Şimdi Ara

The Strain (2014) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.019
Cevap
28
Favori
31.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada yaptığım hesaplamaya göre amcamız 87 ila 91 yaş arasında. 70 küsur yaşında değil yani.

Bence bütün karakterler ve oynayan oyuncular harika seçilmiş. O sarışın kızda devamlı cast olursa tadından yenmez artık.
  • Film tadında mükemmel bir bölümdü.
  • Son bölümde aksiyon, gerilim tavan yaptı.Dizi çok iyi gidiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciclista kullanıcısına yanıt

Galiba The Master onların yüzünden görüyor çünkü markette kaldıklarında aralarından bir kız marketten dışarı vampirlerinden sıyrılmayı başarabilmişti.Setrekian bu vampirlerinin hedeflerinin kız değil kendileri olduklarını söylemişti ve oradaki vampirlerin oradaki elektriği kesmesi ve havalandırmaya girmesi The Master'ın kontrolünde gibi gözüküyor diye düşünüyorum. Belli bir zaman sonra geçen bölümün sonunda çıkan ekip gibi sonrada kendilerini kazanmış oluyorlar.Durum böyle gibi.

Ayrıca oradaki kız hacker.Einchrost'un yanındaki hasta adam onu kiralamıştı.Hasta adam zengin ve makam mevki sahibi.Bunları kullanarak kriz yaratıyor.Ülkede sadece telefon ve internet krizi yok.Krizin boyutu güneş tutulması ve vampirlerin daha aktif olmasıyla büyüdü.Bunlardan dolayı altyapı durumu 2.plana kalmış durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Galiba The Master onların yüzünden görüyor çünkü markette kaldıklarında aralarından bir kız marketten dışarı vampirlerinden sıyrılmayı başarabilmişti.Setrekian bu vampirlerinin hedeflerinin kız değil kendileri olduklarını söylemişti ve oradaki vampirlerin oradaki elektriği kesmesi ve havalandırmaya girmesi The Master'ın kontrolünde gibi gözüküyor diye düşünüyorum. Belli bir zaman sonra geçen bölümün sonunda çıkan ekip gibi sonrada kendilerini kazanmış oluyorlar.Durum böyle gibi.

Ayrıca oradaki kız hacker.Einchrost'un yanındaki hasta adam onu kiralamıştı.Hasta adam zengin ve makam mevki sahibi.Bunları kullanarak kriz yaratıyor.Ülkede sadece telefon ve internet krizi yok.Krizin boyutu güneş tutulması ve vampirlerin daha aktif olmasıyla büyüdü.Bunlardan dolayı altyapı durumu 2.plana kalmış durumda.

Okuduğun için teşekkürler dostum.
    Ben strigoilerin gözünden gördüklerini anladımda hani bizim dayı konuşuyor ya onlara acaba diyorum hem duyup hem görüyor mu da bizimki öyle konuşuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Okuduğun için teşekkürler dostum.
    Ben strigoilerin gözünden gördüklerini anladımda hani bizim dayı konuşuyor ya onlara acaba diyorum hem duyup hem görüyor mu da bizimki öyle konuşuyor.

Bence orada The Master'a karşı söylüyor.Önümüzdeki bölümlerde aydınlanır bu konu.

• AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt

The master Kontrol etmese bile bana kalırsa vampirler olgunlaşıyor ama dediğin gibi bir ihtimalde olsa onları görebiliyordur.Bunu ilerleyen bölümlerde net bir şekilde görücez. Ayrıca o kızıda dediğin gibi yaşlı adam tuttu bir nevi kaos yaratıyorlar bu sayede vampirler şehirde biraz daha turlucaklar.
  • Dizi durgun başladı ama her geçen bölüm tempo daha da arttı. İzlemeyenlere tavsiye ederim.

Guilermo Del Toro'nun parmağı var sonuçta, her geçen gün daha da kaliteli olacağına inanıyorum.
  • Dizi çok iyi bir başlangıç yaptı benim favori karakterim haşere temizleyici adam,bilgisayar korsani rolundeki kizda cok guzel bu arada.

• bi şans veriyim dedim umarım yorumlarınız kadar güzeldir

Edit:ilk bolumler sıkılmıştım ama son bolumler harbi tempoluydu ve şuan yeni sezonu heyecanla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 5 Eylül 2014; 22:03:15 >
  • ilk bölümleri sıkıcıydı son 3-4 bölüm tenpoyu baya arttırdılar

• Benzemiyorlar mı sizce??

• AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt
    Herkez birine benzer.
  • Bu yılın hit dizilerinden biri açık ve net söyleyeyim.

