Şimdi Ara

Smarttab STC15 Premium 1GB DDR3 8GB 7 Inc Siyah Tablet PC - Full Hediye Paketi. Türkiye'de İlk Defa ve Sadece Gold'da!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
9.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tablet nasıldır kullanan varmı? Acaba

Yükseklik: 200 mm
    Genişlik: 127 mm
    Derinlik: 10 mm
    7" boyutunda kapasitip LCD
    Ekran 800x480
    çözünürlüğünde

Ram: 1GB DDR3
    Veri Depolama Alanı: 8GB NAND
    FLASH
    İşlemci: 1.5 GHz Yüksek Performans
    İşlemci
    İşletim Sistemi: Android 4.0 Ice
    Cream Sandwich
    Micro SD Kart Desteği: TF x 1 (max.
    32GB )
    Harici 3G Desteği
    Wi-Fi Teknolojisi En üst seviyede kablosuz ağ teknolojisi
    olan 802.11a/b/g/n standardı ile artık
    kablosuz ağlarla olan bağlantınız daha
    kaliteli. Genişleyen kapsama alanı
    sayesinde kablosuz internet
    kaynağınızdan daha uzak mesafelerde
    bulunsanız dahi verimli bir biçimde
    faydalanabileceksimniz. Veri iletişim
    hızı da daha eski standartlara göre çok
    daha hızlı ve kaliteli. Bu sayede
    kablosuz internetinizi kullanırken
    veriler hem kesintisiz ve azami kalitede
    hem de hızlı bir biçimde transfer
    edecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün sipariş ettim 2 adet bakalım nasıl çıkacak durumu bildiririm.Ofiste çalışanlara vermek için aldım pek fazla bir beklentim yok ama kağıt üstünde fiyatına göre güzel duruyor.
  • Evet tabletler şimdi geldi ilk izlenim olarak bu fiyata daha iyisi olamazdı.Malzeme kalitesi 10/6 performans 10/7 keşke 720p ekran çözünürlüğü olsaydı eksiksiz olurdu.Uygulamaları şuan yüklüyorum genel değerlendirmemi akşam veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Evet tabletler şimdi geldi ilk izlenim olarak bu fiyata daha iyisi olamazdı.Malzeme kalitesi 10/6 performans 10/7 keşke 720p ekran çözünürlüğü olsaydı eksiksiz olurdu.Uygulamaları şuan yüklüyorum genel değerlendirmemi akşam veririm.

dostum resimlerini ve + - yönlerini yazarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser_1453

quote:

Evet tabletler şimdi geldi ilk izlenim olarak bu fiyata daha iyisi olamazdı.Malzeme kalitesi 10/6 performans 10/7 keşke 720p ekran çözünürlüğü olsaydı eksiksiz olurdu.Uygulamaları şuan yüklüyorum genel değerlendirmemi akşam veririm.

Resimleri gün içerisinde eklerim + lar - lerden başlayım hemen

NOT:Resimler eklendi.
    Artıları

1-259 Tl lik fiyatına göre yüksek donanım
    2-malzeme kalitesi 10/6.5 -7 zorlar
    3-Ekran hassasiyeti iyi durumda (ama bazen sağ üst taraftaki bir bölümde sıkıntı oluyor belki oyundan kaynaklıdır bad piggies Dışında başka sorun yaşamadım )
    4-Şarjı 3 saat oyunve aynı zamanda wifi açık şekilde oynamada %20 kadar düştü aslında kötü ama 3000'lik bataryaya göre güzel değer kendi telefonum (HTC DESİRE HD) gene aynı kullanımda %50 si bitiyor.
    5-Geçişler temiz ve sorunsuz şişme yaşamıyor.
    6-Fiyatına karşın kutu içeriği çok zengin (kulaklık hdm kablosu,şarj kablosu ayrıca pc bağlanması için kablo( 2 side aynı şey ama koymuşlar ) birde kılıf var
    7-Kutu içinden çıkan kılıfı yumuşak silikon ucuz bir şey ama iş görür.
    8-Klavyesi algılama yönünden bir sıkıntısı yok ama 2 el ile kullanıma uygun değil alışmak lazım.
    9-Giriş çıkış portları zengin

