Şimdi Ara

SAMSUNG SES YÜKSELTMEK D500/D900/E250/U700 VE TÜM MODELLER İÇİN. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
698
Cevap
5
Favori
901.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cinoho

TEŞEKKÜRLER DOSTUM
    Yalnız, sanki yanlış hatırlamıyorsam 11 di herhalde

10 DUR ARKADAŞIM
  • orjinal ıss kulaklık ayarı aşağıdaki gibiymiş bi siteden aldım
    IIS Normal IIS KULAKLIK

lvl 1 60 |v| 1 100
    lvl 2 50 |v| 2 80
    lvl 3 45 |v| 3 65
    lvl 4 40 |v| 4 53
    lvl 5 35 |v| 5 42
    lvl 6 30 |v| 6 32
    lvl 7 25 |v| 7 24
    lvl 8 21 |v| 8 18
    lvl 9 18 |v| 9 14
    lvl 10 15 |v| 10 11
  • quote:

orjinal ıss kulaklık ayarı aşağıdaki gibiymiş bi siteden aldım
    IIS Normal IIS KULAKLIK

lvl 1 60 |v| 1 100
    lvl 2 50 |v| 2 80
    lvl 3 45 |v| 3 65
    lvl 4 40 |v| 4 53
    lvl 5 35 |v| 5 42
    lvl 6 30 |v| 6 32
    lvl 7 25 |v| 7 24
    lvl 8 21 |v| 8 18
    lvl 9 18 |v| 9 14
    lvl 10 15 |v| 10 11

SENİ KEKLEMİŞLERBÖYLE DEGERLER YOK YA
  • bu değerler aslında varda bunlar düzeye göre vermişler
  • quote:

bu değerler aslında varda bunlar düzeye göre vermişler

BU AYARLAR DÜZEYDEDE YOK RX VOL DİYE YER VAR ORDAKİ AYARLARLARLADA TUTMUYOR
  • eyvallah babacan....
  • KARDEŞ BU SES OLAYI P850 İÇİNDE GECERLİMİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: asspirin

KARDEŞ BU SES OLAYI P850 İÇİNDE GECERLİMİ

ARKADAŞIM P 850 YE DENEMEDİK D 600 DE OLMADI P 850 Yİ BİLMİYORUM İLK SAYFADA DENİLENLERİ MESALA YAP MENÜ AYNI ÇIKARSA DENE YOKSA FAZLA KURCALAMA AYARLARI DEĞİŞTİREBİLİRSİN ŞU ANDA D 500 DE İŞE YARIYOR
  • FARUK BEN DENEDİM P850 DEDE OLUYO AMA BEN BAŞKA AYARLADA OYNADIM KONUSURKEN HOPARLÖR SESİ BOZULDU BANA BU P850 NİN NORMAL DEGERLERİNİ BULUP YAZABİLİRMİSİN SEN BU İŞLERDEN İYİ ANLIYON RESET KODUNUDA GİRDİMDE BOZULDU GİBİ SANKİ YADA BU P850 LİLERDE HEPMİ BÖLE YOKSA
  • quote:

FARUK BEN DENEDİM P850 DEDE OLUYO AMA BEN BAŞKA AYARLADA OYNADIM KONUSURKEN HOPARLÖR SESİ BOZULDU BANA BU P850 NİN NORMAL DEGERLERİNİ BULUP YAZABİLİRMİSİN SEN BU İŞLERDEN İYİ ANLIYON RESET KODUNUDA GİRDİMDE BOZULDU GİBİ SANKİ YADA BU P850 LİLERDE HEPMİ BÖLE YOKSA

format reset kodu*2767*3855# bu kodu dene mms ve gprs ayrları gidiyor foto video müziklere hiçbişey olmuyor.mms mesajlar gidiyor.birde teldefterine dikkat et başka bişey olmuyor. bunlara dikkat et .ORJİNAL AYARLARA GELECEKTİR yp 850 lerde öyle olabilir forumda p 850 topiğine yazarsan orjinal ayarlarını verirler ama reset kodu ile büyük ihtimalle eski haline gelmiştir zaten dediğim ayarlar dışında oynama yapmayın p 850 dede bu ayar oluyorsa çok güzel kulaklık sesin nasıl farkettimibu konuda bilgilendirirsen bizi sevinirim

