dsmart iptal dilekcesi ?
132 Cevap36059 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1221 Mesaj
1 Ekim 2012; 19:03:11 

bugün dsmart iptali için aradım benden iptal dilekçesi istediler acaba kimlik fotokopisindeki sayfaya iptal dilekçesi yazsam geçerli olur mu birde hazır dilekçesi olan varsa gönderebilir mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1122 Mesaj
3 Ekim 2012; 0:46:06 

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny B. Goode -- 30 Ekim 2012; 16:50:03 >

769 Mesaj
3 Ekim 2012; 7:55:47 

merhaba

https://tuketici.btk.gov.tr/giris/

gecen yil aboneligi sonlandirmak icin benden de yok dilekce yazin yok kargoya verin falan deyip isi yokusa surduler yukaridaki adrese sikayet yazdim 2 gun sonra aradilar cihazinizi su bayiye teslim edin dediler ne dilekce verdim nede ugrastim bir sansinizi deneyin isterseniz

Nikon D90 18-105 VR | Sony Ps3 | Macbook | Htc Artemis | Iphone 4 | Nintendo Wii
2009 Mercedes B150

1221 Mesaj
5 Ekim 2012; 22:42:56 

quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

merhaba

gecen yil aboneligi sonlandirmak icin benden de yok dilekce yazin yok kargoya verin falan deyip isi yokusa surduler yukaridaki adrese sikayet yazdim 2 gun sonra aradilar cihazinizi su bayiye teslim edin dediler ne dilekce verdim nede ugrastim bir sansinizi deneyin isterseniz

Teşekkür ederim.şikayetimi ilettim

deneme1 bu mesajı paylaştı

1221 Mesaj
10 Ekim 2012; 23:00:55 

3 gün içinde aradılar hemen şikayet etmek lazım demekki

2091 Mesaj
12 Ekim 2012; 4:11:06 

quote:

Orijinalden alıntı: centerboys

3 gün içinde aradılar hemen şikayet etmek lazım demekki

Eger şikayet etmeseydiniz emdiginiz sütü burnunuzdan getireceklerdi bende digitürk aboneligini iptal ederken bir dünya sorula karsılastım keske bende sikayet etseymisim

58 Mesaj
30 Ekim 2012; 14:13:40 

Ben de şu aralar iptal işi ile cebelleşiyorum, sayenizde bu link'i öğrenip şikayette de bulundum, bakalım sonucu ne olacak...

Arandıktan sonra abonelik iptalini kaç günde gerçekleştirmeyi başardınız acaba?

1122 Mesaj
30 Ekim 2012; 15:50:42 

quote:

Orijinalden alıntı: ee1122

Ben de şu aralar iptal işi ile cebelleşiyorum, sayenizde bu link'i öğrenip şikayette de bulundum, bakalım sonucu ne olacak...

Arandıktan sonra abonelik iptalini kaç günde gerçekleştirmeyi başardınız acaba?

Birkac saat icinde diyebilirim.

58 Mesaj
30 Ekim 2012; 16:02:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Birkac saat icinde diyebilirim.

Aynen öyle oldu, birkaç saat içinde arandım ve dilekçe mail adresime düşene kadar telefonu da kapatmadı arayan arkadaş.

Şimdi formu göndereceğiz bakalım, kaç güne iptal edilecek abonelik merak ediyorum. Etmezler ise ona da bir şikayet yazarız artık ne yapalım

2373 Mesaj
30 Ekim 2012; 16:15:38 

Demekki koyun olmadığını ilan etmediğin sürece kendini çoban olarak görüp gütmekten hoşlanan bir kesim var,
geçen yıllarda smileadsl abonelerine yapıyorlardı bunları,
demekki aynı zihniyet devam ediyor.

1122 Mesaj
30 Ekim 2012; 16:49:00 

quote:

Orijinalden alıntı: ee1122

Aynen öyle oldu, birkaç saat içinde arandım ve dilekçe mail adresime düşene kadar telefonu da kapatmadı arayan arkadaş.

Şimdi formu göndereceğiz bakalım, kaç güne iptal edilecek abonelik merak ediyorum. Etmezler ise ona da bir şikayet yazarız artık ne yapalım

Aynen öyle, aslında bu konu üst konu yapılmalı, Google'dan D-Smart iptali diye aratmak isteyen vatandaşlar rahatlıkla görmeli. Bilinçli insan sayısı çok az, kimse haklarının farkında bile değil. Böylece @deneme1 arkadaşımızın da dediği gibi sonuna kadar güdüyorlar sizi. D-Smart'ın her türlü hizmetinin iptali BTK şikayeti ile oluyor arkadaşlar, aksi her şey yalan. İnanmayın!

