- x
Dersane kalkınca biz nereye gideceğiz ?
20 Cevap595 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Eylül 2012; 16:09:23 

beyler şuan çalışıyorum açık lise bitince seneye dersaneye gidecektim dersaneler kalkıyormuş ?

ee ben nereye gideceğim ? yani kalkınca ne olacak ? paramla eğitim alacağım bir kurum olmayacak mı?

389 Mesaj
30 Eylül 2012; 16:23:17 

Dershaneler olacak fakat kolej sayısı artacak sadece bu.

BEYLER GELİN KONUŞALIM TARTIŞALIM MİKROFONLA.DÜN TAM 12 SAAT ODAMIZ AÇIK KALDI. GAYET GÜZEL BİR ORTAM VAR.

http://tinychat.com/p1ti7

Mikrofonu olanlar gelsin. KONUMUZ TAKSİM OLAYLARI VE 2002 DEN BU YANA OLAN OLAYLAR.

303 Mesaj
30 Eylül 2012; 16:31:20 

sınavsız geçiş olacak

962 Mesaj
30 Eylül 2012; 16:35:27 

Dershaneler kurs ismini alıcak

2 Mesaj
30 Eylül 2012; 17:21:34 

Liselerin hepsi çok iyi egitim veriyor gibi dershaneleride kaldırıyor rte özel ders artacak tabi ne olsun başka.Dershaneleride imam hatip yapar artık.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

167 Mesaj
30 Eylül 2012; 21:32:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Purone

Dershaneler kurs ismini alıcak

arkadaşa katılıyorum.. gene adı değişcek sistemde bir açık bulunup aynı sistem devam edicek

836 Mesaj
30 Eylül 2012; 22:11:05 

dersaneleri kaldırıp;
okullardaki 70 yaşındaki hocaları emekliliğe ayırıcaklar,
onlar yerine geç hocaarı atayacaklar,
tabi bu kolay olmayacak yine birçoğu açıkta kalacak,
atanan hocalardan öğrencilerin dersaneye gitmeden dersi öğrenebilmesini isteyecekler
tabi hocalar yine erindikleri şeyleri eve ödev verecek yine yazı yazmıkcak zaten tahtalarda akıllandı ohhhh kebap (bu devirde atanabilen öğretmen olacakmışın)
sonuçta öğrenciler yine mecbur kalacak dersaneye ama dersane yok !!!
artık saati 100 liraya özel hoca (sonra onuda kaldıırla korsan taksici gibi korsan hocalar çıkar)
sonuç: daha devletin yapamayacağı çooook şey var

Forumdan Ayrıldım.

126 Mesaj
30 Eylül 2012; 22:15:51 

Dershaneler. Kalkmayacak sadece isimleri degisecek bende acikta 500.000 ogretmen birakacak halleri yok ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

389 Mesaj
30 Eylül 2012; 23:31:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Ertugrul.1.ozk

dersaneleri kaldırıp;
okullardaki 70 yaşındaki hocaları emekliliğe ayırıcaklar,
onlar yerine geç hocaarı atayacaklar,
tabi bu kolay olmayacak yine birçoğu açıkta kalacak,
atanan hocalardan öğrencilerin dersaneye gitmeden dersi öğrenebilmesini isteyecekler
tabi hocalar yine erindikleri şeyleri eve ödev verecek yine yazı yazmıkcak zaten tahtalarda akıllandı ohhhh kebap (bu devirde atanabilen öğretmen olacakmışın)
sonuçta öğrenciler yine mecbur kalacak dersaneye ama dersane yok !!!
artık saati 100 liraya özel hoca (sonra onuda kaldıırla korsan taksici gibi korsan hocalar çıkar)
sonuç: daha devletin yapamayacağı çooook şey var

Yorumun da bu kadarı. Yuh!

Öğretmenlere bariz hakaret etmişsiniz ayıp bence!

BEYLER GELİN KONUŞALIM TARTIŞALIM MİKROFONLA.DÜN TAM 12 SAAT ODAMIZ AÇIK KALDI. GAYET GÜZEL BİR ORTAM VAR.

http://tinychat.com/p1ti7

Mikrofonu olanlar gelsin. KONUMUZ TAKSİM OLAYLARI VE 2002 DEN BU YANA OLAN OLAYLAR.

