desen kilidi yanlış girildi açılmıyo telefon [çözüldü]
27 Cevap32384 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

276 Mesaj
2 Ekim 2012; 21:22:38 

Arkadaşlar merhaba ics 4.0.4 kullanıyorum Evdekiler desen kilidini defalarca yanlış girdiği için google kullanıcı adı şifre istiyor.Ama net kapalı bunun netini nasıl açabilir veya bu kilidi nasıl açabilirim.Biraz araştırdım factory reset ile olur ama veriler gider dediler içinde önemli veriler var.Veriler gitmeden yapmamız mümkün değil midir.

çözüm:
Arkadaşlar gün boyunca bununla uğraştım.o haliyle cwm de backup aldım sonra backup ın data dosyasının içindeki password.key yi sildim.Sonra tekrardan restore yaptım.Gene aynı kullanıcı adı ve şifre istedi ama açı açmaz bildirim cubuğunu aşağıya indirdim neti açtım(öncekiler inmiyordu şimdi nasıl indi anlamadım).Kullanıcı adı ve şifreyi girince açıldı çok şükür :D.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametkaan06 -- 3 Ekim 2012; 13:45:45 >

SAMSUNG GALAXY S III

943 Mesaj
2 Ekim 2012; 21:23:12 

internet olan bir yere gitmeyi dene?

276 Mesaj
2 Ekim 2012; 21:27:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

internet olan bir yere gitmeyi dene?

evde internet var ama wifi kapalı telefonda nasıl açarim ki wifiyi.

SAMSUNG GALAXY S III

943 Mesaj
2 Ekim 2012; 21:40:11 

quote:

Orijinalden alıntı: sametkaan06

hoppalaaaaaa!

bu çok kötü oldu.telefoncuya felan götür bişiler yap artık .s

3799 Mesaj
2 Ekim 2012; 21:41:12 

quote:

açma kapama tuşuna uzun bas gelen ekrandan veri ağı modunu etkinleştir. bunu yaparsın heralde

276 Mesaj
2 Ekim 2012; 21:46:02 

quote:

Orijinalden alıntı: cumur

açma kapama tuşuna uzun bas gelen ekrandan veri ağı modunu etkinleştir. bunu yaparsın heralde

ona bastım orda sadece kapat,yeniden başlat,ekran görüntüsü,uçak modu açık/kapalı seçenekleri var :S

SAMSUNG GALAXY S III

493 Mesaj
2 Ekim 2012; 21:55:18 

quote:

ona bastım orda sadece kapat,yeniden başlat,ekran görüntüsü,uçak modu açık/kapalı seçenekleri var :S

cwm'den wipe data yap şifre falan kalmaz.ama herşey sıfırlanır :)

3799 Mesaj
2 Ekim 2012; 21:57:44 

quote:

telefonun ne model arkadışım samsung ise sim kartta takılıysa olması lazım

276 Mesaj
2 Ekim 2012; 22:01:22 

quote:

Orijinalden alıntı: cumur

telefonun ne model arkadışım samsung ise sim kartta takılıysa olması lazım

huawei ideos x5

SAMSUNG GALAXY S III

2114 Mesaj
2 Ekim 2012; 22:39:03 

quote:

huawei ideos x5

tek cozum wipe data factory reset gibi gozukuyor dostum ama bana kalırsa onu yapacaksan ki buyuk ihtimal yapacaksın yanında wipe cache partition ve wipe dalvik cache de yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

276 Mesaj
2 Ekim 2012; 22:51:40 

şöyle yapsam nasıl olur şimdi cwm ile yedek aldım factory reset yapsam sonra restore yapsam eski verilerle telefonu kurtarmış olurmuyum

SAMSUNG GALAXY S III

493 Mesaj
2 Ekim 2012; 23:27:38 

Bi dene istersen. Bazen ben restore yaptığımda bazi ayarlarim geri gelmiyor belki sende de olmaz

276 Mesaj
3 Ekim 2012; 0:00:03 

restore yaptım ama gene şifre istiyo acaba bu restorenin içinde şifre dosyasını fln varmı ki onu silsem tekrar restore etsem...

SAMSUNG GALAXY S III

290 Mesaj
3 Ekim 2012; 7:00:42 

internetsiz girmeyi dene belki ufak bi ihtimal kabul eder...
yok eğer olmuyorsa romu tekrar kur

iOS sevmem, Android aşığıyım

290 Mesaj
3 Ekim 2012; 7:01:49 

internetsiz girmeyi dene belki ufak bi ihtimal kabul eder...
yok eğer olmuyorsa romu tekrar kur

iOS sevmem, Android aşığıyım

175 Mesaj
28 Ekim 2012; 1:35:12 

Merhaba arkadaşlar.Büyük oğlan telefonuna kilit deseni koymuş.Diğeri o deseni açmak hiçin 20 den fazla hatalı giriş yapmış.Telefonun istediği güvenlik sorusunun cevabını hatırlamıyor oğlum.Google hesabınıza girin diye bir seçenek daha var ama telefonun wifi si de kapalı.Bu durumda ne yapmamız gerekiyor.Bilen arkadaşlar yol gösterirse sevinirim.

8 Mesaj
31 Aralık 2012; 14:45:37 

Geçenlerde benimde başıma geldi çok uğraştırdı. En sonunda 11820'yi aradım reset atarak sorunu giderdiler.. Fazla bilginiz yoksa bu konuda destek almanızda fayda var. Çünkü cihaza zarar verebilirsiniz...