BTK: https://tuketici.btk.gov.tr/

Kimlik bilgileriniz vs. ile üye oluyor ve maksimum 1500 karakterlik bir şikayet dilekçesi ile dilerseniz şikayetinize dökümanlar ekleyerek işleminizi tamamlıyorsunuz. Daha sonra BTK'dan sizlere bir mail geliyor, şikayet talebinizin onaylandığına dair ve 2 gün içinde aranıyorsunuz, D-Smart'tan sonsuza dek kurtuluyorsunuz.

3695 Mesaj
30 Ekim 2012; 17:12:55 

a4 kağıdı yaz yolla sonra arıyolar teşşkürler beyfedi sizinle başka bi alanda görüşmek üzere diyorlar sonra kapanıyor

1856 Mesaj
30 Ekim 2012; 18:23:01 

girmek kolayda çıkmak amma zormuş

DH CEMİYYET-İ OSMÂNİYYE

58 Mesaj
1 Kasım 2012; 11:21:30 

Evet arkadaşlar, dün akşam iş çıkışında tekrar cep telefonumdan arandım ve hiçbir belgeye gerek olmadan telefonda manuel kapatma işlemini yapacaklarını bildirdiler.

Halbuki 1 gün önce form göndermişlerdi, dün gerek yok denildi, 12 saat içerisinde portunuz boşalır dendi aynı zamanda. ve internet sitesinden online işlemlere girdiğimde abonelik bilgilerim de kaldırılmıştı.

Bu tür sorun yaşayacak herkese, durumunu güzelce özetleyen düzgün dil ile yazılmış bir dilekçeyi BTK aracılığı ile ulaştırmasını tavsiye ederim.

Yardımcı olan herkese tekrar teşekkürler.

1108 Mesaj
2 Kasım 2012; 17:10:38 

Yazılı dilekçeyi BTK istiyor. Ama cidden iptal ettirmek dertli iş. Digitürk yazılı dilekçe istemediği için 2.6milyon dolar cezaya çarptırıldı.

Seni özlediğimi düşündükçe, gücünü yitirmiş bir derebeyi gibi yalnız hissediyorum kendimi, sessizleşiyorum. Oysa konuşmayı nasıl da sevdiğimi bilirsin. Gece, en güzel uyku şarkılarını söylerken bile, susamazdım. Bilsen biraz sese nasıl da ihtiyacım var. Sadece biraz ses. Taşıyamıyorum bu yalnızlığı, oysa nasıl da çoğul yaşıyordum seninle her şeyi. Şimdi çıkıp gelsen, "işte buradayım" desen; kendimi iyi hissetmem için sadece gülümsemen bile yeter. Yalnız ruhların kalıplarına sıkışmış sözler yazmak istemiyorum. Yedi cehennem, sekiz cennet olduğunu biliyorum. Bu yüzden, sırf bu yüzden seni bekliyorum. Yoruldum artık. Sözlerimi ayıklayıp, onlarla çoğalmak istiyorum. Gel artık, yalnızlığı sevmiyorum.

140 Mesaj
2 Kasım 2012; 17:52:09 

kardeşim dilekçe falan gönderme.. twitter'a girip twit atarsan 5 dakika içinde arayıp iptal ediyorlar :) mucize gibi,sosyal medyanın gücü.. ben twitter keşfetmeden önce , günlerce uğraşmıştım.çağrı merkezi ile hiç uğraşmayın derim..çözüm olmuyor

770 Mesaj
9 Kasım 2012; 15:19:57 

1 kaç saat önce abonelik iptali için tweetterdan aboneliğimin iptali için twet atttım. Öncesinde kendi sitelerinden abonelik iptali için bilgi yolladım. Ayrıca https://tuketici.btk.gov.tr/giris/ üye olup mail attım. Az önce d-smart yetkilisi aradı ve neden iptal etmek istediğimi sordu. Maddi nedenlerden dedim kapatmak zorundayım. İptal işlemini gerçekleştirdi. Ne dilekçe ne şu ne bu. Bilginiz olsun. Slmlar.