276 Mesaj
30 Eylül 2012; 23:43:32 

Tek kaldırılsında şu saçma sapan para tuzakları.Dershanede sınavda öğrendiğin kdoğumun kurbağasının kalp odacığının kaç parçalı olduğu senin üniversitede ne işine yarıyacak insanlar lisede öğrenip geçiyor bu dersleri zorda olsa madem 45 geçer not 45 puandan yüksek diplomaya sahip olmuş okulu bitirmiş üniye gitmeyede hak kazanması lazım.Adam lise bitiyor içinde bi boşluk bu sene olurmu öbür sene olur mu ölme geberme eşşeğim geberme.

GS Taraftarı

39 Mesaj
1 Ekim 2012; 1:27:46 

dershanederin kalkması için sınavların kalkması lazım yani rekabet olmaması lazım.Buda şimdilik imkansız türkiyede o kadar kişiyi alacak üniversite yok.Dershaneler kalkmaz ama ismi değiştirilir yada tek çatı altında toplabilir.

1750 Mesaj
1 Ekim 2012; 3:11:59 

Ciddi söylüyorum zamanında bende gittim abilere gidin ufak bi sakal atarsınız mis gibi öğretirler

AMD FX X8 8350 @4.6Ghz Turbo Boost // Gigabyte 990XA-UD3 Rev 3.0 // ASUS GTX 780 DC2 OC // Corsair Vengeance Pro 8GB 2133 Mhz // Corsair Neutron GTX. 120GB SSD // Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM HDD // Corsair H80i // Cooler Master Haf 912 Plus // Cougar HEC 700 W PSU // ACER S232HLABID Monitör// LOGITECH G930 WİRELESS GAMİNG HeadSet // A4 Tech x7 Keyboard&Mouse //

1053 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
theturx
1 Ekim 2012; 4:47:50 

dershane gider eğitim destek merkezi gelir sınav danışma merkezi gelir, yasalarında arkasında dolaşma konusunda hele ortada ciddi paralar dönüyorsa rakibimiz azdır.

çok olmadığımız kesin
çok olan tarafta değiliz
çok olan tarafta olmayacağız

2113 Mesaj
1 Ekim 2012; 6:13:21 

dershane kalkar tershane gelir

Destede 52 kart var ama elime gele gele sen geldin.

1 Mesaj
1 Ekim 2012; 7:25:00 

dershaneler kalkarsa bu işe merdivan altı yerlerde devam edilir yasaklarla bir yere varamazsınız

DH ASOSYALLER KULÜBÜ

2225 Mesaj
1 Ekim 2012; 10:06:13 

Dershaneleri kaldıracaklarına özel dersleri kaldırsınlar.Bazı hocalar var saati 100 liradan ders verip 1 kuruş vergi ödemiyorlar.Okuldan maaş alıp özelden ders veriyorlar yine de yetmiyor.

1660 Mesaj
1 Ekim 2012; 11:02:29 

Ablalara gitcez.

A8 Kadar zevk verseydin gülüm,vites yerine elini tutardım..

836 Mesaj
1 Ekim 2012; 17:04:03 

quote:

Orijinalden alıntı: baris_55

Yorumun da bu kadarı. Yuh!

Öğretmenlere bariz hakaret etmişsiniz ayıp bence!

haklısınız ama gerçekten fizik hocamın yüzünü hala görmedim her hafta 3 ders var ve 3 haftadır hoca derslere girmiyor :??

Forumdan Ayrıldım.

2944 Mesaj
1 Ekim 2012; 17:16:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Ertugrul.1.ozk

haklısınız ama gerçekten fizik hocamın yüzünü hala görmedim her hafta 3 ders var ve 3 haftadır hoca derslere girmiyor :??

İngilizce derslerinde 2 haftadır altyazı film izliyoruz. Filmi bile biz getiriyoruz. Tahtalar akılları hocalardan almış bence.

forumosys.com

2 Mesaj
1 Ekim 2012; 18:29:25 

Arkadaşlar seneye üniversite sınavına girecek bir öğrenci olarak dersaneleri desteklemiyorum. Her öğrenci kendi çalışmalı. Başarmak isteyen her türlü başarır bu yolla da gençlerimiz kendi başlarına çalışma alışkanlığı kazanırlar. Yanlışsam yanlışsın diyin.

232 Mesaj
1 Ekim 2012; 19:40:47 

arkadaslar dershane tek yolmu ben telefonumdan 14 tl ye sinirsiz internet paketi yapdim bir suru web siteden aninda bilgiye ulasiyorum dershanenin tek yani sorularini hemen cozuyorlar konu anlatima ben telefonumdan bile ulasiyorum

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı Özel » Dersane kalkınca biz nereye gideceğiz ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.965