Şimdi Ara

The Strain (2014) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.019
Cevap
28
Favori
31.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

The Strain (2014)

İsmi "Bobbit" kurduymuş, pek de şeker ...
  • Cidden şekermiş.
  • Bu bizim avci amca game of thrones daki hain p*c mi ? sesi ayni

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fare avlayan adamın olayını anlamadım hala. 2liye katılacak sanırım bi şekilde
  • UnnRated kullanıcısına yanıt
    Daha Meksikalı gencimiz var daha.Ona da ilerde önemli roller düşer diye tahmin ediyorum.
  • Sonunda güncele yetiştim.
    1.05

Bu master nasıl kontrol ediyor ediyor hastalık bulaşanları?Bilerek mi kontrol ediyor içinden konuşuyor yoksa otomatik mi nedir bu olay?
    Uzun zamandır görünmüyor bir de ortalıkta.

Şu ilginç adam sonunda patladı hatunu içti,eh anlamış olduk artık normal kurşun işlemiyor.
    Şu zenci hatun neden hatunu temizlemesi için çağırdığı adama adamın ağzından kan emen piton çıktı demedi?neden?

En dayanıklısı şu kadın çıktı galiba orada ne yaptı öyle kokladı kokladı bıraktı aha dedim yiyecek 3ünü de.Helal olsun oldukça dayandı kadın.

Fragmanları izlerken fareleri gösteriyorlardı şimdi anladık neden gösterdiklerini.Adam dötü zor yırttı orada bakalım anlatacak mı herşeyi.

Aynada değişik görünme olayı bir filmi hatırlattı ama adını hatırlayamıyorum.

Bu yaşlı dayı birşeyler söylüyor farklı bir dilde, ne diyor bilen var mı tam adamları doğrarken.

Bir arkadaş sürüngen gibi oluyorlar o yüzden adamın genitali düştü diyordu doğru da diyor gözlere baksana sanki timsah gözü gibi kapanıyor.

Şu gözlüklü adam eph'i dışarı çıkardı ya şimdi ona yamuk yapmaları lazım.

Karantinaya al dedi ya adama şimdi onlar Eph'in videosunu gördü diye mi kartı martı kapattı yoksa o adam da mı satın alınmış?

Dizi umarım iptal falan olmaz iyi patlar gibi bu dizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Sonunda güncele yetiştim.
    1.05

Bu master nasıl kontrol ediyor ediyor hastalık bulaşanları?Bilerek mi kontrol ediyor içinden konuşuyor yoksa otomatik mi nedir bu olay?
    Uzun zamandır görünmüyor bir de ortalıkta.

Şu ilginç adam sonunda patladı hatunu içti,eh anlamış olduk artık normal kurşun işlemiyor.
    Şu zenci hatun neden hatunu temizlemesi için çağırdığı adama adamın ağzından kan emen piton çıktı demedi?neden?

En dayanıklısı şu kadın çıktı galiba orada ne yaptı öyle kokladı kokladı bıraktı aha dedim yiyecek 3ünü de.Helal olsun oldukça dayandı kadın.

Fragmanları izlerken fareleri gösteriyorlardı şimdi anladık neden gösterdiklerini.Adam dötü zor yırttı orada bakalım anlatacak mı herşeyi.

Aynada değişik görünme olayı bir filmi hatırlattı ama adını hatırlayamıyorum.

Bu yaşlı dayı birşeyler söylüyor farklı bir dilde, ne diyor bilen var mı tam adamları doğrarken.

Bir arkadaş sürüngen gibi oluyorlar o yüzden adamın genitali düştü diyordu doğru da diyor gözlere baksana sanki timsah gözü gibi kapanıyor.

Şu gözlüklü adam eph'i dışarı çıkardı ya şimdi ona yamuk yapmaları lazım.

Karantinaya al dedi ya adama şimdi onlar Eph'in videosunu gördü diye mi kartı martı kapattı yoksa o adam da mı satın alınmış?

Dizi umarım iptal falan olmaz iyi patlar gibi bu dizi.

Yaşlı amcamız Ermeni bir karakter.Ermeni dilinde bir şeyler söylüyor olabilir.

• Bir sorum olacak benim.
    Şu hani beyaz saçlı yaşlı moruk var ya (ermeni olan değil; sürekli hasta görünen ve baya zengin izlenimi veren adam) bu adam ne iş yapar ki? Şu vampir hizmetçisi sürekli git gel yapıyor adama. Tabutu getirip herşeyi planlayan adam da o. Görevi nedir o adamın. Kimdi o adam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

Bir sorum olacak benim.
    Şu hani beyaz saçlı yaşlı moruk var ya (ermeni olan değil; sürekli hasta görünen ve baya zengin izlenimi veren adam) bu adam ne iş yapar ki? Şu vampir hizmetçisi sürekli git gel yapıyor adama. Tabutu getirip herşeyi planlayan adam da o. Görevi nedir o adamın. Kimdi o adam?

Cevabını ben de merak ediyorum tam olarak neci bu adam?

Anladım hocam olabilir evet.

• Şu bizim CDC ekibinin başındaki Ephraim Goodweather da amma yumuşakmış. Adamın taksidini ödediği evde başka adamla yatıyor. Çocuk da postayı koydu adama. Bu arada şu bizim yaşlı moruk bence dönüşüp ölümsüz olmak istiyor. Sürekli hasta, karaciğer nakli falan oluyor. Bence tüm bunları onlar dönüştürsün diye yaptı.
  • Dizi dahada güzelleşmeye başladı. Birkaç bölüm sonra tam kaos havası oluşur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

Şu bizim CDC ekibinin başındaki Ephraim Goodweather da amma yumuşakmış. Adamın taksidini ödediği evde başka adamla yatıyor. Çocuk da postayı koydu adama. Bu arada şu bizim yaşlı moruk bence dönüşüp ölümsüz olmak istiyor. Sürekli hasta, karaciğer nakli falan oluyor. Bence tüm bunları onlar dönüştürsün diye yaptı.

Aynen ya adama posta koyan koyana.
    Dediğin mantıklı,muhtemelen dönüşmek istiyor hastalıklardan kurtulmak için.
    Anlamadığım şey şu varya bir adam bi bölümde yüzüne maske falan takıyor işte heh o adam nasıl kendini tutuyor?Zaman geçtikçe tecrübe kazanıyor galiba bunlar.

• Bu diziye ilgi neden bu kadar az anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natalie D.

Bu diziye ilgi neden bu kadar az anlamadım

Ben de anlamadım. Dandik dizlere bile ilgi daha yoğun. İlla izlenmesi için saçma sapan vampir aşkları olacak herhalde?
    Bu arada bu akşam saat 00:15'de Fx'de 6.bölümü yayınlanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natalie D.

Bu diziye ilgi neden bu kadar az anlamadım

Sagolsun malum vampir dizileri ask ucgenlerine donusunce millet onyargi olusturdu.Ama ben bu cizgide ilerlerse iyi bir seyirci elde edecegini düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper bölümdü dizi giderek heyecanlı bir hale geliyor
  • Son bölüm çok iyiydi. Çıtayı yükseltiyorlar yavaş yavaş. İşin biraz da geçmişine girseler, olayın altını doldursalar biraz, tam kıvamına gelecek.
  • Tek çırpıda izlediğim dizilerden, bayağı sarıyor.
  • güzel bölüm oldu. gelecek bölümü beklemelerdeyiz...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.