Eksileri

1-Ekranı keşke 720p olsaydı dedirtiyor ekran parlaklığı daha yüksek olabilirdi.
    2-Wifi çekim gücü orta sınıfın altında 3g henüz denemedim.
    3-Daha 2 gün olmasına karşın 2 kez kitlendi menü geçişleri ve kullanım bu kadar hızlı olmasına karşın neden kitlendiğini anlamadım reset tuşu mevcut yaklaşık 30 sn de kendine geliyor.
    4-Batarya süresi biraz kısa 3000 lik batarya yerine en azından 5000 lik batarya kullanılsa sorun olmazdı.
    5-Kutudan çıkan kulaklık rezalet ötesi
    6-Cihazın kendi sesi ise oda rezalet seviyede :p
    7-Kamera sadece ön yüzde var kullanımı pratik değil resim kalitesi 10/5 anca alır.

Genel olarak

Fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor 250 TL lik bir ürüne karşın performansı çok iyi oynatamadığı video dosyası yada oyuna rastlamadım marketteki bütün grafik ile övünen oyunlarda tatmin etti beni.Genel kullanımı yolda yada ofiste boş kaldığında kurcalayacak ofis dışında internetten işlerini görecek hesapları kontrol edecek not alacak insanlar için biçilmiş kaftan ben öneririm.

RESİM 1

RESİM 2

RESİM 3

RESİM 4

RESİM 5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 11 Ekim 2012; 9:32:35 >

• quote:

quote:

quote:

Artıları

3-Ekran hassasiyeti iyi durumda (ama bazen sağ üst taraftaki bir bölümde sıkıntı oluyor belki oyundan kaynaklıdır bad piggies Dışında başka sorun yaşamadım )
    4-Şarjı 3 saat oyunve aynı zamanda wifi açık şekilde oynamada %20 kadar düştü aslında kötü ama 3000'lik bataryaya göre güzel değer kendi telefonum (HTC DESİRE HD) gene aynı kullanımda %50 si bitiyor.
    6-Fiyatına karşın kutu içeriği çok zengin (kulaklık hdm kablosu,şarj kablosu ayrıca pc bağlanması için kablo( 2 side aynı şey ama koymuşlar ) birde kılıf var
    8-Klavyesi algılama yönünden bir sıkıntısı yok ama 2 el ile kullanıma uygun değil alışmak lazım.

Eksileri

3-Daha 2 gün olmasına karşın 2 kez kitlendi menü geçişleri ve kullanım bu kadar hızlı olmasına karşın neden kitlendiğini anlamadım reset tuşu mevcut yaklaşık 30 sn de kendine geliyor.
    4-Batarya süresi biraz kısa 3000 lik batarya yerine en azından 5000 lik batarya kullanılsa sorun olmazdı.
    7-Kamera sadece ön yüzde var kullanımı pratik değil resim kalitesi 10/5 anca alır.

Genel olarak

Fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor 250 TL lik bir ürüne karşın performansı çok iyi oynatamadığı video dosyası yada oyuna rastlamadım marketteki bütün grafik ile övünen oyunlarda tatmin etti beni.Genel kullanımı yolda yada ofiste boş kaldığında kurcalayacak ofis dışında internetten işlerini görecek hesapları kontrol edecek not alacak insanlar için biçilmiş kaftan ben öneririm.

RESİM 1

RESİM 2

RESİM 3

RESİM 4

RESİM 5

Hayirli olsun dostum.iyi gunlerde kullan.bu arada rengi guzelmis.kenari fln soyulur mu?malzemesi iyi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiser_1453 -- 11 Ekim 2012; 10:00:51 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Artıları

Eksileri

Genel olarak

RESİM 1

RESİM 2

RESİM 3

RESİM 4

RESİM 5

Hayirli olsun dostum.iyi gunlerde kullan.bu arada rengi guzelmis.kenari fln soyulur mu?malzemesi iyi mi?

