Şimdi Ara

HTC'nin One X+ modeline ait görseller internete sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC'nin One X+ modeline ait görseller internete sızdırıldı

HTC'nin amiral gemisi One X'in güncellemiş versiyonu olan One X+'a ait görseller Pocket-lint sitesi tarafından yayınlandı.

Geride bıraktığımız günlerde O2 İngiltere'nin broşüründe de boy gösteren yeni amiral gemisinin tasarımsal anlamda One X modeline oldukça benzer bir yapıya sahip olduğu görülüyor. 

1.7GHz'lik dört çekirdekli Tegra 3+ işlemciye sahip olması beklenen cihazın, 1 GB RAM bulunduracağı belirtiliyor. 1800 mAh'lik bir pilden güç alacağı söylenen One X+'ın kullanım süresinde problemleri yaşayıp yaşamayacağı ise halen merak konusu.

One X'te olduğu gibi Beats Audio ses sistemine de yer verilecek olan cihazın, Android 4.1 Jelly Bean ile birlikte geleceğini de belirtmekte fayda var. Cihazın sonbahar ayları içerisinde satışa sunulması bekleniyor. 

• beklenildiği gibi görünüş olarak farkı yok. tek fark işlemcide sanırım. pil yine kötü olmuş.

• Hatice nin amacı ne acaba ? :D

• ölÜ dogmak bu olsa gerek.

• Yav şu ediyörlere bi anlatamadım bilgi kesin batarya 1800'den daha büyük olcak %100 kesin bilgi yazın bunu bir yere çıkınca görüşürüz

• O batarya ne öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Crumby

ölÜ dogmak bu olsa gerek.

android bir cihazın ölü doğma gibi şansı yok ;)
    sizi kurtlu elma bölümüne alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

quote:

Orijinalden alıntı: 4Crumby ölÜ dogmak bu olsa gerek.
    android bir cihazın ölü doğma gibi şansı yok ;) sizi kurtlu elma bölümüne alalım

hemen fanlık yapma yahu bunun andorid ios ile alakası yok ben açıkçası one x varken tutupta bunu almam hem one x in fiyatıda biraz ucuzlar bu cıkınca

• en azından batarya yı 2000 mah yapıp biraz daha cazip hale getirilebilirdi,pratik kullanımda One x den çok farkı yok...

• Boyleyse cikmasin daha iyi islemci disinda ne bariz farki varki ?

• İşlemci yine 40 nm olarak gelirse cihazın hız aşırtma dışında pek bir albenisi yok zaten.Grafik yönü güçlendirilmiş ama şuan için o kadar gerek olduğu kanaatinde değilim.Pil konusu aslında sadece değerlere bakarak hesaplandığı için sıkıntılı görünüyor.Böyle bir cihazda zaten pil ömrünün 2 3 gün olmasını beklemek gereksiz.Zaten güncellemelerden sonra bir günü hatta bir buçuk günü rahatlıkla çıkarıyor en azından benim için.
    Demem o ki işlemcide aşırtma hariç bir değişim varsa ve beats kulaklıklar kutu içeriğine dahil edilirse düşünülenin aksine one x e göre çok farklı bir telefon olur.Sürekli telefon çıkardığı için htc çokça eleştirilse de piyasa çok hızlı değişiyor.Örneğin s3 ten sonra note 2 çıkınca kimse eleştirmiyor.Kabul ediyorum farklı cihazlar görünüşte farklı kesime hitap ediyor gibi ama sonuçta akıllı telefon yani o kadar da farklı değil one x+ ta s3 e rakip olsun diye çıkmaz global pazarda.Note 2 ve iphone 5 e rakip çıkarılır.Kısacası dediğim değişiklikler olursa mantıklı bir hareket olarak yorumlanabilir.Lütfen bu söylediklerimi eleştirenler bunların sadece fikr olduğunu fanatiklikle bir ilgisi olmadığını bilerek ve hakaret etmeden eleştirsin:)
    herkese akıllı günler ;)

• tam zamanında satmışım one-x i birdaha asla htc almıyacağım...

• one x in değerini düşürmekten başka bi işlevi yok. adamlar tershane gibi paso amiral gemisi çıkarıyorlar

• Sensation aldım Sensation XE çıkarttılar One X aldım One X+ çıkıyor en iyisine sahip olmak imkansız.

• one xin aynısı
  • O batarya o cihazda erir.

• HTC'de pazarlamacılarının kafası pek basmıyor. ONE S var, 3G kapat aç yoruldum ya

• Hâlâ bataryaya laf atanlar var, kullanmayanlar yorum yaparsa böyle olur işte.
  • 1 tane kalem pil bile 2000+ mAh bunlar daha 2k yı göremedi :/

• 1 ay sonra da one x++ çıkar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.