Şimdi Ara

SAMSUNG SES YÜKSELTMEK D500/D900/E250/U700 VE TÜM MODELLER İÇİN. (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
698
Cevap
5
Favori
901.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim telefonum D900i ama benim sesinde şikayetim şu yönde birini aradığım veya biri beni aradğı zaman açtığımda karşıdakinin sesini duyamıoyorum.telefonun sesi 7'de yani en yüksekte ama yinede ses duyulmuo.anca etrafında ölümcül bir sessizlik olcakki(mesela tualet:) ) rahat rahat konuşasın.bunun içinde mi aynı ayarları yükseltmek gerekiyor.(yeni aldımda tam kıyamıom ondan yapmadan önce soram dedim:) )
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufuk466

benim telefonum D900i ama benim sesinde şikayetim şu yönde birini aradığım veya biri beni aradğı zaman açtığımda karşıdakinin sesini duyamıoyorum.telefonun sesi 7'de yani en yüksekte ama yinede ses duyulmuo.anca etrafında ölümcül bir sessizlik olcakki(mesela tualet:) ) rahat rahat konuşasın.bunun içinde mi aynı ayarları yükseltmek gerekiyor.(yeni aldımda tam kıyamıom ondan yapmadan önce soram dedim:) )

yeni aldıysan sorun olma ihtimali yüksek d 900 de konuşma sesi o kadarda düşük değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 27 Haziran 2008; 12:59:47 >
  • ya üstadlar u 900 aldım yani fakat kulaklığından ses fazla çıkmıyor.ilk sayfaya bakıp u700 modeli için tarif edilenleri telefona uyguladım fakat kulaklık sesinde bir değişme olmadı.nasıl beceririz bu ii bir el atsak
  • quote:

Orjinalden alıntı: stnbl

ya üstadlar u 900 aldım yani fakat kulaklığından ses fazla çıkmıyor.ilk sayfaya bakıp u700 modeli için tarif edilenleri telefona uyguladım fakat kulaklık sesinde bir değişme olmadı.nasıl beceririz bu ii bir el atsak

ilk sayfada mp3 gain programı ile mp3 lerin sesini yükselterek atarsan mp3 seslerin kulaklıkta ve dış ses hoparlörde daha iyi olur
  • faruk ilgi için teşekkürler fakat benim sorunum mp3 le değil.gelen aramalarda karşı tarafın sesi çok az geliyor.ses seviyesi 7 de sınırlı daha yukarısı yok.fakat ilk sayfayı incelediğimde diğer farklı modellerde bunu yükseltebiliyoruz.yanlız u 900 için bu sorunla ilgili belirtilmiş bir bilgi yok.yardımcı olursanız gerçekten sevinirim
  • quote:

faruk ilgi için teşekkürler fakat benim sorunum mp3 le değil.gelen aramalarda karşı tarafın sesi çok az geliyor.ses seviyesi 7 de sınırlı daha yukarısı yok.fakat ilk sayfayı incelediğimde diğer farklı modellerde bunu yükseltebiliyoruz.yanlız u 900 için bu sorunla ilgili belirtilmiş bir bilgi yok.yardımcı olursanız gerçekten sevinirim

pm den yanıtladım
  • üstad teşekkürler ilgin ve yardımın için fakat bir sonuç alamadım.u 700 benim telefona uyuyor menüleri anlatıldığı gibi devam edip sona geliyorum desibel sayfasını onaylamıyor seçiyorum ok basıyorum fakat aynı ses farklılaşmıyor.ya ben çok ince bir detayı atlıyorum, ya da menü sonunda farklılaşıyor tamamşıyamıyorum.Eline bu telefon geçipte sonuca varırsan beni de bilgilendirmeyi unutmazsan sevinirim.

Bu arada samsung şarz olayını bu telefonda çözmüş gibi.aldığım gün bütün gece fulledim.iki gündür baya da konuşmama rağmen bir diş eksildi.yarına kadar da bitmez bu şarz bence olmuş.