Teşekkürler 1 siyah 1 bordo istemiştik 2 bordo geldi soyulacak gibi durmuyor şuan için belli olmaz tabi.

• Bunu yada Mobee S900'ü almayı düşünmekteyim. Smarttab STC15 Premium 1GB DDR3 8GB Mobee S900'e göre biraz daha pahalı ama aksesuar hediyelerini ve bilhassa normal USB girişini düşündüğümüzde avantajları ağır basıyor (Ayrıca Ram bunda 1GB Mobee S900'de 512 MB). Ancak kafama takılanlar Smarttab STC15 Premium 1GB DDR3 8GB açıklamalarında belirtildiği üzere sadece MPEG1/2/4, H263, H264, VC1, Real, Video, Mation JPEG video formatlarınımı destekliyor? WMV ve AVI (Divx, Xvid vs) desteklemiyormu (Mobee S900 bunları desteklemekte)? Ayrıca Flash desteği varmı (Mobee S900'de Flash 11 desteği var.)? Birde açıklamalarda micro SD kullanmını TF (Herhalde TransFlash) olarak belirtiyor. Şimdi bu normal micro SD'leri desteklemeyip sadece TF özellikli olanlarını destekliyor anlamınamı geliyor yoksa normal olanlara ek olarak TF olanlarıda destekliyor anlamınamı geliyor.
    Biraz acele cevap rica etsem ayıpmı olur acaba? Yarın almayı düşünüyorumda..
    Not benim için vİdeo desteği kapsamı (Özel bazı işlerde kullanacağım, düğün salonlarında slayt gösterileri gibi..) ve Flash desteği (Uzaktan evimdeki IP kameraya bakacağım) çok önemli. Yani olmazsa olmazlar (Ve bunlar Mobee S900'de var ama diğerinin normal USB girişe sahip olması ve 1GB ram'i çok cazip. Ayrıca kılıf ve kablo hediyeleri falan..)..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temmuzonur -- 17 Ekim 2012; 1:25:20 >

• Ben Perşembe günü sipraiş verdim ve dün öglen saat iki gibi elime gecti. Ancak bugün inceleme fırsatım oldu. Cihaz şimdilik fiyatına göre gayet uygun. Almayı düşünen varsa cekinmesin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACİDBURN45

Bu tablet nasıldır kullanan varmı? Acaba

Yükseklik: 200 mm
    Genişlik: 127 mm
    Derinlik: 10 mm
    7" boyutunda kapasitip LCD
    Ekran 800x480
    çözünürlüğünde

Ram: 1GB DDR3
    Veri Depolama Alanı: 8GB NAND
    FLASH
    İşlemci: 1.5 GHz Yüksek Performans
    İşlemci
    İşletim Sistemi: Android 4.0 Ice
    Cream Sandwich
    Micro SD Kart Desteği: TF x 1 (max.
    32GB )
    Harici 3G Desteği
    Wi-Fi Teknolojisi En üst seviyede kablosuz ağ teknolojisi
    olan 802.11a/b/g/n standardı ile artık
    kablosuz ağlarla olan bağlantınız daha
    kaliteli. Genişleyen kapsama alanı
    sayesinde kablosuz internet
    kaynağınızdan daha uzak mesafelerde
    bulunsanız dahi verimli bir biçimde
    faydalanabileceksimniz. Veri iletişim
    hızı da daha eski standartlara göre çok
    daha hızlı ve kaliteli. Bu sayede
    kablosuz internetinizi kullanırken
    veriler hem kesintisiz ve azami kalitede
    hem de hızlı bir biçimde transfer
    edecek.

