Şimdi Ara

VOLKSWAGEN TRANSPORTER - CARAVELLE (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
987
Cevap
10
Favori
588.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yürek47

BENDEDE 2005 MODEL 105PS LİK TRANSPORTER VAR. YALNIZ KORKTUĞUM ŞUKİ YÜK ATMAKTAN KORKUYORUM. SİZ EN FAZLA KAÇ KG TAŞIYORSUNUZ ARAÇLARINIZDA. TRANSİTİMİZDE VAR YÜK İŞİNİ ONUNLA HALLEDİYORUZ. FAKAT BAZENDE TRANSPORTERE YÜK ATMAK İSTİYORUM...!

102liğe 800 kilo attık T5 GP yeni kasa ama 105liktede bu civarda atılabilir diye düşünüyorum..
  • 2012 model 2.0 102 hp panelvan aldm yarın geliyr araç 56.750 tl ye geldi. elime geçince foto ve bilgilerinzi paylaşıtrım sizinle
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLAS ELEKTRONİK01

2012 model 2.0 102 hp panelvan aldm yarın geliyr araç 56.750 tl ye geldi. elime geçince foto ve bilgilerinzi paylaşıtrım sizinle

çok iyi olur teşekkürler
  • Çok pahalı panelvan 56.750ye 102 hp
  • Arkadaşlar linkteki aracı almayı düşünüyorum ,en az beş sene kullanırım, bu araçlar çok masraflı araçlarmıdır, malum parçası arızası pahalı bunların fakat devamlı beni üzermi , bütçemi sarsarmı,
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-volkswagen-acil-satiliktir-95000-km-de-orjinal-minibus-ruhsatlidir-64807421/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galle

Arkadaşlar linkteki aracı almayı düşünüyorum ,en az beş sene kullanırım, bu araçlar çok masraflı araçlarmıdır, malum parçası arızası pahalı bunların fakat devamlı beni üzermi , bütçemi sarsarmı,
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-volkswagen-acil-satiliktir-95000-km-de-orjinal-minibus-ruhsatlidir-64807421/detay

yanlışım varsa birisi düzeltsin ama nacizane görüşüm aracın 100 bin bakımı gelmiş ve satıcı bunu yaptırmadıysa sana 3-4 bin tl masraf çıkarır 100 bin bakımı

• quote:

Arkadaşlar linkteki aracı almayı düşünüyorum ,en az beş sene kullanırım, bu araçlar çok masraflı araçlarmıdır, malum parçası arızası pahalı bunların fakat devamlı beni üzermi , bütçemi sarsarmı,

2004 105 beygir 95binde 32bin çok pahalı etmez o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sefau571

quote:

sizce ederi nedir hocam ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sefau571

quote:

sizce ederi nedir hocam ?

29-30 arası eder eğer 4 ay önce olsaydı 27den 1 lira fazla vermezdim.Ayrıca orjinalliği çok bozulmuş bence yakışmamış yapılanlarda.Bu araçların alıcısı biraz daha yaşça büyük kitle olduğu için satarken zorlanabilirsiniz.Mesela babamı tamponları boyatmaya bile ikna edemiyorum.

• @Galle

o transporterın bakımları falan iyi ise 28-29 bin tl bırakırdım adama.30 bin tl fazla gibi.
  • Selamlar ilk önce, izlenimlerinizi teker teker okudum, 130bg´cünde aslinda bir problem yok, problem birazdan kullanicidan kaynaklanan bir olay, motor sogukken gaza basarsan tabiiki turbo bozulur. arabanin sucu ne.

ARKADASLAR BANA BIR BILGI LAZIM; BU TRANSPORTERLERI ISTANBULDA VEYA TÜRKIYEDE HANGI SIRKETLER VIP´E CEVIREBILIYOR; VEYA VIP YAPABILIYOR: BANA BIRKAC SIRKET ÖNEREBILIRMISINIZ:
    SAYGILARIMLA
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12leyli-12

Selamlar ilk önce, izlenimlerinizi teker teker okudum, 130bg´cünde aslinda bir problem yok, problem birazdan kullanicidan kaynaklanan bir olay, motor sogukken gaza basarsan tabiiki turbo bozulur. arabanin sucu ne.

