasına rağmen yüzde 72 çıktı motor,yani 400-450 bine kadar ömrü var,millet az yakıyor diyor galiba benim makinada bi problem vardı çünki şehir içi 70 kuruş yaktığımı b iliyorum ben ha ama iş basmaya geldimi,üstüne bu sınıfta başka araç tanımam,hyundaiden tut vitosuna kadar,çorum balıkesir arası gidiş geliş sürekli 6.vistesten aşağısına inilmemek şartıyla,ve yüksek devirlerde 195 km hız gördüm,yüzde 72 çıkan motor ile o yolda o kadar basmayla ne yaktı derseniz 480 tlmı 500 tlmi ne yakıt almışım,geri döndüğümde çeyrek depoya yakın vardı daha,şimdi forumdan bu aracı sizin gibi sonuna kadar dip gaz basıp kullananlar hatalı vb. diyenler çıkar,ben bu aracı 5 yıla yakın kullandım yani bi kere bile öyle yük vurmadım,ben ikinci sahibiydim,çorumda bi oto tamircisinden aldım aracı oda gözü gibi bakmış araca,bende gözüm gibi baktım,ayrıca ben o aracı keyif için aldım öyle ticari bi amacımda yoktu,ondan önce 2001 doğan slx 1.6 ie vardı,şuan binek arabaya binemiyorum,transporterın yüksekliğine alışmışım daha güvenli geliyordu hemde,bu araçların içine birde VİP at tamam,şuan connect var 2004 model ona bile alışamadım,yani binek araba alsaydım daha kötüymüş,transporterı kullanan bi daha binek arabaların yüzüne bakmaz bu kadar eminim yani para olsada şu arabayı olsam 3 kırmızılıı

http://www.sahibinden.c...kirmizi-145476513/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmtcnars -- 30 Kasım 2013; 9:10:27 >

2 Mesaj
30 Kasım 2013; 17:02:17 

Öncelikle merhaba ,
2012 transporter almayı düşünüyorum ama ruhsatta minübüs olması gerekiyor , sorum ise mesela panelvan alıp camlarını açtırıp ve 10 tane koltuk ekletip minübüs olabiliyomu veya cityvan da da bu olabiliyormu ?
ya da camlı van alıp koltuk ekletip bu minibüs yaptırılabiliyormu ?
birkaç araç proje ve çizim mühendislikleriine sorduk bazıları yapılıyo diyo bazıları ise panelvan ve cityvan olmuyo camlıvan oluyo diyo net bir bilgi bulamadım lütfen yardımcı olun..

2 Mesaj
30 Kasım 2013; 17:07:25 

BU ARADA 2008 VW TRANSPORTER CAMLI VAN 10+1 KOLTUKLU RUHSATTA MİNİBÜS OLARAK GEÇİYOR. 1.9 105 PS 185.000 KM DE , KM Yİ ÇOK DİYEBİLİRSİNİZ AMA ARABADA HİÇBİR SORUN YOK ABS,ESP,EPC,EDL,HİLL HOLDER(YOKUŞ KALKIŞ DESTEK SİSTEMİ) İLGİLENENLER EMAİL YOLUYLA MESAJ ATSIN , TÜM DETAYLARI SÖYLEYEBİLİRİZ.

498 Mesaj
15 Aralık 2013; 22:04:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Lenus

Sen farklı olduğunu saniyosun ama aynı turbo ayrıca senin yaşın kadar turbo gördüm bol keseden atiyosun kardeş 1.9 ile farklı fakat 130 luk caravelle ile 174 luk caravelle arasında donanim farkı yok sadece fabrika çıkışı yazilimlidir 174 lukler ikiside 5 silindir araçtır mantıklı düşünsen bu ayrıntıdan yakalarsin bazı şeyleri ama bilmeden atıp tutma

33 tane turbo görmüşsün ama hiç 175 lik turbosu görmemişsin.. ben gittim bizzat bu işi yaptım ama sen atıp tutuyon..

madem hepsini biliyon 175 hp lerden çıkan turbo ne marka söyle bakalım?

1010 Mesaj
16 Aralık 2013; 23:51:17 

Merhaba,
Trendline 2.0 102 Bg Caravelle alarak ben de aranıza katıldım. Yapmam ve yapmamam gerekenler, ipuçları ve önerilerinizi bekliyorum.
Ayrıca, arka yolcu bölümü için paspas nasıl temin edebilirim, İstanbul Anadolu yakası için yönlendirirseniz sevinirim.
Teşekkürler.

