Şimdi Ara

Dersane kalkınca biz nereye gideceğiz ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler şuan çalışıyorum açık lise bitince seneye dersaneye gidecektim dersaneler kalkıyormuş ?

ee ben nereye gideceğim ? yani kalkınca ne olacak ? paramla eğitim alacağım bir kurum olmayacak mı?

• Dershaneler olacak fakat kolej sayısı artacak sadece bu.
  • sınavsız geçiş olacak
  • Dershaneler kurs ismini alıcak
  • Liselerin hepsi çok iyi egitim veriyor gibi dershaneleride kaldırıyor rte özel ders artacak tabi ne olsun başka.Dershaneleride imam hatip yapar artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Purone

Dershaneler kurs ismini alıcak

arkadaşa katılıyorum.. gene adı değişcek sistemde bir açık bulunup aynı sistem devam edicek
  • dersaneleri kaldırıp;
    okullardaki 70 yaşındaki hocaları emekliliğe ayırıcaklar,
    onlar yerine geç hocaarı atayacaklar,
    tabi bu kolay olmayacak yine birçoğu açıkta kalacak,
    atanan hocalardan öğrencilerin dersaneye gitmeden dersi öğrenebilmesini isteyecekler
    tabi hocalar yine erindikleri şeyleri eve ödev verecek yine yazı yazmıkcak zaten tahtalarda akıllandı ohhhh kebap (bu devirde atanabilen öğretmen olacakmışın)
    sonuçta öğrenciler yine mecbur kalacak dersaneye ama dersane yok !!!
    artık saati 100 liraya özel hoca (sonra onuda kaldıırla korsan taksici gibi korsan hocalar çıkar)
    sonuç: daha devletin yapamayacağı çooook şey var
  • Dershaneler. Kalkmayacak sadece isimleri degisecek bende acikta 500.000 ogretmen birakacak halleri yok ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertugrul.1.ozk

dersaneleri kaldırıp;
    atanan hocalardan öğrencilerin dersaneye gitmeden dersi öğrenebilmesini isteyecekler
    tabi hocalar yine erindikleri şeyleri eve ödev verecek yine yazı yazmıkcak zaten tahtalarda akıllandı ohhhh kebap (bu devirde atanabilen öğretmen olacakmışın)
    artık saati 100 liraya özel hoca (sonra onuda kaldıırla korsan taksici gibi korsan hocalar çıkar)

Yorumun da bu kadarı. Yuh!

Öğretmenlere bariz hakaret etmişsiniz ayıp bence!

• Tek kaldırılsında şu saçma sapan para tuzakları.Dershanede sınavda öğrendiğin kdoğumun kurbağasının kalp odacığının kaç parçalı olduğu senin üniversitede ne işine yarıyacak insanlar lisede öğrenip geçiyor bu dersleri zorda olsa madem 45 geçer not 45 puandan yüksek diplomaya sahip olmuş okulu bitirmiş üniye gitmeyede hak kazanması lazım.Adam lise bitiyor içinde bi boşluk bu sene olurmu öbür sene olur mu ölme geberme eşşeğim geberme.
  • dershanederin kalkması için sınavların kalkması lazım yani rekabet olmaması lazım.Buda şimdilik imkansız türkiyede o kadar kişiyi alacak üniversite yok.Dershaneler kalkmaz ama ismi değiştirilir yada tek çatı altında toplabilir.
  • Ciddi söylüyorum zamanında bende gittim abilere gidin ufak bi sakal atarsınız mis gibi öğretirler

• dershane gider eğitim destek merkezi gelir sınav danışma merkezi gelir, yasalarında arkasında dolaşma konusunda hele ortada ciddi paralar dönüyorsa rakibimiz azdır.
  • dershane kalkar tershane gelir
  • dershaneler kalkarsa bu işe merdivan altı yerlerde devam edilir yasaklarla bir yere varamazsınız
  • Dershaneleri kaldıracaklarına özel dersleri kaldırsınlar.Bazı hocalar var saati 100 liradan ders verip 1 kuruş vergi ödemiyorlar.Okuldan maaş alıp özelden ders veriyorlar yine de yetmiyor.
  • Ablalara gitcez.

• quote:

Orijinalden alıntı: baris_55

quote:

dersaneleri kaldırıp;

haklısınız ama gerçekten fizik hocamın yüzünü hala görmedim her hafta 3 ders var ve 3 haftadır hoca derslere girmiyor :??

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: baris_55

quote:

dersaneleri kaldırıp;

haklısınız ama gerçekten fizik hocamın yüzünü hala görmedim her hafta 3 ders var ve 3 haftadır hoca derslere girmiyor :??

İngilizce derslerinde 2 haftadır altyazı film izliyoruz. Filmi bile biz getiriyoruz. Tahtalar akılları hocalardan almış bence.

• Arkadaşlar seneye üniversite sınavına girecek bir öğrenci olarak dersaneleri desteklemiyorum. Her öğrenci kendi çalışmalı. Başarmak isteyen her türlü başarır bu yolla da gençlerimiz kendi başlarına çalışma alışkanlığı kazanırlar. Yanlışsam yanlışsın diyin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.