Şimdi Ara

Yeni Lumia modelleri Nokia Türkiye sayfasında listelenmeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
5.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Lumia modelleri Nokia Türkiye sayfasında listelenmeye başladı

Nokia Türkiye Ürün Müdürü Çiçek Uyansoy İcan tarafından yıl bitmeden ülkemizde satışa sunulacağı sözü verilen Windows Phone 8 yüklü Lumia 820 ve Lumia 920 modelleri, Nokia Türkiye sayfasında listelenmeye başladı.

Lumia 920 modelinde 4.5 inçlik 1280 x 768 piksel çözünürlükte PureMotion HD+ ekran, 1.5GHz saat hızında çalışan Qalcomm MSM8960 çift çekirdekli işlemci, Adreno 225 grafik birimi, 8.7MP çözünürlükte PureView teknolojisine sahip arka kamera, 1080p video kaydı, optik görüntü dengeleme, Bluetooth 3.1, çift bant WiFi, 2000mAh batarya, 1GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, Qi uyumlu kablosuz şarj özelliği gibi özellikler mevcut.

Lumia 820 modelinde ise 4.3 inçlik 480 x 800 piksel çözünürlükte Clear Black ekran, 1.5GHz saat hızında çalışan Qalcomm MSM8960 çift çekirdekli işlemci, Adreno 225 grafik birimi, 8MP çözünürlükte Carl Zeiss lensli arka kamera, 1080p video kaydı, Bluetooth 3.1, WiFi, 1650mAh batarya, 1GB RAM, 8GB depolama kapasitesi gibi özellikler mevcut.

Çok yakında şeklinde etiketlenen modellerin Kasım sonu gibi ülkemizde de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Avrupa'da Lumia 920 modeli 599-649 Avro arasında değişirken, Lumia 820 modeli 500 Avro civarında.

• geçen haftadan beri var

• Bu da burada aynı anda piyasaya çıkacağının göstergesi olsa gerek.

• Sarısı çok satacak:)

• belki 1 haftadan fazla olmuştur günaydın dh :)

ama olsun bilmeyenlerde vardır elbet...

• Lumia 920, verdiğin paraya değecek bir telefon olarak duruyor.

• Nokia nın ve htc nin tasarımları çok güzel olmuş.Her iki firmanın da kendine has artı yönleri var.Bence burada fiyatı uygun olan işi götürür.Şu an göründüğü kadarıyla noia nın her iki modeli de 1000 liranın üzerinde satılacak.En azından 820 modeli 800-900 civarına satılsa androidle iyi bir mücadele verilirdi.Giriş segmentini bırakın orta segmentte dahi alınabilir bir wp telefon yok.

• tasarım ve malzeme kalitesi süper işletim sistemide yenilendi çıkışı yaptın yaptın nokia yapamadın çok zor günler seni bekler
  • Bende tıklayıp karşılaştır yapmaya çalışıyorum..
  • çok pahalı. Umudum htc. Htc de pahalı olursa 1 . 2 yıl daha telefon değiştirmem.

• kırmızı cok güzek duruyo ya

• fiyat çok yüksek.

• nokia'nın htc ye göre artıları:

*pureview kamera
    *eldivenle bile kolaylıkla kullanılan ekran teknolojisi
    *ois titreşim engelleme teknolojisi
    *with cinematograph ile hareketli resimler, ayrıca istenmeyen kişiyi fotoğraftan çıkaran başka bir teknoloji
    *kablosuz şarj
    *kasada çizilmeyen malzeme kullanımı
    *nokia maps, nokia music, city lens gibi nokia servisleri
    *2000 mah pil
    *duyurulan aksesuarların çeşitliliği

htc'nin lumia'ya göre artıları:

*daha hafif telefon
    *beats audio

nokia'nın artılarının pek çoğu sadece htc'ye karşı değil şu anda piyasadaki bütün telefonlara karşı üstün olduğu özellikler. bu durumda lumia 100 euro daha pahalı bile olsa tercihim lumia olacak gibi görünüyor. ben beyazını almak istiyorum bu telefonun. beyazı çok şık duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaz1903 -- 29 Eylül 2012; 23:06:03 >
  • 1280 x 768 piksel çözünürlükte PureMotion HD+ ekran tam olarak ne demek ?

TRUE IPS mi daha iyidir ? yoksa samsung note 2 deki ekran mı birde iphone 5 deki ekran tabikide

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum sizde olmasanız kimse bilgilendirmeyecek bizleri

• Windows phone markette işe yarar neredeyse hiçbir şey yok. Uygulama sayısı Apple Store'u geçtim, android market'le bile kıyaslanamayacak kadar yetersiz..
    Bir cihazı hakkıyla kullanamadıktan sonra windows olsa ne yazar..

• Gelsin artık yani, millet telefon görsün, ne zamandan beri NOKİA nın N9 dan sonra adam akıllı telefonunu görmedik!

• S40'ta Angry Bird mü varmış..

• Lumia 920 gerçekten çok şık ve yukarıdaki arkadaşın dediği gibi beyaz tercihimdir.

• Uzun zamandır Nokia'nın sitesine girmemiştim. :D

• tasarımları hoşuma gitmedi
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.