Nissan Note 1.5 dci Visia 2011

1240 Mesaj
12 Kasım 2012; 18:50:41 

benden de bir sürü şey istediler bu dilekçeyi kendileri değil BTK istiyormuş BTK ne yapacaksa dilekçeyi

2373 Mesaj
13 Kasım 2012; 7:04:44 

quote:

Orijinalden alıntı: yasimboo

benden de bir sürü şey istediler bu dilekçeyi kendileri değil BTK istiyormuş BTK ne yapacaksa dilekçeyi

BTK falan yalan,
bir üst mesajdaki arkafaşın yaptığını yap yeter.

140 Mesaj
13 Kasım 2012; 14:49:54 

quote:

Orijinalden alıntı: yasimboo

sakın gönderme kardeşim..gir bi twit at,hemen arayıp iptal ediyorlar..

1240 Mesaj
14 Kasım 2012; 20:15:22 

bu topiği açanlardan ve yorumda bulunanalardan Allah razı olsun gerçekten bir gün sonra sorunumuzu çözdük.
Tekrar tekrar teşekkür ediyorum hepinize

858 Mesaj
14 Kasım 2012; 21:27:35 

arkadaşlar bende iptal ettirmek istiyorum nerden başlıcam bu işlere kutu 2009 dan beri bedne ilk aldığımdaki spor artı sinema paketi vardı 1 yıllık o bittikten sonra hiç bi kampanyayı almadım bi çok kanal kapandı öylede kullanıyorduk taki bi mesaj gelene kadar 23 lira borcunuz var diyodu ödemedim ve bugün baktım tüm kanallar gitmiş normal türksat kullanmak ve ödeme yapmamamk için ne yapmalıyım iptal ettirsem faturayı ödeyip normal tv kanallarını izleyebilirmiyim

2373 Mesaj
14 Kasım 2012; 21:45:51 

quote:

Orijinalden alıntı: ceka16

arkadaşlar bende iptal ettirmek istiyorum nerden başlıcam bu işlere kutu 2009 dan beri bedne ilk aldığımdaki spor artı sinema paketi vardı 1 yıllık o bittikten sonra hiç bi kampanyayı almadım bi çok kanal kapandı öylede kullanıyorduk taki bi mesaj gelene kadar 23 lira borcunuz var diyodu ödemedim ve bugün baktım tüm kanallar gitmiş normal türksat kullanmak ve ödeme yapmamamk için ne yapmalıyım iptal ettirsem faturayı ödeyip normal tv kanallarını izleyebilirmiyim

Önce mh ile görüşüp aldığın yanıtı burda paylaşırsan gerçekçi öneriler gelir.
görünüşe göre taahhüdun yok.

858 Mesaj
14 Kasım 2012; 21:51:05 

taahhüt yok hocam 2009 da paketle aldık 350 civarı bişeye geldi sonra hiç bi paketi almadım şu son 3 aydır bu kasımda içinde onun 3 aylık fatura varmış içinden çıkamadım bişde bugün kannalları kapattılar

858 Mesaj
16 Kasım 2012; 16:52:02 

arkadaşlar bedne iptal için tweet atcam ama nereye yazıcam bilgi verirmisiniz

1240 Mesaj
18 Kasım 2012; 13:42:02 

Tweete gerek yok yukarıdaki btk nınsitesine şikayet yaz yeter

aslan gibi şampiyon

770 Mesaj
19 Kasım 2012; 14:32:53 

Değerli Müşterimiz;

*****60 D smart kart bilgileriniz kontrol edildiğinde paketinizin ay sonunda iptal edileceği tespit edilmiştir. Çok şükür kurtuldum. Darısı başınıza...

Nissan Note 1.5 dci Visia 2011

14 Mesaj
28 Aralık 2012; 22:04:41 

btk sitesine dilekçe yazdım dsmarttan ertesi gün arayıp telefondan iptal ettiler. iptal ettirmek isteyenler için en güzel çözüm yolu buymuş. tavsiyede bulunan herkese teşekkür ederim.

374 Mesaj
29 Aralık 2012; 4:54:54 

beni de ugrastırıcaklardı, yok dilekce yok su yok bu diye, allahtan bu yazıyı gordum ve hemen btk ya dilekcemi yazdım..

yıl basından sonra ararlar muhtemelen...