13 Mesaj
17 Aralık 2013; 22:14:32 

2010 2.0 tdı 102 ps kısa şasi kullanıcısıyım. Gerçekten çok seri ve çok ekonomik bir araba. Şehir içi 30 km/h sabit hızla 4.2 lt uzun yolda 70-90 km/h arası hız sabitleyici açık şekilde 2.9-3.8 lt mazot harcıyor. Bu değerleri herkesin yakalaması biraz zor fakat iyi ve sakin bir şoför iseniz çok rahat yakalanabilecek değerler. Arkadaşım 0.9 tce renault clio kullanıyor onun aracınıda kullandım transporter da ulaştığım anlık tüketim değerlerini o arabada göremedim. Her yönüyle muhteşem bir araba. 2010 ve üzeri modeller hem yakıt hem de performans konusunda başarılı.

13 Mesaj
17 Aralık 2013; 22:50:01 

Öncelikle aracın hayırlı olsun. kazasız belasız kullanman dileğiyle. Benim sana önerebileceğim bir kaç şeyden bahsedeceğim. Aracı ilk çalıştırdığın zaman anlık yakıt tüketiminin 0.7 olmasını bekle ve ilk 5 10 dakika 2 bin devirin üstünde gaz vermemeye dikkat et. Zaten motor soğukken araç otomatikman gazı köklesen bile 2000 devirin üstüne çıkmayacaktır sen yinede zorlama. 1. vitesi sadece kalkışlarda kullan çünkü bu araçlar 1.viteste acayip yakıyor. Aracın en az yaktığı vites 3. vitesdir. Agresif kullanmaktan kaçın ve 120 km hızın üstüne mecbur kalmadıkça çıkma çünkü bu durumlarda resmen mazotu içiyor :)) Benim sana 3 yılda kazandığım tecrübelerden önerebileceğim bunlar..

Bu mesajda bahsedilenler: @dreadknight Bu mesaja 1 cevap geldi.

1010 Mesaj
18 Aralık 2013; 12:11:09 

Yorumlarınız için çok teşekkürler. Bu arada, ilk 1000km devirli kullan, arabayı aç vs. gibi şehir efsaneleri bu yeni nesil motorlar için artık geçerli değil sanırsam. Önerilerinize harfiyen uyacağım.

Birkaç sorum daha olacak. Sıcak motor ile park ettikten sonra bir süre arabayı rölantide çalıştırmaya gerek var mı yoksa direk stop edip kapatabilir miyiz?

Bir de, arabada emniyetli kilitleme diğer bir deyiş ile çift kilitleme var mı? Nasıl aktif edebilirim.

climatic kullanımı için pratik önerileriniz var mıdı?

Muhtemelen daha da sorularım olacaktır, şimdiden teşekkürler...

Bu mesajda bahsedilenler: wetkopat

13 Mesaj
18 Aralık 2013; 14:25:26 

Hocam devirli kullanma kısmına sadece motor soğukken dikkat etmen yeterlidir. Fakat ilk 10.000km de benim aracım 140 km hızı gecmemisti 10binden sonra düz yolda 170 yokuş aşşağı 185km/h yapabilmistim. Yinede ilk 10bin de dikkatli kullanmakta fayda var.

Sıcak motorla park ettikten sonra aracı dinlendirmenize gerek yok bence çünkü bu araçlar hep 90 derecede çalısmaya endekslenmistir. Yani sen rolantide bekletsende araç icin pek bi faydasi olmaz fazla yakıt harcamıs olursun.

Çift kilitlemeden kastınız ne onu tam olarak anlayamadım hocam. Diferansiyel kilidinden bahsediyorsanız eğer galiba öyle bişe yok aracta. Kendisi o işi otomatikman yapıyor zaten. Tekerleklere aktarılacak gücü araç zeminin yapısına göre kendisi sag ve solu bağımsz ayarlıyor.