• ABİ KULAKLIK SESİ FALAN SÜPER OLUYO HARBİDEN AMA FAZLA YÜKSELTİNCEDE NETLİK KAYBOLUYO SES CIZIRTI YAPMAYA BAŞLIYO BİDE SANA BİŞİİ SORCAM FARUK BENİM BATARYA MP3 DİNLERKEN RESİM FALAN CEKERKEN ISINIYO NEDEN OLABİLİR BİDE BU SAMSUNGLARIN KULAKLIKLARI NE KADAR BÜYÜK ABİ YA KULAGIMDAN DÜŞÜP DURUYODU BENDE SİNİRDEN KESTİM ATTIM KULAKLIGI SİYECEGİM ŞUKİ SENİN BİLDİGİN SAMSUNGA UYUMLU SONY ERİCSONUN KULAKLIGNA BENZER Bİ KULAKLIK VARMI ABİ ONLAR KULAGA TAM OTURDUGU İÇİN SESİ GÜZEL VERİYO YOKSA Bİ ÖZELLİGİ YOK

• quote:

ABİ KULAKLIK SESİ FALAN SÜPER OLUYO HARBİDEN AMA FAZLA YÜKSELTİNCEDE NETLİK KAYBOLUYO SES CIZIRTI YAPMAYA BAŞLIYO BİDE SANA BİŞİİ SORCAM FARUK BENİM BATARYA MP3 DİNLERKEN RESİM FALAN CEKERKEN ISINIYO NEDEN OLABİLİR BİDE BU SAMSUNGLARIN KULAKLIKLARI NE KADAR BÜYÜK ABİ YA KULAGIMDAN DÜŞÜP DURUYODU BENDE SİNİRDEN KESTİM ATTIM KULAKLIGI SİYECEGİM ŞUKİ SENİN BİLDİGİN SAMSUNGA UYUMLU SONY ERİCSONUN KULAKLIGNA BENZER Bİ KULAKLIK VARMI ABİ ONLAR KULAGA TAM OTURDUGU İÇİN SESİ GÜZEL VERİYO YOKSA Bİ ÖZELLİGİ YOK

ARKADAŞIM OLMAZSA CIZIRTI OLUYOSA KADEMEYİ 15 TEN 14 E AL CIZIRTI OLMAZ SAMSUNGA BAŞKA UYUMLU KULAKLIK YOK O SORUNUDA KULAKLIĞA UCUZ SÜNGERLERDEN TAKARAK ÇOK GÜZEL HALE GETİREBİLİRSİNDİĞER SORUNUDA AÇTIĞIN TOPİKTE YANITLADIM

• PEKİ FARUK KARDEŞ BİDE NORMAL ARAMA YAPARKEN BUNUN SESİDE COK BOGUK GELİYO YA NEREDEYSE KARSIDAKİNİN NE DEDİGİNİ ANLAMICAK HALDE BU BÜTÜN MODELLERİNDE BÖLEMİ ARTI VİDEO CEKİMİNDE GÖRÜNTÜ SÜPER AMA CEKTİKTEN SONRA OYNATINCA BOZULUYO BU YAZDIKLARIMDA NORMALMİ HOCAM
  • quote:

PEKİ FARUK KARDEŞ BİDE NORMAL ARAMA YAPARKEN BUNUN SESİDE COK BOGUK GELİYO YA NEREDEYSE KARSIDAKİNİN NE DEDİGİNİ ANLAMICAK HALDE BU BÜTÜN MODELLERİNDE BÖLEMİ ARTI VİDEO CEKİMİNDE GÖRÜNTÜ SÜPER AMA CEKTİKTEN SONRA OYNATINCA BOZULUYO BU YAZDIKLARIMDA NORMALMİ HOCAM

