Şimdi Ara

Kullanıcıların dikkatine (AY BAŞI MODEMLERİNİZİ YENİDEN BAŞLATIN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
1
Favori
8.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saat 00:00'dan önce modeminizi yeniden başlatmayı unutmayınız.

Neden Modemi yeniden başlatıyoruz ?

Kotalı ve limitsiz kullanıcılar örneğin saat 11'den sonraki oturumlarında kullanılan veri miktarının bir sonraki aya geçmemesi için saat 12den önce modemi kapatıp açıyor. Özellikle akk ye takılanlar için bu işlemi yapmak kaçınılmazdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 1 Mart 2016; 15:17:53 >

• teşekkürler hatırlatman için unutmuşum şu restart ı atayım şimdiden yoksa 12 ye kadar unutulur.
  • önemli değil kotalıyım ama mecbur resetliyoruz nabalım
  • Hepimiz kotalıyız aslında kimimiz de kapasite kimimiz de hız düşürmeli kotalı adsl.Maksat öteki aya geçirmesin ttnet günlük downloadı!.En garanti süre 23:45 modemlerinizi kapatıp 2 dk bekleyip tekrar bağlanabilir yada kapatıp bekleyebilirsiniz.
  • 166 gb oldu ama hala 16 mbps tam alıyorum. bu sefer kapatmayacam modemi vallaha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyLord4u

Hepimiz kotalıyız aslında kimimiz de kapasite kimimiz de hız düşürmeli kotalı adsl.Maksat öteki aya geçirmesin ttnet günlük downloadı!.En garanti süre 23:45 modemlerinizi kapatıp 2 dk bekleyip tekrar bağlanabilir yada kapatıp bekleyebilirsiniz.

8LİMİTSİZ birisi gelip hava atar şimdi.
  • bu aralar ttnet beni şaşırtıyor kota 50 gb, aşalı çok oldu ve 8mbit kullanıcısıyım ama hala 10 mbit hız alıyorum fırtına öncesi sessizlik? neyse açıp kapayım şu modemi ne olur ne olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: assassin34

bu aralar ttnet beni şaşırtıyor kota 50 gb, aşalı çok oldu ve 8mbit kullanıcısıyım ama hala 10 mbit hız alıyorum fırtına öncesi sessizlik? neyse açıp kapayım şu modemi ne olur ne olmaz.

10 megabit hız alıyosun ben 6 dan fazla alamıyorum şanslısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkytolky

quote:

Orijinalden alıntı: assassin34

bu aralar ttnet beni şaşırtıyor kota 50 gb, aşalı çok oldu ve 8mbit kullanıcısıyım ama hala 10 mbit hız alıyorum fırtına öncesi sessizlik? neyse açıp kapayım şu modemi ne olur ne olmaz.

10 megabit hız alıyosun ben 6 dan fazla alamıyorum şanslısın

Evet şans, eski oturduğum evde aynı paketten 3 mbit hız alıyordum saha dolabına olan uzaklığım sebebiyle, farklı bir yere taşındım şimdi dolaba 200 metre uzaklıktayım 10 mbit rahat görüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: SkyLord4u

Hepimiz kotalıyız aslında kimimiz de kapasite kimimiz de hız düşürmeli kotalı adsl.Maksat öteki aya geçirmesin ttnet günlük downloadı!.En garanti süre 23:45 modemlerinizi kapatıp 2 dk bekleyip tekrar bağlanabilir yada kapatıp bekleyebilirsiniz.

8LİMİTSİZ birisi gelip hava atar şimdi.

Puhahha doğru!

• Bugün net6'dan netlimitsize geçtim yarın kesin olarak netlimitsiz üzerinden download yapabilirim dimi :D
    Aslında online işlemde netlimitsiz olarak gözüküyor paket ama ne olur ne olmaz diye birşey indirmedim bugün.Konuyla alakasız özür dilerim. :D
  • 2 dakika kala reset attım bakalım, bir sonraki aya devir olmaz umarım.
  • 12den önce ve sonra reset attım. ama hızım artmadı hala düşük sonradan mı hızlanıyor acaba ?
  • benimde hızım artmadı bekliyoruz bakalım ne zaman artacak.
  • bu arada benim bu ay tam sınırda bitti 5.996

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 1 Ekim 2012; 0:44:55 >
  • unuttum resetlemeyi ilk günden 7,5gb girdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

unuttum resetlemeyi ilk günden 7,5gb girdi

gecmis olsun
  • aha netlimitsize yeni geçmiş ve bunu bilmeyen biri olarak 14gb haşırtıngen olmuş
  • arkadaşlar bu konuyla ilgili müşteri temsilcilerini arasak ne diyorlar acaba, pişkin pişkin cevaplar mı veriyorlar? işe yarayacaksa arayayım.
  • bu ay 31 çekiyoya unutunuzmu yoksa benmi yanlışım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.