Climatic kullanım için ise kış aylarında motor geç ısındığı icin aracı biraz gec ısıtıyor. Ben karsta yaşadıgım icin ön ızgarayı kapatıyorum kış aylarında :) Aracı ilk çalıstrmadan sonra hemen açmanızı önermem çünkü ilk 5-10 dakika nerdeyse scak hava vermiyor. Motor sıcaklığı 50 60 dereceye gelmeden verimli bir şekilde sıcak hava gelmiyor. Tabi bunlarda iklim şartlarıda önemli ben soğuk yerde yaşadığın için bna öyle gelebilir. Kış aylarında oldugumuz icin ısıtmasından bahsetdim. Başka sorularınız olursa yine sorabilirsiniz hocam. İyi günler

115 Mesaj
19 Aralık 2013; 14:45:15 

quote:

Orijinalden alıntı: LahanaSever

33 tane turbo görmüşsün ama hiç 175 lik turbosu görmemişsin.. ben gittim bizzat bu işi yaptım ama sen atıp tutuyon..

madem hepsini biliyon 175 hp lerden çıkan turbo ne marka söyle bakalım?

garrett tirde sen daha orjinal wolkswagen beygir i bilmiyosun 175 bg değil 174 lüğü vardır 130 luk turbosu ile aynidir inatlaşma benle..

1010 Mesaj
19 Aralık 2013; 19:47:36 

Ben arabayı alalı 6 gün oldu 2. kez zam gördü caravelle....
sanırım yenilerde klimatronik standart olmuş?

38 Mesaj
27 Ocak 2014; 18:44:18 

2004 T5 2.5 TDI 130 luk araç sahibiyim. araç 1. viteste özellikle soğuk iken dalgalanma (gaz pedalını aynı seviyede tuttuğum halde devir gidip geliyor araçta haliyle sizi sallıyor)yapıyor.
bi kaç ustaya gösterdim biri fark etmedi bile ama araç o zaman sıcaktı. kendi ustam bilgisayara bağladığında önce 1 ve 5. enjektörde sıkıntı var dedi o an için vaktim de yoktu zaten sorun olmayacağını söyledi.
2-3 ay bu şekilde kullandım ve boş vaktimde gittiğimde bilgisayar enjektörlerde sorun bulamadı.daha doğrusu hiç bir arıza bulamadı.hava akış metresi olabilir dedi ve değişim yapıldı.test sürüşünde sorun yoktu ama sabhları yine fark etmeye başladım.
servis e gittim arıza tespiti için 80 tl istedi ve 2-3 gün sonra ya randevu verebilirlermiş.
böyle bi durum yaşayan veya tecrübesi olan var mı? boşuna masraf etmek istemiyorum.bulunduğum yerde de sağlam usta bulmak biraz mesele.

402 Mesaj
29 Ocak 2014; 19:53:39 

Merhaba bu caravella artik otomobil olarak geçiyor. Peki araci vip olarak yaptirdigimizda ve ruhsata bu koltuk sayisini işlerince yine otomobil mi oluyor yoksa farklı bir dilime mi giriyor?

MiMaR
Black 2010 Lancer Zonguldak

3 Mesaj
4 Şubat 2014; 10:50:54 

9 koltuga kadar otomobil olarak geçiyor hocam öyle biliyorum ben 9 koltugu gecmedigin sürece sıkıntı yok. Birde 2013 140'lık caravelle var bizdede direksiyonu sabah çalıştırdığında sws geliyo varmı başına gelen kronik bir sorun gibi duruyor

1 Mesaj
7 Şubat 2014; 15:45:07 

merhaba arkaqdaşarlar

Transporter kombi L

Transporter kombi L ile ilgili sizden bilgi istiyorum

SORUM ?

Transporter Tombi L iç tasarım olarak Caravelle ile çok benzer yanları var bu araçlarların kapı kolonlarında ki hava (klima) üfleme ızgaraları fabrika çıkışlı yani orjinalmi sonradan yaptırma olabiliyormu ve ayrıca çift klima dedikleri yolcu bölümünde bulunan klima sonradan ilave edilebiliryor mu ? BİLEN ARKADAŞLARDAN ACİL BİLGİ İSTİYORUM...