1139 Mesaj
1 Ocak 2013; 8:38:23 

Valla google hesabina girmem icin internet istemiyor direk girin sifreyle kullanici adini telefona kayitli olan.

[ İntel Core 2 Quad Q8400(2.72GHZ) ] [ HD7770 OC Edition 1165MHz/5060Mhz ] [Seasonic 750 Watt 80+Single Rail ] [ 2X2GB 800MHZ Elixir ] [ Aerocool Mechatron Black ] [ Cooler Master Hyper T4 CPU Soğutucu ] [ Team Xtreem S3 120GB Sata3 SSD ]
[ WD Blue 1TB 7200RPM 64MB Sata 6Gbit/s ]
[Boot Süresi 5 Saniye / 2 Saniye Login / 4 Saniye Masaüstü / Toplam 11 Saniye ]
[ İşletim sistemi : Windows 8 Pro (Windows 7 den Kesinlikle daha iyi ) ]

2 Mesaj
29 Mart 2013; 20:02:32 

bndede olmstu google hesabı ıcın net oolmsı lzm bnde kapalydı bnde babmn telnde ıntrnt paketı vardı onn telınden netı actm sımını kndı telıme takdım actım telefonu zaten nete baglı oluyo o zmn gırdm kullanıcı adı ve sıfremı oldu DUZELDIIII sıfrenızı unuttuysanız kullanıcı adınızı bılıyorsnz bılglsayardan grp sıfremı unuttum deyıp bakabılrsnz ama kullanıcı adınızıda blmyorsnz reset şart bence :D

2 Mesaj
27 Mayıs 2013; 23:14:15 

Kullanıcı adını unuttum Nasıl reset atacağız söyler misiniz?

584 Mesaj
5 Haziran 2013; 21:25:31 

bunda ne var ki acil aramaya tıkla o zaman yukarıdaki sürgülü menü iner veri anahtarını aç şifreyi gir

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2058 Mesaj
2 Temmuz 2013; 16:51:20 

Bendede olmuştu,bir sürü yöntem denedim hep veriler siliniyordu

1298 Mesaj
16 Temmuz 2013; 17:32:03 

quote:

Arkadaşlar merhaba ics 4.0.4 kullanıyorum Evdekiler desen kilidini defalarca yanlış girdiği için google kullanıcı adı şifre istiyor.Ama net kapalı bunun netini nasıl açabilir veya bu kilidi nasıl açabilirim.Biraz araştırdım factory reset ile olur ama veriler gider dediler içinde önemli veriler var.Veriler gitmeden yapmamız mümkün değil midir.

çözüm:
Arkadaşlar gün boyunca bununla uğraştım.o haliyle cwm de backup aldım sonra backup ın data dosyasının içindeki password.key yi sildim.Sonra tekrardan restore yaptım.Gene aynı kullanıcı adı ve şifre istedi ama açı açmaz bildirim cubuğunu aşağıya indirdim neti açtım(öncekiler inmiyordu şimdi nasıl indi anlamadım).Kullanıcı adı ve şifreyi girince açıldı çok şükür :D.

Merhaba

Bu password.key tam olarak hangi dosyada ayrintili yazabilirmisiniz?

Biraz kıskançlık duyarsanız, yaşarken ölmenin ne demek olduğunu anlarsınız.
İyiliğe iyilik her kişinin kârı, kötülüğe iyilik er kişinin kârı.

240 Mesaj
17 Temmuz 2013; 0:47:00 

Benim başıma da aynı olay gelmişti ne Mobil Veri ne de Wi-Fi açıktı ama girince kabul etti. İnternet istemiyor ki zaten.

Gibson Les Paul Standard
Marshall JVM205C Amplifier

2 Mesaj
9 Kasım 2013; 22:04:18 

Beyler wifi ye bi çözüm buldum pc bağlantı kablonuz varsa takın yukardaki çubugu indirmeye çalışın ama eliniz hızlı olsun hemen wifi açın çok kısa süre için yukardaki çubuk iniyor

1 Mesaj
22 Kasım 2013; 22:23:50 

Ben ayfon 4s kullanıyorum deseni defalarca yanlış girdim ve google hesabıma giriş yapmamı istedi telefon. Tabi ne wi-fi nede net açık değil o yüzden açamadım.Ancak telefonu normal bir şekilde güzelce kapattım.Ardından tekrar açtım ve pin kodu yerine dismis dedim. Böylece beni direk ana menüye attı hemen wifi açtım öyle hallettim.

2 Mesaj
13 Mayıs 2014; 13:09:46 

Aynı şey başıma geldi internet kapalı açamıyorum hiçbir şekilde şu cwm backup dediğin şeyi biraz daha açar mısın nasıl yapıldığını..

Bu mesajda bahsedilenler: sametkaan06

6 Mesaj
25 Haziran 2014; 21:31:53 

Arkadaşlar aşağıdaki verdiğim site adresi size detaylı bir şekilde bu konu için size yardımcı olacağını umuyorum, dilerim faydalı bir paylaşım olur.

bu link'e tıklayarak bakabilirsiniz http://www.ekinoxcomputer.net/genel/discovery-desen-kilidi-kirma.html

EkinoX
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Telefonlar » Huawei » desen kilidi yanlış girildi açılmıyo telefon [çözüldü]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.360