Şimdi Ara

SAMSUNG SES YÜKSELTMEK D500/D900/E250/U700 VE TÜM MODELLER İÇİN. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
698
Cevap
5
Favori
901.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuşurken ses fazla çıkıyorsa normal e dokunma orjinal kalsın (kk 3, ak9) diğerlerini değiştir
  • falla benim E890 dokunmatigime de oldu sag ol
  • quote:

Orjinalden alıntı: cano_798

falla benim E890 dokunmatigime de oldu sag ol

önemli değil arkadaşım
  • FARUKKK;D500 den mail çekme konusunda da bilgi verirmisin ,ayarlarımı yaptırmıştım ama dün yapamadım ,maillerim gitmedi 40 kontörüm gitti durduk yere
    biraz yardım lütfennn
  • arkadaşlar topik başlığında d900 kulaklık sesinin çoğaltılması yazıyor fakat d900 atit bi ayar yok... Yada ben göremiyorum Yardımcı olursanız sevinirim
  • bu ayarlar u600 e olurmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluerose34

arkadaşlar topik başlığında d900 kulaklık sesinin çoğaltılması yazıyor fakat d900 atit bi ayar yok... Yada ben göremiyorum Yardımcı olursanız sevinirim

İLK BAŞTAKİ KODLAR D 900 EDE OLUYOR

aposr Tarih 31 Mayıs 2007; 17:06:00
    bu ayarlar u600 e olurmu

BÜYÜK İHTİMALLE OLMAZ AMA DENEMEK LAZIM BEN DENEMEDİM DAHA
  • Teşekkürler arkadaşım...
    Fakat tarif ederken ıss kulaklık kazancı diyor d900 ıss yok varsa varsa ııs var bu mudur yani. Yapan biri varsa bunu d900 menüsünü baz alarak anlatırsa sevinirim. Yoksa bilgi havada kalacak. Saygılar....

quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

arkadaşlar topik başlığında d900 kulaklık sesinin çoğaltılması yazıyor fakat d900 atit bi ayar yok... Yada ben göremiyorum Yardımcı olursanız sevinirim

bu ayarlar u600 e olurmu

• quote:

Teşekkürler arkadaşım...
    Fakat tarif ederken ıss kulaklık kazancı diyor d900 ıss yok varsa varsa ııs var bu mudur yani. Yapan biri varsa bunu d900 menüsünü baz alarak anlatırsa sevinirim. Yoksa bilgi havada kalacak. Saygılar....

quote:

quote:

bu ayarlar u600 e olurmu

evet arkadaşım odur ama d 900 de çok fazla aşırı bir yükselme olmıyor diğer modellerde çok yükseklik kazandırıyor d 900 de mp3 gain programını googleden aratarak yükleyin mp3 lerin sesini yükselterek telefona atın şahane ses elde edersiniz çok basit ve kullanışlı bir program

• selam arkadaşım bende bi d820 var ve sesini yükseltmek istiyorum nasıl olacak mu verdiğin kodlar işe y6arar mı cevap bekliyorum arkadaşım bide kulaklık için de yükseltmek istiyorum ben mp3/4 formundayım bi sorun olursa danışabilirsin
  • AYBERG 73 BU KODLAR D 820 DE ISE YARIYOR TELDE KULAKLIKLA MUZIK DINLERKEN NASIL SESIN IKI KATINA CIKTIGINI VE KALITEYI BOZMADIGINI GOR DENE SORUN YOK.
  • abicim sen bi söle ne yapacağımı yaz ben bekliyorum ....bide ahizede mp3 dinlerken ses nasıl yükseliyo
  • quote:

quote:

Teşekkürler arkadaşım...

quote:

quote:

bu ayarlar u600 e olurmu

evet arkadaşım odur ama d 900 de çok fazla aşırı bir yükselme olmıyor diğer modellerde çok yükseklik kazandırıyor d 900 de mp3 gain programını googleden aratarak yükleyin mp3 lerin sesini yükselterek telefona atın şahane ses elde edersiniz çok basit ve kullanışlı bir program

Bahsettiğin gibi mp3 gain programını denedim.Süper ses kalitesini elde ettim teşekkrüler farukk

• quote:

Orjinalden alıntı: ayberg73

abicim sen bi söle ne yapacağımı yaz ben bekliyorum ....bide ahizede mp3 dinlerken ses nasıl yükseliyo

ilk sayfada
  • quote:

Orjinalden alıntı: SubSero

bu 15 lerle değilde başka yeri arttırdım ve süper sesi var şu anda :D hatta şöle diyim nokia nın eski mp3 telefonu bilinen 6630 a rakip tek başına

SubSero hangi ayarları kaç yaptığını tek tek yazarsan çok sevinirim
  • emeğine sağlık kardeş..
  • BENDE YAPTIM D500 SORUNSUZ OLDU.AMA BİDE BUNUN HOPÖRLÖRÜ OLANINDAN YOKMU D 500 İÇİN
  • quote:

Orjinalden alıntı: spice boy

BENDE YAPTIM D500 SORUNSUZ OLDU.AMA BİDE BUNUN HOPÖRLÖRÜ OLANINDAN YOKMU D 500 İÇİN

önemli değil arkadaşlar d 500 hoparlör sesini sadece harici hoparlör takarak çogaltabiliyoruz onun için bir yol yok arkadaşım
  • nerden bulabiliriz.telefoncularda yok
  • BENDE BU AYARLARI KULLANIYORUM BENİMKİNDE ÇOK İYİ OLDU SESİ 2-3 MİSLİ ARTTI
    E250 TOPİĞİNDEDE TAVSİYE EDEREK BU KODLARI YAZDIM
    İSTERSENİZ İLK SAYFADAKİ İLE BENİM VERDİĞİM KODUN İKİSİNİ DE DENEYİP KIYASLAYIN

ilk başta şu kodu girerek *#8999*8378# yaparak "donanım testi" ne girin
    ordan "ses ayarları" na girin daha sonra

normal (burayı değiştirme sonra konuşurken çok ses gelir)
    kulak kazancı:3
    ahizesiz kazancı:9

normal 2
    kulak kazancı:13
    ahizesizkazancı:15

kulaklık
    ahizesiz kazancı:15

hoparlor sub
    kulak kazancı:14

hoparlör sdn
    kulak kazancı:14

yamaha amp
    14

hoparlör çıkış
    kulak kazancı:15

hoparlör yanlızca cıkış
    ahizesiz kazancı:14

ıss normal

IIS NORMAL (eğer yine konuşurken fazla ses çıkarsa buradaki değerleri düşür)
    KULAKLIK KAZANCI : 15
    AHİZESİZ KAZANCI : 15

ıss kulaklık
    ahizesiz:15

ıss normal 12
    kulak kazançı:12
    ahize kazancı:15

her ayar değiştirdikten sonra kaydet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simavli3443 -- 20 Haziran 2007; 11:19:39 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.