Şimdi Ara

Twitterda aktif olmayan kullanici ismini almak mumkunmu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
17.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Twitterda onceden alinmis fakat kullanilmayan kullanici adini almak mumkunmu? Bu konuda twitter yardim sayfasinda yardimci olamiyoruz yazilmis.
    Ama twitter a basvurup istedigi kullanici adini alanlarda olmus. Bu konuda bilgilerinizi rica ediyorum.

• Cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuyu istiaresi -- 7 Nisan 2014; 1:24:33 >
  • kimsenin bilgisi yokmus
  • Alınmış alan adını nasıl alabilirsin ki ? bence olmaz. Twitter ölü hesapları aklaması gerek fakat bu iş kolay değil. o kişinin o hesabı yedekte bekletmediği ne malum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Alınmış alan adını nasıl alabilirsin ki ? bence olmaz. Twitter ölü hesapları aklaması gerek fakat bu iş kolay değil. o kişinin o hesabı yedekte bekletmediği ne malum ?

Alinmis alan adinin suresi gecerse onu baskasida alabilir. Bu konuda yabanci forumlarda bir kac bilgi aldim. Su siralar baska kullanicalara yardim edemiyoruz diye bir not var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Alınmış alan adını nasıl alabilirsin ki ? bence olmaz. Twitter ölü hesapları aklaması gerek fakat bu iş kolay değil. o kişinin o hesabı yedekte bekletmediği ne malum ?

Alinmis alan adinin suresi gecerse onu baskasida alabilir. Bu konuda yabanci forumlarda bir kac bilgi aldim. Su siralar baska kullanicalara yardim edemiyoruz diye bir not var.
  • Eğer bir nick önceden alınmış ise ve hala o hesap aktifse bu mümkün değil.Ama önceden alınmış olup şu anda hesabını silmiş veya kullanıcı adını değiştirmiş ise rahatlıkla o nicki alabilirsiniz.
  • nasıl olacak o ?
  • Bu konuda Twitter CEO sunun yazisini okudum. Aktif olmayan userlar 9 ay icinde inactive olabiliyor. Fakat 9 aylik süreci kisinin hesabina girip yani (Log in) olmasi olduruyormus. Eger 9 ay icindede o kullanici adi dusmezse baskasinin talebiylede dusurulmesi soz konusu olmuyormus. Tamamen sans.
  • mümkün, 3-4 markanın Twitter hesabını aldım kendilerine. Bu konuda net bilgi şudur: Marka hesaplarının uluslararası ticaret kayıt numarası ve hangi kuruluştan (WIPO gibi) kayıt edildiği bilgisi gereklidir. Sonrasında bir başvuru linki var. Oradan başvuruyorsunuz 1 hafta 10 gün içerisinde, açtığınız başka bir fake Twitter hesabına kullanıcı adının tahsisini yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

mümkün, 3-4 markanın Twitter hesabını aldım kendilerine. Bu konuda net bilgi şudur: Marka hesaplarının uluslararası ticaret kayıt numarası ve hangi kuruluştan (WIPO gibi) kayıt edildiği bilgisi gereklidir. Sonrasında bir başvuru linki var. Oradan başvuruyorsunuz 1 hafta 10 gün içerisinde, açtığınız başka bir fake Twitter hesabına kullanıcı adının tahsisini yapıyorlar.

Marka degilde isim olarak nasil alinabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

mümkün, 3-4 markanın Twitter hesabını aldım kendilerine. Bu konuda net bilgi şudur: Marka hesaplarının uluslararası ticaret kayıt numarası ve hangi kuruluştan (WIPO gibi) kayıt edildiği bilgisi gereklidir. Sonrasında bir başvuru linki var. Oradan başvuruyorsunuz 1 hafta 10 gün içerisinde, açtığınız başka bir fake Twitter hesabına kullanıcı adının tahsisini yapıyorlar.

Marka degilde isim olarak nasil alinabilir?
  • Bu konuya göz gezdirirseniz yardimci olacaktir size tıklayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2AB1A0E5D -- 25 Ağustos 2013; 14:05:30 >
  • Sadece marka olarak yardim edebiliyorsunuz. Benimki marka degil marka olmayan isimlerin alinmasi cok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Sadece marka olarak yardim edebiliyorsunuz. Benimki marka degil marka olmayan isimlerin alinmasi cok zor.

Sadece marka olarak yardım etmıyoruz tüm isimlerde yardimci oluyoruz onaylanmamıs tum hesaplarda yardımcı olabılırız.

Detay icin pm atabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlavsac

quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Sadece marka olarak yardim edebiliyorsunuz. Benimki marka degil marka olmayan isimlerin alinmasi cok zor.

Sadece marka olarak yardım etmıyoruz tüm isimlerde yardimci oluyoruz onaylanmamıs tum hesaplarda yardımcı olabılırız.

Detay icin pm atabilirsiniz.

hala yardım ediyor musunuz ?
  • Bunun masrafini belirtirseniz burada sizden yardim isteyecek biri cikar. Lutfen fiyat bildirin.
  • info@tolgalavsac.com.tr adresine talep ettiğiniz kullanıcı adını mail atarsaniz detayli bilgi alabilirsiniz
  • öyle bir şey mümkün değil şimdilik ne zaman ki açılmak için isim kalmaz anca o zaman askıda ki hesapları aklarlar...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.