Şimdi Ara

The Strain (2014) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.019
Cevap
28
Favori
31.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

2x12

Meksikalı'yı antik vampirler aldı.Kendilerinden birine mi dönüştürecekler acaba?
    Yine Setrekian'ın geçmişindeki kesitler iyiydi.Kavanoz kalp Efendi'ye ait sanıyordum.Meğersem karısına aitmiş.
    Nora'nın annesini öldürmek zorunda kalması duygu yüklü sahnelerdi.
    Efendi Palmer'ı sıradan vampir yerine Einchrost gibi özel bir vampire dönüştürecek sanırım.Kurtçuk yerine farklı bir şey verdi.
    Antik vampirler diziyi izlememe sebep oldu artık.Kullandıkları silahları nasıl yapmışlar,bu kadar kişi nasıl toplanmış,bunlar da Efendi'den mi türemiş yoksa farklı bir durum söz konusu? Kafamda deli sorular

Einchrost'un kolunu kesip kendisinden bir solucan vermedi mi? Palmer'de sıvı verdi. Bence fark var.

Dizide 3 çeşit vampir var.
    1- Antik vampirler: Farkettiyseniz özel tim ile efendi birbirine benziyor. Bence bunlar antik vampir fakat efendi yoldan sapmış.
    2- Özel vampirler: Bunlar antik vampirlerin dönüştürdükleri insanlar. Bunlar Einchrost,Palmer gibi vampirler. Bence Kelly'de bunlardan biri oldu.
    3- Normal vampirler: Bunlar virüs ile dönüşen efendiye hizmet etmek için var olan vampirler.

Zaten bizim ihtiyar,vampirler arasında sınıf farkı olduğunu söylemişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sınıflama sistemi doğru bu şekilde olabilir. Ama bana göre Antik Vampirler ve efendi başka. Antik vampirlerinde emir aldığı olması lazım Efendininde efendisi gibi diyebiliriz. Antik vampirler asıl soru doğuştanmı böyleler.? Bunu merak ediyorum.

Bence palmera yaşam verdiler. Büyük ihtimal vampir falan olmaz gibi geliyor başka bir şeyde olabilir çıkar yakında kokusu. Kelly hiç bir şey vermedi yeraltında farkettiysen bir şey vermedi çünkü zaten Kelly dönüşüm geçirmişti. Kelly bana göre yöneticek gibi geliyor bakalım.

Antik vampirlerin başında bir adam var hep o konuşuyor büyük ihtimal ile timi o yönetiyor gibi. Eğer hepsinin başında Efendi varsa sonradan efendi yön değiştirdiyse Antik vampirler neden yön değiştirmedi. Efendi Antik vampirleri oluşturmasına imkan yok. Öyle bir şey olsa Efendiye hizmet etmeleri lazım gibi. Antik vampirlerin oluşumu başka benimde kafamı kurcalayan bu. Efendinin'de hiç bilmediğimiz güçleri var açıkcası bu kadar güçlü olcağını tahmin etmiyordum.

• Efendi ile antik vampirler farklı bence.Çünkü Efendi boy pos olarak büyük.İnsanları vampirlere dönüştürebiliyor.Hızlı bir şekilde hareket edebiliyor.Antik vampirler akıllarını bir şekilde kazanmışlar.Başka özelliklerini daha henüz bilmiyoruz. Setrekianın bunları biliyordur kesin. Cevaplar onda.

@Cypon
    Kesinlikle katılıyorum.Adamlar bildiğin SWAT ekibi gibi.Silahları da kıyafetleri de fiyakalı.
  • Bu arada Efendi'yi oynayan adam Robert Maillet

The Strain (2014)
  • güzel bir bölümdü..dizi kendini izlettiriyor..
    yalnız bu avcılar çok karizma arabaları silahları ne ayaklar yaw..dikkat ettim bunların basında bulunan kişi efendiye çok benziyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 30 Eylül 2014; 13:25:15 >
  • en iyi bölümdü diyebilirim 12.
    bu çizgide bir final yaparlarsa güzel bir 2. sezon olur.
  • kaliteli dizi kıtlığı çektiğim şu dönemde kan yaptı resmen harika süper ötesi birdizi
  • Bugün başlayacağım kısmetse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPOİ

Bu antik vampirleri bende merak ediyorum bide gusu niye götürdü yav bunlar arkadaşında dedigi gibi kafamda deli sorular
  • 1.12

Şu Gus'ın konuşması on numara, aksanı falan.

Öyle bir kuyuya girilir mi be abi kimbilir neler var içeride tamam kılıcın var ama ben olsam girmezdim : )

Fareci az değil ha hatuna sorduğuna bak.

Hatunun annesinin ölmesi gerekiyordu yukarıda arkadaşın dediği gibi gerçekten çok baymıştı kadın.

Şu uçaktan sağ çıkan adamı da sonunda gördük, takma saçı da kafasında hala.

Şu vampirleri o konteynerlere kim paketlemiş acaba?Hastalığı farklı yerlere yaymak için şu Alman'ın işi mi acaba?

Vay be adam o kadar yıl saklamış eşinin kalbini.

The Master ne yaptıysa Palmera adamın yüzüne direkt can geldi kan geldi.

Bu sezon çok az şey öğrendik bence bir sürü soru var benim aklımda da.

Mesela şu timdeki vampirler The Master gibi değil o kesin ama neler peki?

Gus'a ne yapacaklar onu merak ettim.

Bir de dizi çok hızlı geçiyor gibi geliyor herhalde çok hoşumuza gidiyor ondan : )

• Ephin herhalde başka filmindeki hali.

The Strain (2014)
  • AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt
    vay anasını vampirlik adamı nası değiştirmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

Ephin herhalde başka filmindeki hali.

The Strain (2014)

Aynen bu dizide peruk kullanıyor zaten.Ama yakışmış adama saç.

• Ciclista kullanıcısına yanıt
    Adam harbiden kel hali tuhafıma geldi. Peruk daha iyi oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

en iyi bölümdü diyebilirim 12.

dizi 13 bölümlük bir dizi değil miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dirkules

quote:

Öyle bir bilgi verilmedi dostum ve dizi 2.sezon onayını çoktan aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

quote:

quote:

izlemiyorum takip de etmiyorum ünide farklı şehirde olduğum için ama izleyeceğim ve edindiğim bilgilerde sadece 13 bölüm olacak diyordu.

• ilk bölümü izledim dizi bana fringe havası varmış hissi verdi sanki fringe izliyormuşum gibi geldi ona benziyor değişik güzel bölümde diğer bölümlerinide izleyip konuyu anlamaya çalışıcam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

quote:

quote:

izlemiyorum takip de etmiyorum ünide farklı şehirde olduğum için ama izleyeceğim ve edindiğim bilgilerde sadece 13 bölüm olacak diyordu.

Anladım, izle bence iyi dizi bazen pek de aksiyon olmasa da kaliteli yani.

• Bu adam kesinlikle saç ektirmeli çok daha iyi görünüyor

SS

The Strain (2014)

The Strain (2014)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrE3d0m -- 5 Ekim 2014; 13:51:21 >

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.