ARKADASLAR BANA BIR BILGI LAZIM; BU TRANSPORTERLERI ISTANBULDA VEYA TÜRKIYEDE HANGI SIRKETLER VIP´E CEVIREBILIYOR; VEYA VIP YAPABILIYOR: BANA BIRKAC SIRKET ÖNEREBILIRMISINIZ:
    SAYGILARIMLA

İstanbul maltepedeki evimize yakın yerde bir tane ertex vardı baya lüks arabalar geliyordu şuanda kapandı.

Gelen arabalara ithafen önerebilirim.
  • Biz ertex te yaptırdık 4 bin tl ye geldi fiyatı.Deri koltuklar Deri kaplama ışıklandırma ses yalıtımı vb...
  • Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bu hafta Transporter 2.5 130bg aldım araç sade toplayacaz bakalım elini yüzünü gerçekten alkışı hakeden bi araç bu benim ikinci transporterim otomotiv uzmanıyım sizlerinde araçlarla ilgili sıkıntılarınız olursa bildiğimiz kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım
  • selam arkadaşlar
    multivan aracımız 70 80 ile giderken aşırı sarsıyor
    aks lalesi dediler.
    bi usta lalelerin torna edilerek tamir edilebileceğini 500 tl tutacağını söyledi.
    başka bi usta 900 tl ye değişiriz dedi.
    özel servis 1300 tl ye değişiriz dedi.
    yetkili servise daha soramadık.
    aks lalesi değişen arkadaş varsa bilgilendirebilirmi. nedir normal fiyatı. torna yaptırmayı önerirmisiniz.
  • En son mesaj 15 Ocak'ta yazılmış.Çok normal çünkü bu forum çorbaya dönmüş.Kimse aradağı soruya cevap bulamıyor.Transporter ve Caravelle tamamen farklı araçlar dahası da motor gücü farklı araçların bile sorunları farklı.Bence forumda branşlaştırma yapmak lazım.Mesela ''VW Caravelle 2.5TDI 174 PS'' veya ''VW Transporter 1.9TDI 105 PS'' gibi.Böylece aynı tarz araca sahip olanlar daha rahat birbirine yardımcı olurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haksin

En son mesaj 15 Ocak'ta yazılmış.Çok normal çünkü bu forum çorbaya dönmüş.Kimse aradağı soruya cevap bulamıyor.Transporter ve Caravelle tamamen farklı araçlar dahası da motor gücü farklı araçların bile sorunları farklı.Bence forumda branşlaştırma yapmak lazım.Mesela ''VW Caravelle 2.5TDI 174 PS'' veya ''VW Transporter 1.9TDI 105 PS'' gibi.Böylece aynı tarz araca sahip olanlar daha rahat birbirine yardımcı olurlar.

Valla hocam benim gördüğüm 3 5 tane transporter sahibi var ben ümidi kestim yani başka bir forum var daha aktif ama genel anlamda vwci sayısı fazla.Sıkıntı bizim araçta yani

• 2.5 transporter 130 hp 2005 model 203 binde kilometre.Aldığımızdan beri bi debriyaj balatası bitmişti.Bunun dışında birşey olmadı.1.5 senedir bizimle araç yüzümüzü kara çıkarmadı.
  • Taş gibi araba içiniz rahat olsun :) 99 da sıfır ayarında 2.5luk vardı 290.000 kmde motorunda en ufak bı sıkıntısısa yoktu onu satıp 2007 model 130bg transporter aldım 3 sene kullandım baskı balata degıstırme harıcınde hıcbır sıkıntı yaşamadım ,passat aldım 1.6 yenı kasa ama transporterın tadını bulamadım degıstırdım su an 2005 130 bg vip transporter var tadına doyum olmuyo ömürlük araba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak.408 -- 4 Mart 2012; 16:07:13 >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.