Şu sesi de yükselttik mi sorunum tamamen ortadan kalkıcak.
  • quote:

üstad teşekkürler ilgin ve yardımın için fakat bir sonuç alamadım.u 700 benim telefona uyuyor menüleri anlatıldığı gibi devam edip sona geliyorum desibel sayfasını onaylamıyor seçiyorum ok basıyorum fakat aynı ses farklılaşmıyor.ya ben çok ince bir detayı atlıyorum, ya da menü sonunda farklılaşıyor tamamşıyamıyorum.Eline bu telefon geçipte sonuca varırsan beni de bilgilendirmeyi unutmazsan sevinirim.

Bu arada samsung şarz olayını bu telefonda çözmüş gibi.aldığım gün bütün gece fulledim.iki gündür baya da konuşmama rağmen bir diş eksildi.yarına kadar da bitmez bu şarz bence olmuş.

Şu sesi de yükselttik mi sorunum tamamen ortadan kalkıcak.

elime geçerse denerim arkadaşım

bazı modellerde bu menü geliyor ama kodları kabul etmiyor u 900 dede böyle oluyor olabilir

• farukkk kardeş ben u600 kullanıyorum da ses yükseltmesi için verdiğin sitede sorun mu var açmadı da yoksa benim nette mi bi sorun var yardımcı olur musun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: unknown_man

farukkk kardeş ben u600 kullanıyorum da ses yükseltmesi için verdiğin sitede sorun mu var açmadı da yoksa benim nette mi bi sorun var yardımcı olur musun?

sende sorun olabilir konun ilk sayfasında konular şifrelr mevcut

ama kodlar u 600 e olmaz

u 600 için mp3 gain programı ile mp3 seslerini yükselterek atabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 29 Haziran 2008; 19:51:25 >
  • hocam ben menüye gitdim ama hangi değerleri değiştireceğimi anlayamadım ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nightmare_2

hocam ben menüye gitdim ama hangi değerleri değiştireceğimi anlayamadım ya

telefonun modeli ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 29 Haziran 2008; 21:39:15 >
  • Hocam tamadır sağol biraz salaklığım üstümde sanırım sıcaklardan algıda düşüş var hallettim teşekkür ederim ses gerçekten yükseldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nightmare_2

Hocam tamadır sağol biraz salaklığım üstümde sanırım sıcaklardan algıda düşüş var hallettim teşekkür ederim ses gerçekten yükseldi

rica ederim
  • arkadaşlar bende ses yükseltmeyi denedim verdiğiniz kod ile ama şebeke kabul etmiyor diyor nasıl yapabilirim acaba anlatırmısınız ... ayrıca donanım testi diye bir seçenek yok bende :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: duygu840

arkadaşlar bende ses yükseltmeyi denedim verdiğiniz kod ile ama şebeke kabul etmiyor diyor nasıl yapabilirim acaba anlatırmısınız ... ayrıca donanım testi diye bir seçenek yok bende :(

kodları sorunsuz girerseniz olacaktır yapamazsanız

mp3 gain programı ile mp3lerin sesini yükselterek telefona atrsanız

mp3 sesleri yükselecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 30 Haziran 2008; 2:08:41 >
  • tamam e250 de IISnormal2 artti ama cok temiz bir ses cikmiyor bass veriyo hoparlor isiniyor,
    eger bildigin bisey warsa gusel olur farukk agabey
  • quote:

Orjinalden alıntı: *_*battalgazi*_*

tamam e250 de IISnormal2 artti ama cok temiz bir ses cikmiyor bass veriyo hoparlor isiniyor,
    eger bildigin bisey warsa gusel olur farukk agabey

değerleri 1 kademe düşürerek denemeni tavsiye ederim
  • Selam acaba F480 ıle ılgılı ses yükseltılmesı ıcınde bıldığiniz kodlar varmı?Bu konuda yardımcı olursanız sevınırım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DOBERDEN

Selam acaba F480 ıle ılgılı ses yükseltılmesı ıcınde bıldığiniz kodlar varmı?Bu konuda yardımcı olursanız sevınırım...

ilk sayfadaki kodları dene olmazsa mp3 gain programı ile mp3 lerin sesini yükselterek atmanı tavsiye ederim
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.