454 Mesaj
8 Şubat 2014; 1:36:36 

Elimde navitec nx-218f var bilginize aracimi sattim teypde ucuza satyrm...pm atmnz yeterli

498 Mesaj
19 Şubat 2014; 6:04:27 

NEyse Lenus turbo konusunda seninle inantlaşmayacam, sana türkçe söylüyorum, aracıma 174 hp nin turbosunu uydurdum ve bunun için flanş yaptım diyorum, sen diyorsunki aynı turbo, kesinlikle aynı değil.. 2004-2006 arası 130 hp t5 lerde kkk, 2006 - 2010 arasında garett çıkıyor.. ama 174 hp de çıkan garett daha iri daha büyük.. benim aracım şuan 214 hp, uçuyor.. eskiden kombi L idi.. ama şimdi hiç alakası kalmadı.. arkalara 2013 mercedes vito nun raylı ve sırtları yatarlı koltuklarını uydurdum, önlere de 2013 caravelle koltuğu mükemmel oldu.. orjinalde cruise control yoktu.. şuanda var süper çalışıyor.. yağmur sensörü ve far sensörü yoktu, onları da taktırdım.. gayet güzel çalışıyor.. araç termal değildi.. webasto var.. sonradan taktırdım.. ayrıca sonrada nokia araç kiti, double, e clim yol bilgisayarı, kamasonic dvdli teyp te taktırdım.. yol bilgisayarı gayet güzel gösteriyor yakıt değerlerini.. kombi L lerde arkada klima varmış gibi görünse de o klima değiil sadece kalorifer.. yazın pek bir işe yaramasada kışın gayet iyi oluyor.. aracıma bukadar masraf yapmış olmam biraz mallık gibi karşılansa da, ben bu araçla ayda ortalama 4000-10.000 KM yol yapıyorum.. uzun yolda çok defa içinde yatıyorum.. konfor önemli tabi.. aracımda temiz.. iki sene önce aldığımda 70,000 Km de idi.. şuanda 185000 de
tek problem 2004 model..

38 Mesaj
21 Mart 2014; 1:06:44 

Merhabalar, bende transporter yada caravelle kısa şase oto. vites almayı düşünüyorum.Şuanda bmw 320i e46 kasa var araç güzel fakat bizim aileye uymuyor, öncesindede caddy vardı memnunduk ve yine bu tarza geçelim dedik.Ticari oldumuda iyisi olsun diye caddy nin üstü olan transporter yada caravelle düşünüyoruz.Arkadaşlar bu aracı alırken nerelerine neylere dikkat etmem gerek, model olarak 2006-2008 düşünüyorum 130 lukmu 174lükmü önerirsiniz.Otomatik almak zorundayız şanzımanda herhangi bi sıkıntı oluşurmu? Bu araçların kronik bir arızaları vs varmıdır? Bilgilendirirseniz çok sevinirim..

Mehmet ALHAN
BMW e46 320i <3

4 Mesaj
24 Mart 2014; 3:23:41 

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır forumunuzu takip ediyorum ayrıca uzun zamandır caravelle t4 ile ilgili sağa sola bakınıyorum şimdi sizlere sormak istediğim bazı sorular var umarım cevap alabilirim.

1-) Ruhsatta ticari mi geçiyor bu araçlar eğer öyle ise bunu değiştirebiliyor muyuz?
2-)2003 ve öncesi modeller ile ilgileniyorum sizce bu zaman aralığında hangi model daha iyi olur performans ve konfor önceliğimdir.
3-)Alırken nelere dikkat etmeliyim özellikle uyarıda bulunmak istediğiniz bir yer var mıdır?
4-)Yıllardır manuel araba kullanmaktan sıkıldım otamatik vites araçlar nasıldır?
5-)Camlı seçenekler dışında arka camı olmayan modeller var transporterlarda yurtdışındaki vw sahipleri genellikle bunları modifiye etmiş TC'de arka koltukları çıkarttığımız zaman muayenede sorun oluyor mu bu modellerde?
6-)İlla ki caravelle tercihimde ısrar etmeli miyim yoksa transporter ile hem şehir içi hem şehir dışı rahat edebilir miyim?

Bu güne kadar hep binek araçlara sahip oldum ancak sürekli doğaya kampa çıkan bir insanım arka bölümü bir nevi karavan olarak kullanmak istiyorum ancak memur olduğum için hafta içi sürekli şehir içi(Ankara) kullanacağım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

4182 Mesaj
7 Nisan 2014; 12:56:36 

Transporter ve Caravellelerden hangisi hususi olarak geçmekte?
arka koltuklarda isofix olan model var mı?