15 Mesaj
3 Ocak 2013; 13:17:23 

quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

merhaba

Teşekkürler Btk ya şikayetimi iletim iş yoğunluğundan posta vs. ile uğraşacak vaktim filan yok dedim bakalım ne olacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veledul_maraz -- 3 Ocak 2013; 13:18:15 >

374 Mesaj
8 Ocak 2013; 0:07:58 

29 ocak aksamı sikayet gonderdim, 2 ocak carsamba aradı dsmart, once indirim yapalım vs dedi, ben hayır iptal ettirmek istiyorum diyince hd kutunuzu ve kartınızı en yakın smart bayisine teslim edebilirsiniz dediler..

boylece yırtmıs olduk :)

konuyu acan arkadasa ve btk ya tesekkurler..

8 Mesaj
1 Şubat 2013; 21:18:18 

Btk'ya şikayette bulunurken internet kimin üzerine ise onun mu şikayet etmesi lazım. İnternet iptal etmek için aradıklarında internetin sahibiylemi görüşmek istiyorlar.

1122 Mesaj
1 Şubat 2013; 21:38:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Goktug26

Btk'ya şikayette bulunurken internet kimin üzerine ise onun mu şikayet etmesi lazım. İnternet iptal etmek için aradıklarında internetin sahibiylemi görüşmek istiyorlar.

Evet.

15 Mesaj
15 Şubat 2013; 14:39:38 

btk sen bir tanesin, üye oldum, yazdım şikayet dilekçesini, 2 saate kalmadı arayıp iptal ettiklerini söylediler d-smarttan, herkese keyifli günler

4370 Mesaj
17 Şubat 2013; 22:07:07 

Bu yazıyı gördüğüm çok iyi oldu. Bende 2 cihaz var bir tanesini iptal etmek için bile yok dilekçe vs vs istiyorlar. Fazla kaşınırlarsa ikisinide iptal edeceğim ama ilk cihaz ilk abonelikten olduğu için bedavadan kanalları izleyebiliyorum. Asıl sorun sadece 2. sini iptal ettirmede

Ver elini BTK aboneliği bakalım sonuç ne olacak?

Aero Cool StrikeX(Corsair GS800),Asus P8Z77-V LX 1600@2400(Bios 1502@2204), i5 3570K /3.4GHz@xxxGHz (CoolerMaster TPC 812SX), 4*4GB GSKill F3-12800CL9Q 1600Mhz (9-9-9-24@1.50v), 23'' ASUS MX239H (5ms), Asus GTX760 DCIIOC, Ocz Vertex4 (1.4@1.5) 128Gb (@silverstone cooler), 2x1Tb WD 64mb/Sata2 (@SilverStone cooler), Samsung 220D, Creative X-Fİ XtremeMusic, Logitech X-530, USRobotics 9105, HP Laserjet M1132, Infosec PFS 7 TGE, Logitech MK520 Keyboard, Razer X Speed Pad + Sennheiser HD280Pro. Win7 Ultimate. Yarabbi Şükür daha ne olsun

1239 Mesaj
25 Şubat 2013; 8:09:36 

Bende gönderdim bakalım sonucu yazarım.

118 Mesaj
16 Mart 2013; 13:39:25 

Btk oldukça etkili. Test edildi, onaylandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

PSN: Bertyyy / PSN: BertyTR

2268 Mesaj
24 Mart 2013; 20:54:14 

ya arkadaşlar ben maxi paket 40 tl verirum millet full paketi 25-29 tl izliyor benimde tam bugün sözleşme bitti 3 gün önce aradım kapatmak için mektup atın flan dedi adamlar altı üstü fiyat düşürecekler uğraşıorum şimdi btk şikayette bulunucam küt die kapatırlarmıki acaba?

858 Mesaj
24 Mart 2013; 23:37:30 

quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

ya arkadaşlar ben maxi paket 40 tl verirum millet full paketi 25-29 tl izliyor benimde tam bugün sözleşme bitti 3 gün önce aradım kapatmak için mektup atın flan dedi adamlar altı üstü fiyat düşürecekler uğraşıorum şimdi btk şikayette bulunucam küt die kapatırlarmıki acaba?

bende btk dan kapattırdım. receiverdı benimki ama farklı bi durum var kapattırdıktan sonraki ay fatura gelmedi. bir sonraki ay geldi aradım ağzıma geleni söyledim bi kaç gün sonra online işlemlerden baktım geri çekmişler faturayı 2 aydır rahattım bu ay gene fatura çıkarmışlar aradık gene bakalım aynı sorunu yaşamıcaksınız diyo tekrar her seferinde 15 dakka bekletiyolar telefonda şimdi gene twiterden yazıyorum sürekli şikayetleri bilmiyorum nasıl kurtulcam bilsem receiverida geri verirdim.

