Şimdi Ara

Kredi kartı olmadan PAYPAL'a para aktarma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
16.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aşağıda bir reklam program linki var, üye oluyorsunuz ve reklamlara tıklayarak para kazanıyorsunuz. Paranız PAYPAL hesabınıza aktarılıyor. Kredi kartı olmadan premium almak için güzel bir yöntem. Tek dezavantajı yavaş ilerliyo olması. Tıklama başı 0,25 cent kazanıyorsunuz. Reklamlar yavaş geliyor. Ama beleş para güzel, biraz vakit alıyor ama... Kesinlikle temzi bir site,

http://www.advertisinginstitution.com/pages/index.php?refid=pesplanus

• YA YALAN BENDE BU KONU AÇILDI ÜYE OLDUM DEDİLERKİ PARA GELİCEK GELİCEK DİYE KANDIRDILAR Bİ PARADA GELMEDİ KANDIRMACA BUNLAR İNANMAYIN BENİM BASIMA GELDİ
  • bu sayede sende para kazanıcan onuda söyle ama... ben bu yöntemle 5 $ yaptım paypalıma geçirdim vede güzelce harcadım
  • Kardeş en temiz yol gidin garanti bankasında hesap açtırın ve internet şubesini aktif hale getirip sanal kart çıkarın. Sanal kartı kullanmak istediğinizde bankaya kullanacağınız kadar parayı yatırın bu kadar basit......
  • Ya valla ben de yeni yaptım henüz dolar seviyesine ulaşamadım, daha cent levelindeyim :)
  • Bronze prem almak için baya bi çaba sarfetmek gerekiomuş
  • zuahaahahahaaaa anca gulunur buna kredi karti olmadan paypala para aktarma ha kredei karti olmadan paypal hesabi alamazsin bi kere .
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozanhasmet1

bu sayede sende para kazanıcan onuda söyle ama... ben bu yöntemle 5 $ yaptım paypalıma geçirdim vede güzelce harcadım

ya bende üyeyim. hatta şuanda basıyorum. 20$ falan oldu. 3 haftadır basıyom ama paypala para geçmedi? paranın aktarılması için bişeymi yapmamız gerek? anlatırmısın. olmazsa guybrush_threepwood_20@hotmail.com adresinden süüle. pls
  • Valla ben Paypal a üyeyim ve kredi kartı bilgilerimi vermedim. Önce paypala üye oluyorsun sonra kredi kartı ekliyorsun.
    Daha benim 3 centim oldu , transfer edemiyom, bi prem alcak kadar biriksin aktarcam.
  • 11,5 centim oldu
  • 1.000.000.000.000 tıklamaya prm lol
  • quote:

Orjinalden alıntı: pesplanus

Arkadaşlar aşağıda bir reklam program linki var, üye oluyorsunuz ve reklamlara tıklayarak para kazanıyorsunuz. Paranız PAYPAL hesabınıza aktarılıyor. Kredi kartı olmadan premium almak için güzel bir yöntem. Tek dezavantajı yavaş ilerliyo olması. Tıklama başı 0,25 cent kazanıyorsunuz. Reklamlar yavaş geliyor. Ama beleş para güzel, biraz vakit alıyor ama... Kesinlikle temzi bir site,

http://www.advertisinginstitution.com/pages/index.php?refid=pesplanus

tamamda bu kazandığımız para PayPal hesabına geçmiyor. 3 hafta oldu hala PayPal daki para 0 hiç para geçmemiş. ama bu sitede 40$apra gözüküyo. her gün tıklıyorum. YALAN oldu bu iş. sen paypala para geçtiğinden eminmisin. al bu konu iile ilgili topic açmıştım.

http://forum.donanimhaber.com/m_6676552/tm.htm

• Valla sen kaç para yaptın bilmiyom ama belli miktara ulaşınca yapılacakmış
    4 günde 14.5 cent topladım. Çok yavaş yaw
  • kandırmaca
  • Bu site bi araştırma için kurulmuş. kar amaçlı olmayan fonlarla ayakta duran bi site. Ama en çok Türkiye'den üyesi var. Daha şirketlerle anlaşmamışlar ama anlaştıkları zaman çok iyi para dağıtacaklarını zannediyorum
  • Reklamlardan aldığınız paranın PayPal hesabınıza geçmesi için en az 1$ gerekir. 1$ için;
    4 tıklama 1C€nt ediyor
    100C€nt ise ancak 1$ ediyor
    Yani 1$ için 400 tıklama gerekiyor
    Bronze Premium içinse (sanırım 11$) 400x11'den 4400 tıklama gerekiyor
    Kısacası baya vakit istiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: nightlight

YA YALAN BENDE BU KONU AÇILDI ÜYE OLDUM DEDİLERKİ PARA GELİCEK GELİCEK DİYE KANDIRDILAR Bİ PARADA GELMEDİ KANDIRMACA BUNLAR İNANMAYIN BENİM BASIMA GELDİ

• kullanamayan arkadaşlardan çok miktarda pm aldım. üye olurken orsa site inbox veya e-mail seçeeklerinden birini vey ikisii seçtikten sonraa size tıklayacağınız linkler gelio
  • üye oldum ama tıklayacağım reklamlar gelmedi emailime? nereden tıklayabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertian -- 21 Nisan 2006; 16:19:33 >
  • BEYLER BENİMDE Bİ SORUM VAR PAYPAL ÜYE OLURKEN YADA OYUN İÇİNDE KREDİ KARTIYLA ÜYELİK ALIRKEN KREDİ KARTININ İNTERNET E ALEMİNE AÇIK OLMASI ŞARTMI ( BABAMIN KARTI GECE ÇALMAYI DÜŞÜNÜYORUMDA )
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.