1.MENÜDE AYARLA ,TEL AYARLARI ,EK AYARLAR TIKLA İÇİNDE SES NETLİĞİ DİYE BİR MENÜ VARMI VARSA ONU İŞARETLE
    2.AYARLARI EN YÜKSEKTE ÇEK AYARLARINI DEĞİŞTİRİP DENE BU NORMAL DEĞİL
    3 EN İYİ FOTOYU ÇEKMEK İÇİN AYARLARIN ŞU OLMALI BUDA İÇİMDEN GELDİ

asagıdaki gibi ayra yaparsan daha iyi olur bide cektikten sonra resmin cekilip photo-0012 vs yazana kadar elini cok titretmemeye calıssan senin için iyi olur..

ayarlar

IŞIKLANDIRMA ÖLÇÜMÜ ; MATRİS
    ISO ; OTOMATİK
    BEYAZ DENGESİ ; GUNDUZ KEN GUNDUZ DE GECE İSE BELİRSİZ VEYA OTOMATİK
    SAHNE PROGRAMLRI; normal de zaten ama gece onu gece sahnesine al

cok net ve en yuksek pixel buyuklugunede getirmeyi unutma..
    ARKADAŞIM AYAR BU EN KALİTELİ FOTO BÖYLE SAĞLANIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 31 Temmuz 2006; 10:36:34 >

• FARUK HOCAM SORUN FOTO CEKERKEN DEGİL VİDEO CEKERKEN OLUYO BEN BUNU SORMUŞTUM
  • quote:

FARUK HOCAM SORUN FOTO CEKERKEN DEGİL VİDEO CEKERKEN OLUYO BEN BUNU SORMUŞTUM

video ayarlarını tam bilmiyorum sorun hala devam ederse servise bir sor ahize sesi düzeldimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 31 Temmuz 2006; 13:03:54 >
  • FARUK VİDEO KALİTESİDE DÜZELDİ SAOL KARDEŞ SENİN MESLEK NE YAW NERDEN BİLİYON BUNLARI SEN COK TESEKÜR YA O SES OLAYI COK BOZUK DEGİLDE BOGUKLASIYO YA KULLANIM KLAVUZUNU OKUDUMDA O SES NETLİGİ DISARDAN GELEN SESLERİ AZALTIYOMUŞ ÖRNEGİN GÜRÜLTÜ ORTAMDAYKEN
  • arkadaslar kulaklık sesini yukselttik demişsiniz ama telde konuşurken bi sorun çıkmaz mı.. ben de yapıcaktım o ayarı ama, telde çok bagırarak konuşan bi iki arkadasım var benim , normalde onlarla konuşurken kulagım patlıyo , bi de kulaklık sesini artırırsam daha kötü olmaz mı? (kulagıma yazık valla:) ) sizde boyle sorun olmuyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Msel_miS

arkadaslar kulaklık sesini yukselttik demişsiniz ama telde konuşurken bi sorun çıkmaz mı.. ben de yapıcaktım o ayarı ama, telde çok bagırarak konuşan bi iki arkadasım var benim , normalde onlarla konuşurken kulagım patlıyo , bi de kulaklık sesini artırırsam daha kötü olmaz mı? (kulagıma yazık valla:) ) sizde boyle sorun olmuyor mu?

arkadaşım hiç bir sorun olmuyor kulaklık sesi biraz kısık gibi olduğundan bu ayarla çok güzel oluyor dene problem yok
  • Valla Arkadaşlar :) Ben oynanmadık Ayarını Bırakmadım nerdeyse MP3 seslerini Müzik çalardan dinler gibiyim Gümvür Gümbür. Tabi tırstımda Hapörler Patlar die ama 2 Sene Garantili :)) D820 de 2 gündür Çalışıyo Bu ararlar ve Tel Çalarken Acaip Bağırıyo Gecen Minibüste Çaldı Millet Korktu :))
    Eyvallah Çoskun Kardeş..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.