Şimdi Ara

The Strain (2014) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.018
Cevap
28
Favori
31.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda beee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyazı gelsinde izleyelim en sonunda diziler başlıyor.
  • En sevdiğim dizilerden biri başlamış
  • Çok güzel başladı. İzlemeyi düşünen varsa hemen başlasın!
  • Bir kaç saat sonra izleyeceğimiz bizde, geri sayımdayız.

• Yeni sezon bomba gibi başladı inşAllah aynı şekilde gider.

• 2.Sezon çok iyi başladı. Geçen sezondan çok daha iyi bir dizi bizi bekliyor.
  • Yine süper başladı dizi...insanoğlunu ya yapay zeka yada virüsler öldürecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine beklediğim karmaşa yok ya bu vampirler baş kahramanlarımızın kendi akıllarında yarattığı hayali canavarlar mı? Günlük hayat yine devam ediyor.

• Hala o kaos ortamını yansıtamıyorlar. Dışarıdan her dakika çatışma sesleri var ama ulu orta basın toplantısı yapıyorlar. Karakterler rahatlıktan geçilmiyor zaten. Her an bir bir kakara kikiri şakalar havalarda uçuyor.

İlk sezonunda ki gizemde gitti. Açıkçası dizi iyice vasatlaşıyor sanırım. Hikaye olarak hareketlenir belki ama ortamı hissettiremiyorlar kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k24b -- 14 Temmuz 2015; 2:13:16 >
  • Tanıtım filminde şehir vampir kaynıyordu dizide ise birinin kariyerinin yükselişini seyrettik.

• Tanıtımda olan karmaşanın 13 bölümlük sezonun 1.bölümünde olmasını beklemiyordunuz herhalde?

Kaos ortamının üzerine biraz çalışmaları gerektiği konusunda bende sizlerle hemfikirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 14 Temmuz 2015; 3:07:31 >
  • güzel başladı 2. sezon sanırım artık savaş daha çetin geçecek gibi
  • Bence bu sezon sağlam olacak ve iyi başladı.Kaos ortamı yok, vampir yok diyen arkadaşlar sabah bunların dışarıda gezemediklerini biliyorlar değil mi?Gündüzleri tabii basın toplantısı yapacaklar, vampir yok birşey yok.
    Akşamları çoğu yerde varlar.Ayrıca dizide daha 1 ay bile geçmedi diye biliyorum.Bu arada Zack'i oynayan çocuk niye değişti acaba? yeni çocuk biraz atarlı gibi :D
  • Zack i oynayan cocuk uymamis diziye bence , o sarisin kiz ise biraz oturaklinolmus gibi . Bazi sahneler cok basit duruo biraz sehirde dolasssalar kaos ortamina baksak azcik . Insan 2 bolum yayonlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Bence bu sezon sağlam olacak ve iyi başladı.Kaos ortamı yok, vampir yok diyen arkadaşlar sabah bunların dışarıda gezemediklerini biliyorlar değil mi?Gündüzleri tabii basın toplantısı yapacaklar, vampir yok birşey yok.
    Akşamları çoğu yerde varlar.Ayrıca dizide daha 1 ay bile geçmedi diye biliyorum.Bu arada Zack'i oynayan çocuk niye değişti acaba? yeni çocuk biraz atarlı gibi :D

Önceki çocuk baya sevimliydi onu twd'deki carl gibi avcı yapmaya çalışıyorlardı. Doğal olarak biraz saçma oluyordu. Yine de oyuncu değişiminden yana değilim. Türk dizilerini biliyorsunuz. Bazen aynı bölüm içerisinde bile aynı karakteri farklı oyuncular canlandırabiliyor. Bu da dizinin kalitesini düşürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 14 Temmuz 2015; 11:48:36 >

• Yeni veleti hiç sevmedim ergen şişman asosyal lolcü bebelere benziyor ..
  • 1.sezondaki Zack babasına benziyordu, yenisi hiç benzemiyor evlatlık alınmış gibi ya da değiştiği için bana öyle geldi birden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

1.sezondaki Zack babasına benziyordu, yenisi hiç benzemiyor evlatlık alınmış gibi ya da değiştiği için bana öyle geldi birden.

birde o sesi zaten çocukları sevmem bu ayrı bi itici ya.

neyse yeni sezon ayrı bi kaliteli başladı bencen dizi çağ atlamış gibi geldi.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.