Arkadaşım oyun için almayı düşünüyorum kaliteli oyunlarda kasma varmı ve mesala highway rider da rahat kontrol edilebiliyormu yoksa belli açılarla mı dönüyor oyun için önerir misiniz?

• bende almayı düşünüyorum fakat bu yada piranha bussines 2 tab 9" arasında kaldım ayrıca oyunalrda kasma yapabiliyormu ve ekran hd mi
  • arkadaşlar,
    oyun desteği konusunda gayet iyi, zaten Cortex A9 1,5 işlemci ve 1GB ram var. bence aşağıdaki videoyu inceleyebilirsiniz oyun için, ve 3g desteği için..

http://www.youtube.com/watch?v=oTSAwYcN08s

http://www.youtube.com/watch?v=eCzvKC1IfmQ
  • Arkadaşlar bu ürünün teknik Servisi'ne nasıl ulaşabiliriz telefonu falan varsa yazarmısınız Turkcell zte mf190 uyumumu diye soracağım

• Arkadaşlar grafik işlemcisi olarak gpu400 yazıyor ama internette gpu400 hakkında bilgi bulamadım demek istedikleri mali 400 mü arkadaşlar ? Tabletin en alttaki ikonları diğer tabletlere göre değişik onları değiştirebiliyor muyuz ve son olarak sitelerde gezinirken takılma donma oluyor mu şimdiden vereceğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equexks

Arkadaşlar bu ürünün teknik Servisi'ne nasıl ulaşabiliriz telefonu falan varsa yazarmısınız Turkcell zte mf190 uyumumu diye soracağım

0212 236 33 61 buyur bu kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapseniz -- 27 Ekim 2012; 17:28:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapseniz

quote:

Orijinalden alıntı: Equexks

Arkadaşlar bu ürünün teknik Servisi'ne nasıl ulaşabiliriz telefonu falan varsa yazarmısınız Turkcell zte mf190 uyumumu diye soracağım

0212 236 33 61 buyur bu kardeşim

Sağol kardeşim

• Cihazda Cortex a9 işlemci var, via8850,
    mali 400 mhz var,
    bendeki ürünlerde donma gibi bir sıkıntı olmadı, bilakis cihaz gayet iyi. beğendim.

ytube da videoları var oradan da bakabilirsin. gayet iyi...
  • Bugün arkadaşımda STC12 modelini gördüm, oyun oynarken izledim gayet akıcı çalışıyordu,
    Ekran bence bu fiyata göre çok kaliteli, dokunmatik de hassas ve yumuşak.
    Yarın Vodafone k3715 3G modemimle deneyeceğim çalışıp çalışmadığını yazarım.
    Kasa kalitesi gayet şık ve sağlam görünüyor o fiyata göre.
    Şarjı oyun oynarken 3 saat civarı gidiyormuş.
    Kaç gramdır bilmiyorum ama elime aldığımda tahminimden ağır geldi.
    Hareket sensörü var yarış oyununda denedim, oyunu çok az oynadm ve pek beceremedim ama sensör sağlam

Ayrıca kullanıcı yorumu arıyorsanız hepsiburadada baya yorumu var. Ben de yeni aldım bugün STC15 modelinden, geldiğinde de dener yorum yazarım.
  • arkadaşlar ben bu ürünü aldım ama ekranda çokda belli olmasada yukarıdan aşağı inen çizgiler var sizlerin stc 15 indede varmı bu bilgi verirseniz sevinirim
  • Merhaba Dostum,

Ben böyle çizgilere rastlamadım. İstersen servisine bi sor o konuyu.

Bu arada Hepsiburada.com da fiyat kampanyası yapılmış. 279TL den 239TL ye çekilmiş fiyat.
    Geçici bişey olabilir, bu fiyattan kaçırılmaz.

http://www.hepsiburada.com/liste/smarttab-stc15-premium-8gb-7-tablet-4-adet-hediye/productDetails.aspx?productId=bd301585&categoryId=3008012&SKU=BD301585-K

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.