216 Mesaj
25 Mart 2013; 9:31:32 

arkadaşlar taahhüdümüz olsa da iptal ediyorlar mı? 3 ay önce abone oldum ve şuan çok pişmanım, 15 gündür internet hizmeti alamıyorum ve hiçbir çözüm üretemediler. lütfen bana yardımcı olun ):

1255 Mesaj
25 Mart 2013; 11:23:16 

quote:

Orijinalden alıntı: changa

arkadaşlar taahhüdümüz olsa da iptal ediyorlar mı? 3 ay önce abone oldum ve şuan çok pişmanım, 15 gündür internet hizmeti alamıyorum ve hiçbir çözüm üretemediler. lütfen bana yardımcı olun ):

Taahhüdünüz varsa cayma bedelini tahsis ederler.Mesela 3 ay kullandınız.Diyelim Aylık 20 tllik bir indirimle abone oldunuz.20x3=60 tl ödeyip ondan sonra iptal ederler.Ben misal verdim.Ne şartlarda abone taahhüt verdiğinizi bilemem.En iyisi mhyi arayıp iptal durumunda ne kadar cezai bedel ödeyeceğinizi öğrenin

GERÇEĞİN BİR GÜN ORTAYA ÇIKMAK GİBİ KÖTÜ BİR HUYU VARDIR

216 Mesaj
25 Mart 2013; 11:44:49 

quote:

Orijinalden alıntı: _MALCOLMX_

Taahhüdünüz varsa cayma bedelini tahsis ederler.Mesela 3 ay kullandınız.Diyelim Aylık 20 tllik bir indirimle abone oldunuz.20x3=60 tl ödeyip ondan sonra iptal ederler.Ben misal verdim.Ne şartlarda abone taahhüt verdiğinizi bilemem.En iyisi mhyi arayıp iptal durumunda ne kadar cezai bedel ödeyeceğinizi öğrenin

aradım 450 lira bedel çıkardılar,sadece HD kutu için 300 TL istiyorlar

1255 Mesaj
25 Mart 2013; 12:26:36 

quote:

Orijinalden alıntı: changa

aradım 450 lira bedel çıkardılar,sadece HD kutu için 300 TL istiyorlar

Soyguncu bunlar.Yalnız şöyle birşey var.HD kutu için 300 istediklerine göre kutu sizin oluyor.Diğer 150 tlde indirim için.

2268 Mesaj
25 Mart 2013; 22:25:40 

Bugun 26 tl maxi+sinama paketine 1 yillik taahut verdim btk yazmistim sabah hemen aradilar:)

3355 Mesaj
26 Mart 2013; 10:30:59 

quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

Bugun 26 tl maxi+sinama paketine 1 yillik taahut verdim btk yazmistim sabah hemen aradilar:)

Oh valla biz sinedizi fiyatını kullanalım o fiyata, forumda herkes full paket alıyor maşallah benim verdiğim fiyata

Ömür biter, borç bitmez

116 Mesaj
29 Mart 2013; 16:01:04 

quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Oh valla biz sinedizi fiyatını kullanalım o fiyata, forumda herkes full paket alıyor maşallah benim verdiğim fiyata

Aynen katılıyorum. Ben de 25 tl veriyorum maxi pakete. Onda da hiçbirşey yok. Şu taahhüt bitsin o zaman direteceğim uygun fiyata full paket için. İşime gelmezse kapattırırım.

170 Mesaj
1 Nisan 2013; 18:00:50 

Bunların iptal dilekçesi adresi neydi, hatırlayamıyorum arkadaşlar.
pk 132 mi 138 mi acaba?
bilen çok yardımcı olacak, teşekkürler.

1647 Mesaj
2 Nisan 2013; 22:26:42 

quote:

Orijinalden alıntı: feyy

Bunların iptal dilekçesi adresi neydi, hatırlayamıyorum arkadaşlar.
pk 132 mi 138 mi acaba?
bilen çok yardımcı olacak, teşekkürler.

Posta kutusu 138 . Bugün bende aradım dilekçenizi gönderin dediler acaba göndermeden btk ya şikayet mi yazsam ? İnternet kullanıcıyısım Dsmart ' ın kapatıp başka bir servis sağlayıcıya başvuracağım şikayet olarak ne yazabilirim yada şikayet yerine kapattırmak istiyorum mu yazayım ? Teşekkürler .

