Arkadaşlar Steam girmiyor
13 Cevap2524 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1091 Mesaj
30 Eylül 2012; 21:38:15 

Steam girmiyor sizde steam giriyormu??

599 Mesaj
30 Eylül 2012; 21:48:49 

Giriyor

peace

1091 Mesaj
30 Eylül 2012; 21:54:50 

quote:

Orijinalden alıntı: cnruzn

Giriyor

Bende neden girmiyor acaba??

748 Mesaj
4 Ekim 2012; 16:46:11 

bendede girmiyor arkadaşlar birkaç arkadaşada söyledim bazılarında giriyor bazılarında girmiyor nasıl iştir anlamadım

League of Legends
Turkey: Madness

1341 Mesaj
4 Ekim 2012; 16:46:38 

Gel Microvolts oynayalım

46 Mesaj
4 Ekim 2012; 17:25:11 

şu anda steam e giriş sağlana bilmekte nasıl bir problem ile karşılaşıyorsun?

Hızlı İletişim:

Wenn dein Weg Haram ist, wird dein Ziel nie Helal sein !

155 Mesaj
4 Ekim 2012; 17:36:01 

Steam'a girebiliyorum ama sadece Kitaplığımdaki oyunları indirip oynayabiliyorum ve arkadaşlarımla konuşabiliyorum. "Mağaza (store.steampowered.com)", "Topluluk (steamcommunity.com)" ve "Haberler (store.steampowered.com/news)" açılmıyor.

2082 Mesaj
17 Ekim 2012; 3:20:28 

Bu sorunu çözen oldu mu store giremiyorum ben çok sinir bozucu.

Günbatımında denizi izleyen bi yalnızlık görmüşüzdür hepimiz. Yaşamışızdır belki de. Yakmışızdır sigaramızı, çekmişizdir bi yudum biramızdan, denizin bitirdiği, bizim bitiremediğimiz uzaklara dalmışızdır. Ve ne ironiktir ki, yanımızdaki çift de öpüşürek güneşi utandırmıştır, aşklarından. Hayatı göreceli kılanmış meğerse baksana, sefil bi günbatımı nasıl da kıymete bindi her akşamüzeri. Sahi sevgilim, ne kattın dudaklarına böyle, güneşi kaçırtacak kadar?

fîrzen

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Ekim 2012; 3:38:18 

Eğer Store ve Community sayfaları mavi yazı, beyaz bir arka plan ile çıkıyorsa DNS adreslerinizi sileceksiniz aksi taktirdi böyle bir şeyle karşılaşırsınız.
Eğer steam açılmıyorsa, steam klasöründe ClientRegistry.blob ve Steam/config klasçründe htmlcache ve cookies klasörlerini silerseniz ve steam'i yeniden başlatırsanız sorununuz çözülür.

2082 Mesaj
17 Ekim 2012; 3:42:46 

DNS adreslerimi sildim hatta başka bilgisayarlardan da girdim aynı modeme bağlanarak ama yine dediğin gibi mavi yazı beyaz sayfa çıkıyor. Modemle ilgili bir problem var sanırım.

Günbatımında denizi izleyen bi yalnızlık görmüşüzdür hepimiz. Yaşamışızdır belki de. Yakmışızdır sigaramızı, çekmişizdir bi yudum biramızdan, denizin bitirdiği, bizim bitiremediğimiz uzaklara dalmışızdır. Ve ne ironiktir ki, yanımızdaki çift de öpüşürek güneşi utandırmıştır, aşklarından. Hayatı göreceli kılanmış meğerse baksana, sefil bi günbatımı nasıl da kıymete bindi her akşamüzeri. Sahi sevgilim, ne kattın dudaklarına böyle, güneşi kaçırtacak kadar?

fîrzen

914 Mesaj
19 Ekim 2012; 20:19:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Cann

Steam'a girebiliyorum ama sadece Kitaplığımdaki oyunları indirip oynayabiliyorum ve arkadaşlarımla konuşabiliyorum. "Mağaza (store.steampowered.com)", "Topluluk (steamcommunity.com)" ve "Haberler (store.steampowered.com/news)" açılmıyor.

Aynen Napçaz???

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Ekim 2012; 20:32:26 

Modemi fabrika ayalarına geri döndürüp yeniden kurun bu sefer çözülür. Ben öyle çözmüştüm.

1438 Mesaj
1 Kasım 2013; 21:13:31 

ben de şimdi girmedi internet yok diyor ozaman nasıl yazıcam buraya

864 Mesaj
1 Kasım 2013; 21:16:51 

duzeldi suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Arkadaşlar Steam girmiyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203

DonanımHaber’i Takip Et X
Facebook Gözat
Twitter Gözat