- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
penis üzerindeki kıllar
39 Cevap38466 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

18 Mesaj
30 Eylül 2012; 14:04:37 

arkadaşlar lütfen yardım edin penisimim bir bölümü kıl orayı kılları kesersem sünnet çizgisine kadar kıl olur diye korkuyorum nasıl almalıyım peniswi sarmasını nasıl engellerim , lütfen yardım .

1216 Mesaj
1 Ekim 2012; 10:39:06 

birşey olmaz al gitsin

18 Mesaj
1 Ekim 2012; 11:09:56 

jiletle alırsam üstünde de cıkacak penis full kıl olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1216 Mesaj
1 Ekim 2012; 11:19:44 

olmaz birşey. penisin altında nadir çıkıyor. üstünde dibinde var biraz. ben alıyorm birşey olmuyor kaç senedir.

18 Mesaj
1 Ekim 2012; 17:49:55 

abi bide hangi jiletle aliyim bimden aldığım jilet kılları sertlestirdi

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Ekim 2012; 18:26:55 

al bir permatik kes , penisin üstünde ki deri ince deri orada kıl çıkması çok zor

18 Mesaj
1 Ekim 2012; 18:38:25 

cıkması zor diyosunda karsıdan bakınca %25 i kıl

21683 Mesaj
4 Ekim 2012; 11:33:23 

Lazer epilasyon

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

Uzaklaştırılmış
4 Ekim 2012; 12:40:52 

penise yakın bölgeye lazer oluyor mu ki ? Spermlere zarar vermez mi acaba

869 Mesaj
4 Ekim 2012; 17:42:02 

bir şey olmaz ... jiletle al sonra kolonya falan sür ...

18 Mesaj
5 Ekim 2012; 10:56:05 

beyler al diyosunuzda zaten her aldığımda yukarı doğru cıkıyo almaya devam edersem penisimin tamamı kıl olacak.

147 Mesaj
6 Ekim 2012; 0:15:07 

ceket giyiyomusun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

18 Mesaj
8 Ekim 2012; 10:49:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Post Rock

Makine ile al kılları.

abi makineyle alsam jilet gibi hem kılları sertleştirip hemde çoğaltmaz di mi ?

836 Mesaj
9 Ekim 2012; 19:19:08 

eğer dibine sürterek yani sinekkaydı yapak alırsan makineyle aldığın 1 tüy 3 tüy olur sadece belli kılı alman daha
iyi philipsin sadece burun ve kulak kılı almak için olan makineleri var ucuza ucuda küçük ideal o iş için deneyebilirsinkıl sayıcınıda arttırmaz kazımaya çalışmzsan
jiletle aldığın 1 tüy 3 kıl olur
tüy ile kıla dikkat et :)
ayrıca makine sıkıştırırsa :)

Forumdan Ayrıldım.

2223 Mesaj
9 Ekim 2012; 22:15:10 

Bu laser olaylari nasil oluyor

18 Mesaj
10 Ekim 2012; 10:53:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Ertugrul.1.ozk

eğer dibine sürterek yani sinekkaydı yapak alırsan makineyle aldığın 1 tüy 3 tüy olur sadece belli kılı alman daha
iyi philipsin sadece burun ve kulak kılı almak için olan makineleri var ucuza ucuda küçük ideal o iş için deneyebilirsinkıl sayıcınıda arttırmaz kazımaya çalışmzsan
jiletle aldığın 1 tüy 3 kıl olur
tüy ile kıla dikkat et :)
ayrıca makine sıkıştırırsa :)

sağolasın abi aydınlatıcı bilgiler verdin :D bide yasım 16 o bölgedeki ve arkadaki kıllarım acayip fazla kenarlardan biraz almaya başlasam baldirlarım bile kıl olacak , sorum su lazerle aldırsam kılsız olmasının cinsel hayatıma avantajı veya dezavantajı olur mu ?

836 Mesaj
10 Ekim 2012; 16:57:43 

cinsel hayatta kılsız olması tahmin edebileceginn gibi daha iyi olur. yani aslında etkisi yokur ilişkiden önce sinekkaydı yaparsın ayı sonucu verir
aldır gitsin yani hiçbir dezavantajı olmaz yanlız birraz maddiyat ister :) bide heryer yapmııyo tahmin edeceğin gibi

Forumdan Ayrıldım.