- GM Discovery
- Vestel 42PF9060
- Lenovo Z580
- Landrover FreeLander 2003 2.5 V6 Yeşil

170 Mesaj
2 Nisan 2013; 22:39:29 

quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Posta kutusu 138 . Bugün bende aradım dilekçenizi gönderin dediler acaba göndermeden btk ya şikayet mi yazsam ? İnternet kullanıcıyısım Dsmart ' ın kapatıp başka bir servis sağlayıcıya başvuracağım şikayet olarak ne yazabilirim yada şikayet yerine kapattırmak istiyorum mu yazayım ? Teşekkürler .

Teşekkürler. Buldum ben de bugün yolladım.
Şimdilik dilekçeyi gönderdim sonuçlanmazsa BTK'ya başvurucam. Direk başvuranlar da var ve daha net bir çözüm diyorlar, siz bilirsiniz.
Ben tv izlemediğimizden dolayı yazdım, siz de memnun olmadığımdan ya da ihtiyacım kalmadığından vs. diye yazabilirsiniz bence.
Kolay gelsin.

1647 Mesaj
2 Nisan 2013; 23:03:15 

quote:

Orijinalden alıntı: feyy

Teşekkürler. Buldum ben de bugün yolladım.
Şimdilik dilekçeyi gönderdim sonuçlanmazsa BTK'ya başvurucam. Direk başvuranlar da var ve daha net bir çözüm diyorlar, siz bilirsiniz.
Ben tv izlemediğimizden dolayı yazdım, siz de memnun olmadığımdan ya da ihtiyacım kalmadığından vs. diye yazabilirsiniz bence.
Kolay gelsin.

Evet doğru aslında . Yarın dilekçeyi gönderiyim de eğer sonuçlanmazsa btk dan yazarım sizin dediğiniz bilgilerle. Teşekkürler ... Acaba dilekçenin okunması ve geri bize dönülme süresi ne kadar biliyor musunuz ?

- GM Discovery
- Vestel 42PF9060
- Lenovo Z580

1255 Mesaj
2 Nisan 2013; 23:51:53 

Arkadaşlar dilekçeyle filan ugraşmayın.Direk btkya yazın.3 gün içinde dönüş yapıp meseleyi çözmek zorunda kalıyorlar

1647 Mesaj
3 Nisan 2013; 12:32:44 

quote:

Arkadaşlar dilekçeyle filan ugraşmayın.Direk btkya yazın.3 gün içinde dönüş yapıp meseleyi çözmek zorunda kalıyorlar

Btk da şikayet yeri varya o yüzden ilk dilekçeyi mi göndersem sonra bakmazlarsa mı btk ya yazsam dedım. Herhangi bir şikayetim yok şikayet alanına kapattırmak istiyorum yazsam olur mu acaba ? Yada ne yazabilirim örnek olarak ?

- GM Discovery
- Vestel 42PF9060
- Lenovo Z580

1255 Mesaj
3 Nisan 2013; 14:05:08 

quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Btk da şikayet yeri varya o yüzden ilk dilekçeyi mi göndersem sonra bakmazlarsa mı btk ya yazsam dedım. Herhangi bir şikayetim yok şikayet alanına kapattırmak istiyorum yazsam olur mu acaba ? Yada ne yazabilirim örnek olarak ?

Eğer dsmarta kapattırmak istediğinizi belirttiyseniz ve onlarda dilekçe yazın diye işi yokuşa sürdüyseler,aynen bu durumu ifade eden kısa bir yazı yazın btk ya yeterlidir

1647 Mesaj
3 Nisan 2013; 16:22:39 

quote:

Eğer dsmarta kapattırmak istediğinizi belirttiyseniz ve onlarda dilekçe yazın diye işi yokuşa sürdüyseler,aynen bu durumu ifade eden kısa bir yazı yazın btk ya yeterlidir

peki teşekkürler . O zaman dilekçeyi göndermeye gerek yok .

Ekleme : BTK nın sitesinde Tüketici Şikayet Gönder ' e mı basacağız acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flat_kil -- 3 Nisan 2013; 18:17:41 >

- GM Discovery
- Vestel 42PF9060
- Lenovo Z580

848 Mesaj
17 Nisan 2013; 15:34:16 

son durumlar nasıl dilekçe yollayanlarda?

Burjuva işçilerin dirisini, sosyalistler ölüsünü sömürür. Vicdan temelinden hareket, her iki sömürüye de baş kaldırmakdır. M. Nicolaus

848 Mesaj