Şimdi Ara

Poltergeist Olayları - Dünya'nın Lanetli Yerleri - Tekinsiz Mekanlar (+18) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
139
Favori
20.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Varsa, devamini bekliyoruz !!! . Bu arada bazi konularin belgesel anlatimli olanlari var!! Ben bunlar gibi belgesel izlemistim National Geographic ta !! Bulursam veya bulan olursa link paylasirsa sevinirim!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korkmadım değil
  • ulan ilk hikayeyi okuduk hafif bi heyecan olduk devam etsem mi bilemedim gece gece

• hepsine bakacam
  • RizÖrvd

• Gece gece

Edit: İlk hikayeyi okudum zaman kaybıydı. Yalnız hırıstiyan olup inansaydım evde tek başıma kafayı yerdim heralde.
    Diğerlerini sonra okurum artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meurglys -- 1 Ekim 2012; 23:43:30 >
  • http://www.korkma.net/tag/poltergeist videollarla desteklyim

Not: mobildeyim izleyen banada anlatsın

• yine çok güzel konulardan biri
  • İlk 2 tanesini okudum diğerlerinede biraz göz gezdirdim ama en ufak bir tırsma olmadı. Böyle şeyleri severek takip ettiğim için herhalde.
  • Kimse okumaz bi göz gezdirdim tırstım indim aşağıya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

Daha önce forumda okumuştum galiba. Sen mi açmıştın acep, biri bir konuda mı paylaşmıştı.

Benim konuydu herhalde ama ayıracak vakit bulamadığımdan öldü maalesef..Belki bir ara el atarım tekrar ama bu konuda güzel,arkadaş emek vermiş takip etmek lazım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu guzel. Devamini bekleriz...
  • tırstım korktum lan gece gece

• yerimi alıyım okuycağım
  • sizce bunların bir gerçekliği var mı ? ben tamamen inanmıyorum böyle bir olay olsa dünya çalkalanır heralde.. saçmalık adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: meymür

sizce bunların bir gerçekliği var mı ? ben tamamen inanmıyorum böyle bir olay olsa dünya çalkalanır heralde.. saçmalık adam

Sanırım şeytani cinlerin ev yaptıkları bölgede evleri olmuş ve bilmedikleri bi şekilde onlara bi boyut kapısı aralamış olabilirler.Ya da cinlerden bazıları gelip korkutmak istemiş aile fertlerinden biri de kızdırmış olabilir.

Böyle olaylar hep oluyor dünya çalkalanmıyor çünkü boyutlar sır ve biz bilmiyoruz.Bu ilim Allah tarafından bazı insanlara verilmiş ve sır kalması gerekiyor sanırım.Bilen kimse söylemiyor.Bu yüzden gündeme gelmiyor.
  • Uyuyacaktim ne guzel

• quote:

Orijinalden alıntı: kratocfil

Uyuyacaktim ne guzel

Allah'ın izniyle kimse bişi yapamaz.İyi bi insansan korkutmaktan başka yapabilecekleri hiçbişi yok.Zarar veremezler.O zarar gören insanların mutlaka bi yerde yanlışı vardır.
  • Bulunsun

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.