18 Mesaj
10 Ekim 2012; 19:15:36 

bide brazzersdan Jonny Sins abi gibileride lazerle mi aldırmıslar ?

18 Mesaj
10 Ekim 2012; 22:57:54 

tüy dökücü sprey kullansam nasıl olur kılları çoğaltır mı ?

575 Mesaj
11 Ekim 2012; 15:59:22 

quote:

Orijinalden alıntı: furkantuncer

tüy dökücü sprey kullansam nasıl olur kılları çoğaltır mı ?

Ben 22 yaşındayım ve çocukluğumdan beri tüy dökücü krem kullanıyorum. Kıllar çoğalmıyor ama var olan kıl da yok olmuyor. Lazer epilasyon vb. çözümler kökten çözüm.

Grand Theft Auto V

18 Mesaj
12 Ekim 2012; 10:28:29 

peki kılları sertleştirir mi tüy dökücü ?

2 Mesaj
12 Ekim 2012; 14:27:22 

şimdi biz burada ne desek boş. penisi bi uzmana göster sen. dermakoloğa git. eldiven giyer penisi evirir çevirir bi çaresini bulur uzmanı. belki hormonal bir düzensizlik mevcut.ilaç tedavisi gerekebilir. Bayan uzmanlar bu konuda daha hassastır. Türkiyede işini çok iyi yapan insanlar var allaha şükür. Tedaviden çekinme. Nitekim en önemli uvzundan biri. İhmale gelmez. yol yakınken tedavi ettir.

5177 Mesaj
12 Ekim 2012; 22:34:12 

quote:

Orijinalden alıntı: sonerxz

şimdi biz burada ne desek boş. penisi bi uzmana göster sen. dermakoloğa git. eldiven giyer penisi evirir çevirir bi çaresini bulur uzmanı. belki hormonal bir düzensizlik mevcut.ilaç tedavisi gerekebilir. Bayan uzmanlar bu konuda daha hassastır. Türkiyede işini çok iyi yapan insanlar var allaha şükür. Tedaviden çekinme. Nitekim en önemli uvzundan biri. İhmale gelmez. yol yakınken tedavi ettir.

Arkadaş kısır değil, kıl sorunu var sadece

İstanbul Üniversitesi
- Coğrafya -

575 Mesaj
13 Ekim 2012; 12:25:09 

quote:

Orijinalden alıntı: furkantuncer

peki kılları sertleştirir mi tüy dökücü ?

Hayır sertleştirmiyor.

Grand Theft Auto V

2 Mesaj
14 Ekim 2012; 16:25:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Dathka Graush

biz bilip bilmediğimiz yere konuşmayalım. kıl sorunu tamamen hormonaldir kanımca. hormon fazlalığı mevcut. nitekim ele avuca alınıp incelenmesi lazım uzmanınca.

18 Mesaj
14 Ekim 2012; 20:20:53 

aynen , bugün kıl dökücü krem aldım kullandım hepsi gitti ama sonradan kutuyu okuduğumda genital bölgede kullanılmaz yazıyordu napıcam beyler bişi olur mu ?

18 Mesaj
14 Ekim 2012; 20:23:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Dathka Graush

+1

58 Mesaj
31 Temmuz 2013; 18:51:26 

yukarı.
arkadaşlar bende de tüylenme var penis üzerinde, tüyleri onemsemiyor fakat çok yukarıda olmasa da kıllanma da var ne yapabilirim ?
cımbızla alayım diyorum fakat cımbızla alınca da o bölge nokta nokta oluyor, yapısı eskisi gibi pürüzsüz olmuyor, cımbızla denemis olanlar anlamıştır dediğimi.
doktora gidecek olursa hangi doktora gitmeliyim yani hangi alanın doktoruna ?

639 Mesaj
31 Temmuz 2013; 20:16:14 

layn olum kimsenin gormeyecegi bir bolge icin nedir bu telas hepinizdeki...karınız bi gorecek onada uygun dille anlatırsınız...bişey olmaz....hayret ha :)

58 Mesaj
1 Ağustos 2013; 0:54:11 

quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

layn olum kimsenin gormeyecegi bir bolge icin nedir bu telas hepinizdeki...karınız bi gorecek onada uygun dille anlatırsınız...bişey olmaz....hayret ha :)

hocam mesela gormesi değil ki rahatsizlik vermesi.
korkutuyor beni bu durum :/
şimdi jiletle alsam büyük sorun olur çoğalır diye korkuyorum, cımbızla alınca yukarıda bahsettiğim şey oluyor, napsam bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felsefi1 -- 1 Ağustos 2013; 1:03:20 >

