Şimdi Ara

vw caddy nasıl bir arabadır ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
36.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar herkese slm öncelikle. kısmetse pazartesi caddy alıyorum . biraz özelliklerinden artı ve eksilerinden bahsedirseniz sevinirim. kullanımı , bakımı , konforu ,performansı filan.. şimdiden teşekkürler herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powerserver -- 13 Nisan 2006; 17:15:03 >

• Sınıfının en iyisi.... Tipik vw işciliği ve kalitesi.... Arka camlar zaten hiçbirinde otomatik açılmıyorki...
  • Sahibi olduğumuz bir araç. Kasasından beklenmedik bir rijjitliği var. Binek olarak da ticari olarak da bizi üzmüyor. Yakıt tüketimi de iyi. İstanbul şehiriçinde, seri kullanımda 8,5-9 lt arası motorin tüketiyor. Çok fazla ekonomik olunca 5,6lt'ye kadar düştü. Şehirdışına çıkamadık henüz.
    Şimdiden hayırlı olsun. Eğer sormak istediğin şeyler olursa, sorunların problemlerin olursa bizimle paylaşmanı isterim.

İyi iş yapmışsın
  • kayar kapılar da kol dayama yeri varmı yoksa düz bir zemin mi var .. resimleri var bende kimisinde düz bir sunta kimisinde ise gayet güzel bi kaplama var bu nasıl oluyor bu arabanın iki modeli yok mu kombi ve van olmak üzere........
  • süper bir arabadır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mygokhan

süper bir arabadır...

+1
    abt yaptırmayı unutma derim
    bende abt li T5 VIP var
    mükemmel bi araç
  • bir CADDY sahibi olarak iyi seçim yaptğını söyliym

-1,5 ton olmasına rağmen çok atiktir hatta şaşıracaksın
    -yakıt tüketimi ilk 3000km de baya fazla ama korkma düşüyo sora şu an benimki 17krş yakıyo yani 7,6 lt(tamamen şehir içi)
    -virajlarda arkayı bırakma eğilimi gösteriyo dikkatli ol özellikle araba boşsa hissediliyo
    -benim aracımda malesef kaput şiltesi ve motor plastik kapağı olmadığı için (doğuş oto saolsun ) içeri ve dışarı çok ses geliyo ama ısınınca azalıyo alırken bak var mı yok mu diye

-bazılarına HANKOOK takıyolar buna da dikkat et öyleyse değiştirmelerini iste
    -sürücünün görüşü mükemmel açı olarak özellikle aynalar çok yardımcı oluyo (baya büyükler)
    -arka koltuklar çok çok geniş 3 kişi rahat yayılarak oturabilir
    -fazla yüke küsmüyo araba yani tabi fark ediyo ama ölmüyo yinede çekiyo
    -arka camlar açılmıyo ki bence iğrenç bişey bundan nefret ediyorum bide arka kapak biraz zor kapanıyo (belki benimki ayarsızdır)
    -ses sistemi de şaşırtacak seni kuvvetli baya

şimdilik söyleyeceğim bunlar Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun aramıza hoşgeldin bu forumu takip çok yararlı bilgiler göreceksin ama CADDY le 220 yi bastım aya çıktım uçtum kaçtım diyenlere kanma ve lütfen deneme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tanselah -- 13 Nisan 2006; 20:26:23 >

• Arkadaşım, maalesef "üzerinde ne kadar az şey olursa o kadar kazançlı çıkarız" diye düşünüyorlar olsa gerek ki, motor koruma aparatını bile söküp öyle satıyorlar Caddy'yi memleketimizde.
    Her nasılsa, akıl edemeyip o aparatı sökmeyi unutmuşlar; 2004'te getirdiklerinde var!
    Sonra, "dışarıda" satılan Caddy'lerin "van", yani taşımacılık için kullanılan (şu pencereleri filan kapalı) versiyonlarında o bahsettiğin kontraplak kaplamalar var. Onlarda dahi opsiyonel olarak veriliyor kauçuk bagaj zemini kaplaması.
    Diğer, camlı, arkası koltuklu modellerinde ise kauçuk zemin döşemesi, kayar kapının döşemesi vs standart!
    Bizde, o kadar para verip alıyorsun Caddy'yi, kapıyı açınca çürük dişler gibi sırıtıyor çıplak iç direkler ve üzerindeki delikler...
    36 milyardan sonra bir de sanayideki oto döşemecilerini ziyaret edip yok tavanı, yok zemini, yok kapı içlerini filan döşetmen isteniyor.
    Üstelik anlaşmışlar döşemecilerle yetkili satıcılar, doğrudan seni o dükkanlara yönlendiriyorlar.
    Bu döşeme şirketleri, üstelik Volkswagen showroom'larında işte "bu araba falan döşemeci tarafından döşendi" denerek levhalarla teşhir ediliyor.
    Tam bir alaturkalık, tam bir rezalet, tam bir skandal!
    Oysa tümünün orijinal yedek parçası varken!
    Düşünün VW Türkiye kendi aracının orijinal parçasını vermeyip dışarıya yönlendiriyor.
    Eğer tüketiciler olarak ses çıkarmaz, soru sormaz ve araştırmazsak, daha uzun süre bizi yolmaya devam edecekler!

Buyrun inceleyin:
    http://www.volkswagen-vans.co.uk/newcaddy/index.php?fuseaction=root.frameSetShowroom&option=showroom
    http://www.core4.de/deu/swf/ccc/ccc_start_content.html

• CADDY si olan arkadaşım ikimizde sonuçta sürgülü kapı kullanıyoz aklında olsun sen sen ol sakın gres yağ sürme kapı rayına bunların yağlanması şart ara sıra yoksa ses yapar sana tavsiytem makine yağını şırıngaya boşalt raylara iyice yedir ince yağ kullan yani....
  • sınıfındaki en mükemmel araç.. yerinde bi tercih olmuşhayırlı ugurlu olsn
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.