- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
AVEA YURTDIŞI ARAMAYA AÇMA YARDIM
5 Cevap17917 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3309 Mesaj
30 Eylül 2012; 22:03:18 

Yurtdışına çıkarken uluslararsına açılması unutulmuş bir hattı yurtdışındayken nasıl açtırabiliriz?

27 Mesaj
30 Eylül 2012; 22:25:40 

müşteri hizmetlerini arayarak yada avea iletişim merkezine uğrayarak. (hat sahibi olmak gerekiyor tabi yada hat sahibinin doğum yeri ve baba adını bilmekte yeterli olur)

3309 Mesaj
30 Eylül 2012; 22:41:34 

quote:

Orijinalden alıntı: tecnokta

müşteri hizmetlerini arayarak yada avea iletişim merkezine uğrayarak. (hat sahibi olmak gerekiyor tabi yada hat sahibinin doğum yeri ve baba adını bilmekte yeterli olur)

Malesef kendisi yurtdışında benden bu konuda yardım istedi bende müşteri hizmetlerini aradım ancak açtıramadım

473 Mesaj
30 Eylül 2012; 23:53:20 

Müşteri Hizmetlerini aramaya gerek yok, telefonu fiziki olarak elinde bulunduran kişi 5656'ya Evet yazıp yollasın.

Yada avea online işlemlere girerek ayarlardan uluslararası dolaşıma açtırabilir.

27 Mesaj
7 Ekim 2012; 23:56:50 

hocam söylediklerin doğru ancak şu an yurtdışına çıkmış yani şebeke yok. o yüzden ne mesaj atabilir ki zaten atması gereken mesaj "ACIK yazıp 2555" göndermek olacak. o mesajıda atamaz çünkü yine şebeke yok. interaktif şifre alamaz çünkü şebeke yok. :)

27 Mesaj
7 Ekim 2012; 23:58:07 

tek yol müşteri hizmetlerinden geçiyor. yada avea noktasına uğramak.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Avea » AVEA YURTDIŞI ARAMAYA AÇMA YARDIM
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.258