Uzaklaştırılmış
1 Ağustos 2013; 1:27:02 

Kolanya + kibrit

2681 Mesaj
1 Ağustos 2013; 1:55:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Felsefi1

yukarı.
arkadaşlar bende de tüylenme var penis üzerinde, tüyleri onemsemiyor fakat çok yukarıda olmasa da kıllanma da var ne yapabilirim ?
cımbızla alayım diyorum fakat cımbızla alınca da o bölge nokta nokta oluyor, yapısı eskisi gibi pürüzsüz olmuyor, cımbızla denemis olanlar anlamıştır dediğimi.
doktora gidecek olursa hangi doktora gitmeliyim yani hangi alanın doktoruna ?

cımbızla aldığım zamanlar oldu hiç nokta nokta olduğunu görmedim

1713 Mesaj
1 Ağustos 2013; 2:51:15 

Yorumları okumadım yazan vardır belki jiletin kılları çoğalttığı falan yok bilimsel olarakta test edilmişti diye biliyorum.

Nikita - Game of Thrones - Hell on Wheels - Pretty Little Liars - Revolution - Spartacus - Teen Wolf - The Vampire Diaries - The Walking Dead - True Blood - Californication - Death Valley - In the Flesh - The Secret Circle - Being Human - Continuum - Bates Motel - Hannibal - Da Vinci's Demons - Banshee - White Collar - The Originals - The Blacklist - Black Sails - The Tomorrow People - Muhteşem Yüzyıl - The 100 - Salem - Penny Dreadful - The Strain - Extant - Z Nation - Stalker

188 Mesaj
31 Ekim 2013; 8:32:44 

quote:

Orijinalden alıntı: DHzgn

Ben 22 yaşındayım ve çocukluğumdan beri tüy dökücü krem kullanıyorum. Kıllar çoğalmıyor ama var olan kıl da yok olmuyor. Lazer epilasyon vb. çözümler kökten çözüm.

Çocukluktan beri dediğiniz kaç yaşında oluyor merak ettim

3627 Mesaj
19 Ocak 2014; 22:39:45 

kasık kısmı jiletle penis üstü cımbızla (erekte haldeyken) almak en temizi (zaten kök kısmında 3-5 tane vardır..)..Testis üstündeki tüyleri ise makasla dikkatli bir şekilde kısaltmanı öneririm.. Penise kimyasal bir şey sürülmez.. Ek olarak lazer gibi güvenilirliği kanıtlanmamış, sonuçları yıllar sonra belli olacak tedavilerle uğraşmayın.. yani yağmurdan kaçarken doluya tutulmayın..

bunda utanılacak sıkılacak bir şey yok.. safkan beyaz asya erkeklerinin hormonal yapısı bu oluşuma müsait.. o yüzden safkanlığını yitirmiş göçmen (soylarında avrupa bulunan),batılılarla,siyahilerle ya da çekik gözlülerle kıyaslamayın..

kıl olayını kalıcı bir şekilde yok edecek ürün ya da tedavi yok.. o yüzden bu tarz şeylere kesinlikle itibar etmeyin..

vücudunuzu sevin.. unutmayın o size verilen bir emanet.. utanma sıkılma olmasın.. hayat kısa böyle saçma kuruntularla vakit kaybetmeyin..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1527 Mesaj
20 Ocak 2014; 2:22:01 

Vur jileti gitsin biyerden sonra çıkmıyor bende de var kıllar üstünde ama biyerden sonra devam etmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1403 Mesaj
20 Ocak 2014; 21:19:23 

penisi kestir uğraşma

108 Mesaj
13 Haziran 2014; 23:14:49 

Bende de var

1187 Mesaj
13 Haziran 2014; 23:50:26 

Lazer yaptırmayın.Tehlikesi büyük.doğal yöntemler kullanın ileride başınız ağrımasını istemiyorsanız

En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git penise yakın bölgeye lazer oluyor mu ki ? Spermlere zarar vermez mi acaba elbiskuhaa - 4 Ekim 2012; 12:40:52 -2
Yoruma Git tüy dökücü sprey kullansam nasıl olur kılları çoğaltır mı ? furkantuncer - 10 Ekim 2012; 22:57:54 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » penis üzerindeki kıllar
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.609