40-50bin civarı 7 kişilik bir araç yerine hususi geçen bir transporter veya carabelle düşünüyorum. Eğer bu tip bir araç alırsam hangi donanım hangi model almalıyım. Yılda 10bin km yapan biriyim. Çok yakmayan, vergisi de çok üzmeyen bir model olursa sevinirim.

Megane II HB Faz I
1.5 dCi Authentique

Continental Premium Contact 5 Lastik | Mutlu Akü | Bosch Filtreler | Castrol Edge Turbo Diesel Yağ | Shell V-Power Nitro+ Diesel Yakıt

15 Mesaj
7 Nisan 2014; 15:53:17 

kardes bızdekı kombi l 4+1 dedıgın ızgaralar nerde oluyo

Bu mesajda bahsedilenler: Ahmmet1905

15 Mesaj
7 Nisan 2014; 15:54:20 

transporter t5 hangı yağ koyuyorsunuz herkes bısey dıyor vw uyumlu yag hangısı

15 Mesaj
7 Nisan 2014; 16:01:40 

arkadasım bu konu cok tartısıldı aracı sabah ılk calısıren ve aksam en son park ederken kesınlıkle en az 30 sanıye rolantıde bırakılıp sonra stop edılmelı cogu arac uretıcısı tavsıye edıyor.bakma uygulayan yok o yuzden fark etmez dıyorlar.turbonun canıdır bu işlem

Bu mesajda bahsedilenler: wetkopat

46 Mesaj
8 Nisan 2014; 16:40:45 

Arkadaşlar Merhaba,

Güvenilir bir araştırma firması olarak Koltuklu 8 kişilik araçlar üzerine TR çapında bir araştırma yapmaktayız, araçları üzerine sohbet edeceğimiz arkadaşlar aramaktayız Hediye çeki hediyemiz de olacak.
Bu toplantıya katılmak isteyen aktif kullanıcı arkadaşlar DM den ulaşabilirsiniz.

Saygılar.

Aynası İştir Kişinin Lafa Bakılmaz

10 Mesaj
8 Mayıs 2014; 20:12:50 

Volkswagenin bence en iyi aile Arabası almaya niyetliyiz de fiyatlar fazla...

55 Mesaj
7 Ağustos 2014; 12:19:26 

2003 Megan 1 / Playstation 4 / Xbox360 Arcade /

130 Mesaj
6 Ekim 2014; 12:42:11 

Bu link teki araba t5 2003-2009 yılları arasında çıkmış hicbir sınıfta rakibi olmayan. Bir transporter

Passat Transporter 1.9 TDI 105 PSİ 250 nm torkAmarok A8Yaş 16 Baş 56

130 Mesaj
22 Ekim 2014; 18:36:37 

Bizde de aynı sından vardı 2008 yılında hic kazasız belasız 240000 de beyaz rengini 17 ye sattik 1999 cityvan 2.5 TDI 135 PSİ idi galiba Sizinki su anda yaklasik olarak 12 civarı filandir temizligini kazasını bilmiyorum bu kadar cevap verebilirim

805 Mesaj
22 Ekim 2014; 18:52:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Volkswagen&Audi bilgini

Bizde de aynı sından vardı 2008 yılında hic kazasız belasız 240000 de beyaz rengini 17 ye sattik 1999 cityvan 2.5 TDI 135 PSİ idi galiba Sizinki su anda yaklasik olarak 12 civarı filandir temizligini kazasını bilmiyorum bu kadar cevap verebilirim

Ben sattim arabayı 18 e verdim 98 komyonet tek cam acikti kirmizi 103 hp 240 bin de bel altini kaputu brn kendim boyatmistim cizikler vardi kaputta da boya kavramasi vardi cadirdan dolayi

1.5 dci Symbol Exp. 2010
Iphone 6 16GB & LG G & Samsung S4

130 Mesaj
22 Ekim 2014; 19:12:16 

Nasip yenisini aldiniz mi peki yas mi kuculttunuz

Sayfa:   <<     7 8 9 10 11 12 13 14 [16]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Vw » VOLKSWAGEN TRANSPORTER - CARAVELLE
Sayfa: <<     7 8 9 10 11 12 13 14 [16]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.516