Şimdi Ara

Far Cry 3 - Vaas ve Buck İle Tanışın (Altyazılı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
11.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ubisoft'un en büyük kozlarından Far Cry 3'ün son videosunu Türkçe altyazılı izleyin.

• Çıkmasını dört gözle beklediğim oyun. Bu yılki son çeyrek oyunlarından en iyisi bana göre.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Zaten bi Assassin's Creed'le dayanıyodu güzelim Splinter Cell'in gizliliğini yok etmeseydi kral bi şirket olurdu

• Muhteşem
  • Far Cry serisi 2 de bozmuştu biraz, bu sefer olmuş gibi.
  • ne zaman cıkıcak belli mi tarih
  • Ormanın içinden kaçtıgı sahne süper
  • o kız gelecek oyunda bana da kucak dansı yapacak, yoksa oynamam ben bu oyunu
  • Sağlam geliyor yippie
  • Far Cry 2deki gibi kötü bi vuruş hissi var gene, cık
  • 2. oyunu görevlere giderken ikide bir karşımıza çıkan conconlar yüzünden oynamadım, bunda da kaplan, köpek balığı, büyücü filan var. hayırlısı artık.
  • BSC'nin bu altyazı olayını sevmeye başladım. Yardım lazımsa altyazı için çalışabilirim, çalışabilecek birkaç kişi de biliyorum.

• FPS oyunlarını genelde PS3'de oynayamam ve sıkılırım ne BF3 ne MW3 bitirebildim ancak bu oyunu kesin alıcam
  • fifa 13 incelemesini aciiilll bekliyoruzz :D burdan yöneticilere sesleniyorum ..

• Süper olacak sırf bu oyunu alacam Far Cry 3 zaten hemen biten bir single'ı olmayacak ve Multi si ile Co-Op'u da var off oyun bitmez sıkılmadan oynanacak bir oyun lazım bana o da bu .
  • Bence, Far Cry 3 İle Ubısoft Farklı Ve İyi İş Çıkartacak, Çünkü;

Doğa, Hayvanlar, Araçlar, İnsanlar... Bir Çok Etkileşimi Bir Arada Göreceğiz...

Bunları Bir Arada Daha Önce Hiç Tatmadık,

Umarız ki Memnun Kalırız... Ve Yine Umarız ki, Oyunu Kasmadan Donmadan oynarız...
  • bu oyun bana bu sefer çok iyi gözüktü kesinlikle bunu alıcam
  • Oyun büyültülmüş açık dünya olmuş ve daha iyi olmuş.Yeni araçlar,yeni adalar,yeni kişilikler.Umarım FarCry2'deki gibi sol gösterip sağ vurmazlar.

• güzel duruyor ama abartılacak bir yapım değil bence.
  • bir fps tutkunu olarak bu oyunuda orjinal alacağım. oyun videoları beni çok etkiledi. bir an önce oynamak istiyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.