Şimdi Ara

EPSON L200 DOLUM PROBLEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
13.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 ay kadar önce bir süre araştırma yapmamın ardından epson L200 MODELİ yazıcıyı aldım ilk aldığım gün yanında 4 renk olmasına rağmen sadece makale basımı için kullacağımdan ve renkli ihtiyacım olmadığından sadece siyah rengin tüpünü doldurdum ve kodunu girdim cihaz 20dk kadar dolum yaptı ardından 1 aydır düzgün bir şekilde siyah rengi kullandım sadece makale bastım problem yoktu,
    dün diğer renkli bölümleri doldurdum yazıcıyı açtım ardından bilgisayarı ve programı ama cihaz dolum yapmamasına ve kodları girmememe rağmen hazneleri dolu gösterdi ve doldurduğum tüpler için dolum işlemi yapmadı yapmadığından dolayıda renki yazmıyor ama sanki hazneler doluymuş gibi gösteriyor bu problemi nasıl giderebilirim?

programı kaldırıp tekrar kurdum çözüm olmadı ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi u511 -- 27 Eylül 2012; 16:23:52 >

• bunun için yazılım var resetleme yazılımı ve kartuş dolum yazılımı piyasada 50 ile 100 tl satılıyor msn eklarseniz üçretsiz vere bilirim
  • Arkadaş bu resetleme programını nasıl çalıştıracağız.Bilgilendirirsen çok memnun olurum.
  • BUYRUN PROGRAMIN KULANIMI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartusbankasi -- 3 Ekim 2012; 19:33:47 >
  • BUYRUN

EPSON L200 DOLUM PROBLEMİ
  •  EPSON L200 DOLUM PROBLEMİ
  • ahmet1987 yardımların için çok teşekkür.Şu an benim yazıcı ped dolum hatası vermedi.İlerde verirse kullanacağım.
    Her zaman tedbirli olmakta fayda var.
  • programı bana da gönderebilir miniz ahmet 1987.sınıfım için l 200 aldım. teşekkürler
  • msn eklemeniz gerekiyor
  • ahmet1987 msn arkadaşlık isteği gönderdim rica etsem bana da programı yollarmısın
  • Bende epson L200 aldım. Ancak kurulum sırasında süper bir uygulama yaparak mürekkep tank akış kontrolünü transport modunda unuttum. Kafayı 5 kezden fazla temizledim ancak ilk başlarda baskı verdi daha sonra vermemeye başladı (sayfa boş çıkıyor), daha da güzeli mürekkep pedlerinin ömrü doluyor hatasını almaya başladım.
    Söz konusu program bu soruna çözüm olabilir mi?
  • abi slm banada lazm bu bendede aynı sorun var banada atabilirmisin - ankarareklam@hotmail.com
  • yns_bote@hotmail.com adresine de gönderebilir misiniz benim de çok ihtiyacım varda
  • programı bana da atabilirseniz çok teşekkür ederim adresim: yaso_in58@hotmail.com
  • mürekkep pedlerinin dolum ömrü bitmiştir banada o resetleme problemilazım kardeşim epson l200 saygılar
  • efenetali@hotmail.com
  • mirsatbehcet@hotmail.com bende alabilirmiyim. Teşekkür
  • programı forum üzerinden varmiyorum bunun sebebi bazı kişiler verdiğim programalrı başklarına para karşlığında satıyor
  • deniz_tamdogan@hotmail.com
  • http://kumpulanprinterresetter.blogspot.com/2012/11/resetter-epson-l200-free-download.html

Buradan indirdiğim program ile çözümü buldum , indirme linki buradan

http://www.4shared.com/rar/yhJHhjQO/ResetterL200.html

şifre isterse diye (password : kumpulanprinterresetter.blogspot.com)

mesajdan dolayı sıkıntı olursa silinebilir kusura bakmayın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.