Şimdi Ara

Kullanıcıların dikkatine (AY BAŞI MODEMLERİNİZİ YENİDEN BAŞLATIN) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
1
Favori
8.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • millet 2013 ü ttnet sayesinde modemin başında girdi 3 ----2----1-- holeyyyy 8mb oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferevon

İlk günden girdi MTU sağolsun.Modem resetlemeye gerek kalmıyor :D

Kullanıcıların dikkatine (AY BAŞI MODEMLERİNİZİ YENİDEN BAŞLATIN)

Ben onun konusuna baktım ama belirli modemler için var sadece. Benim modem aztech yine de olur mu ki benimkine

• quote:

Orijinalden alıntı: UNDERGROUND RAP

millet 2013 ü ttnet sayesinde modemin başında girdi 3 ----2----1-- holeyyyy 8mb oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Aralık ayı kotamı geçmişim.

6,053 yazıyor.

0,621107 TL kota aşım ücreti gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferevon

quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Aralık ayı kotamı geçmişim.

6,053 yazıyor.

0,621107 TL kota aşım ücreti gelecek

• Arkadaş download içinmi yaratılmışsınız, işyeri değil çoklu kullanıcı değil, 3 günde 15 gb nedir, sırf merakımdan wirelessi şifresiz yapıcam 3 günde millet ne kadar sömürecek diye meraktan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ahmet_

Arkadaş download içinmi yaratılmışsınız, işyeri değil çoklu kullanıcı değil, 3 günde 15 gb nedir, sırf merakımdan wirelessi şifresiz yapıcam 3 günde millet ne kadar sömürecek diye meraktan...

4.Gün

Kullanıcıların dikkatine (AY BAŞI MODEMLERİNİZİ YENİDEN BAŞLATIN)
  • ferevon yanlış anlamazsan, abi 4 günde 33 gb ne indirdin , film falan dersen , 4 gün aralıksız down yapıp indirdiğin filmlerimi izliyorsun, yine diyorum yadırgamıyorum merak ettim, gerçekten meraktan wirelessi 4 günlüğüne şifresiz yapıcam merak sardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ahmet_

ferevon yanlış anlamazsan, abi 4 günde 33 gb ne indirdin , film falan dersen , 4 gün aralıksız down yapıp indirdiğin filmlerimi izliyorsun, yine diyorum yadırgamıyorum merak ettim, gerçekten meraktan wirelessi 4 günlüğüne şifresiz yapıcam merak sardım

genelde benim ilk başta hd film oluyor sonra oyun geliyor 90gb olmuş
  • Modemlere reset atmayı unutmayalım..
  • Topu topu 3.67 GB harcamışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 1 Nisan 2013; 12:19:08 >
  • 65 GB.
  • Arkadaş son gün hız arttı diye yumuldum birazcık. Saat 23:40 idi. 15 dk. daha indirsin de sonra resetlerim dedim. Saat 00:15'de resetleyeceğim aklıma geldi ama iş işten geçmişti. 15 GB Nisan-2013'e attı bile.
  • benimki hala 3 mbit
  • Bana 8 kotalı veriyorlar kota düşüyor tabi 3 e bende tivibuyada 6 veriyorlar oda düşmüyor tabi tivibu üzerinden abanıyorum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6,107

107mb geçtim kotayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tim_Robbins

benimki hala 3 mbit

+1 sürekli resetliyorum modemi ama hala 3 mbit. Yarına kadar yükselmezse arayacağım TTNET'i.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megadeth

quote:

Orijinalden alıntı: Tim_Robbins

benimki hala 3 mbit

+1 sürekli resetliyorum modemi ama hala 3 mbit. Yarına kadar yükselmezse arayacağım TTNET'i.

Bugünde arayabilirsin şimdiye kadar yükselmesi gerekirdi
  • Benimde yükselmemişti 2 3 saat sonra kapatıp açtım düzeldi. Hala düzelmiyorsa bence de m.hizmetlerini bir arayın bencede.

Şu düştüğümüz duruma bakın ya arkadaşlar acınacak haldeyiz vallahi.

Yaptıkları yalan reklamlardanda utanmıyorlar. Ben olsam utanırım yahu. Eskieşehirde bizim binayı sorgulatıyorum binaya kadar fiber gelmiştir hemen başvurun diyor Gece gece biz uyurken habersizce mi çekiyorlar bunu anlamadım. 2,5 senede bakır kabloyu zor çektiler fiberi ne ara yapdılar anlamıyorum yalan işte yok. Hele bizim bölgede tt fiber yok Eskişehirde sadece Yeni Bağlarda ufak bir kısımda var o da test amaçlı zaten.

Ayrıca fiber net alanlara yalın internet verilmiyormuş. Çoğu kişi bundan şikayetci. Telefonsuz olmuyor fiber malesef diyip illa telefon dayatıyorlarmış. İşe bak.

• UPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP , unutmayın millet.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.