Vampirler ve oluşumları , neden ve nasıl ölmeleri gerektiği , nasıl yayıldıkları , biyolojik işleyişleri , bilimsel dayanakları , hikayenin mistik kısmı oldukça mantıklı bir çerçeve de açıklanıyor dizide.

Yani birçok dizi gibi doğaüstü varlıklar hep vardı , şöyle ölecek böyle olacak diye kestirip atmamışlar.

Son bölümde tek bir yerde bilimsel açıklama yoktu o da yapabilecekleri bir açıklama olmadığından.
  • Ciclista kullanıcısına yanıt

solucan değil parazit onlar. Parazitlerin kuluçka süreleri içinde bulunduğu ortama göre değişiyor eğer bir konak bulurlarsa ve bakteri de taşıyorlarsa , bakteriler gibi dakika içerisinde sayılarını iki katına çıkartabiliyor.1 iken 2 , 2 iken 4 , 4 iken 8 oluyor gibi.Gözlüklü eleman o yüzden kısa süre de bu kadar parazite sahip oldu.

Yaşlı eleman senin değidiğin gibi aslında efendiyle konuşuyor yeni yeni vampirliğe adım atmışlarla değil.Yeni vampirler orada akıl kullanmıyor efendi onların akıllarına girip direktif veriyordu.Yaşlı adam o direğe çıkılmadan önce bu vampirler 1 ay içinde olğunluğa erişecekler dedi.Bu sonuncunda konuşabilecekler vs anlamı çıktı ancak ekledi bazı "artifact" lar ile Eichrost gibi olunabiliyor dedi yani vampiler kendi başlarına çok da bağımsız olamayacaklar demek Eichrost gibi.

İnterneti çökerten kız yüksek paralarla tutulmuş oldukça zeki bir hacker.Yani sokaktan öylesine seçilmiş biri değil ve bölümde ben yerine biz yaptık dediğine göre kendi takımı ile yapmış bu internet çökertme işini.Benzinlikteki kredi kartının anında geçerli olması da aslında altyapının düzeliyor oluşuna işaret diyebiliriz.Zaten onu tutan adamlar da ne kadar sürer gibi bir tahmin istemişlerdi sanırım kız da bir kaç gün internet vs kullanılamaz demişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

solucan değil parazit onlar. Parazitlerin kuluçka süreleri içinde bulunduğu ortama göre değişiyor eğer bir konak bulurlarsa ve bakteri de taşıyorlarsa , bakteriler gibi dakika içerisinde sayılarını iki katına çıkartabiliyor.1 iken 2 , 2 iken 4 , 4 iken 8 oluyor gibi.Gözlüklü eleman o yüzden kısa süre de bu kadar parazite sahip oldu.

Yaşlı eleman senin değidiğin gibi aslında efendiyle konuşuyor yeni yeni vampirliğe adım atmışlarla değil.Yeni vampirler orada akıl kullanmıyor efendi onların akıllarına girip direktif veriyordu.Yaşlı adam o direğe çıkılmadan önce bu vampirler 1 ay içinde olğunluğa erişecekler dedi.Bu sonuncunda konuşabilecekler vs anlamı çıktı ancak ekledi bazı "artifact" lar ile Eichrost gibi olunabiliyor dedi yani vampiler kendi başlarına çok da bağımsız olamayacaklar demek Eichrost gibi.

İnterneti çökerten kız yüksek paralarla tutulmuş oldukça zeki bir hacker.Yani sokaktan öylesine seçilmiş biri değil ve bölümde ben yerine biz yaptık dediğine göre kendi takımı ile yapmış bu internet çökertme işini.Benzinlikteki kredi kartının anında geçerli olması da aslında altyapının düzeliyor oluşuna işaret diyebiliriz.Zaten onu tutan adamlar da ne kadar sürer gibi bir tahmin istemişlerdi sanırım kız da bir kaç gün internet vs kullanılamaz demişti.

Hocam bu açıklamalar çok iyi geldi, mesajlarımı okuyanların var olması güzel.
    Tekrar sağ ol.

• 2.bölüm bitti. Fena dizi değil
  • O hacker kız warya hani içikileri döküyordu ve içioyrdu orda olamk istedimmmmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doctor P

Gittikçe güzelleşiyor. Yakında The Walking Dead'e rakip olabilir.

Dizi The Walking Dead'den daha iyi durumda şu an. Bunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Sadece izleyici kitlesi daha az.
  • Beyler 2. bölümdeyim spoiler vermeyin şu sakallı dayı nezarete girdiğinde yanına gelen adam kimdi ilerde mi anlatılacak
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.