Şimdi Ara

Rovio Games'in yeni oyunu Bag Piggies, Android, iOS ve Mac OS X için yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mobil oyun sektörünün en başarılı serisi olarak gösterilen Angry Birds'ün yapımcısı Rovio Games,  milyonlarca kişinin oynadığı bu içeriğindeki düşman karakterler olan domuzlar üzerine yeni bir yapım geliştirdiğini bir süre önce müjdelemişti. Angry Birds oyunlarında yok etmeye çalıştığımız domuzlara Bad Piggies ile artık yolculuklarında yardımcı olmaya çalışacağız. 

Yine kızgın kuşlara ait yumurtaların peşine düşen domuzları ulaşmaları gereken konuma 33 farklı nesneyi kullanarak oluşturabileceğiniz çeşitli fonksiyonlardaki araçlarla taşımaya çalışacaksınız. 60 seviye, 4 "sandbox" seviyesi ve bir tane de çok özel, çok gizli ve bir o kadar zorlu bölümde mücadele edeceksiniz. Her bölümden üç yıldız elde ederek 30 bulmacaya erişim hakkı kazanacak ve ücretsiz güncellemelerle maceranızı farklı çevreler ve farklı ögelerle uzun soluklu hale getirebileceksiniz.

Android 2.2 Froyo ve üstü, iOS 4.0 ve üstü iPhone/iPad/iPod Touch'lar ve Mac OS X için hazırlanan HD sürüm içinse OS X 10.6.6 ve üstü işletim sistemi versiyonlarına sahip aygıtlarınızda Rovio'nun en yeni yapımını denemeniz mümkün. Android için reklam içeren ücretsiz versiyon Google Play Store'da, iOS için 0.99$'dan App Store'da, Mac OS X için 4.99$ fiyatla Mac App Store'da yayınlanan Bad Piggies, çok yakında bilgisayarlar, Windows 8 ve Windows Phone sürümleriyle hitap ettiği eğlence severlerin sayısını katlayacak. Şuan için Android sürümünde oyuna başlangıç aşamasında bazı hatalarla karşılaşıldığını belirtelim.

Oyunun tanıtım videolarını aşağıdan izleyerek Finlandiyalı oyun stüdyosunun son içeriğinde nasıl bir oynanış vaat ettiğini öğrenebilirsiniz.

.

• S3'e indiriyorum şimdi bakalım nasılmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denemek lazım;) Bunlar şirinleşmişler:D

• Çok güzel Gözüküyor
  • daha düşmemiş
  • Güzel görünüyor
  • Çok iyi, indireceğim
  • az önce oynadım. güzel olmuş.

• Fena durmuyor, bir ara deneriz
  • Başlıkta Bag Piggies yazıyor

• oyunu az önce androidde biraz oynadım kolalara kadar geldim 1 siyah kola ve 3 yeşil kola verdiği bölümde kaldım. Yarım saattir uğraşıyorum bi yol yordam bulamadım kapattım sonra ama oyun çok güzel.

• indiriyorum.

• Başlık yanlış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok beğendim. Düşünmeden yükleyin
  • pazarlama budur.tutmaması imkansız
  • İnanılmaz zevkli bir oyun olmuş, geliştirmelerle angry birds'i yakalar mı bilemem ama gerçekten çok çeşitli kombinasyonların olduğu bir oyun olmuş, bölümü geçsenizde birde şöyle denesem nasıl olur acaba deyip tekrar oynadığınız oluyor. Herkese tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strathmorea -- 27 Eylül 2012; 19:55:31 >
  • Bİr önceki mesajımda indireceğimi söylemiştim, Şu an oyunu yarıladım gerçekten müthiş... Bağımlılık yaptı diyebilirim, kesinlikle deneyin
  • oyun güzel olmuş hatta angry birds'ten daha çok iş yapabilir çünkü geliştirilmeye daha açık.

• ipa olarak nerenden bulabilirim arkadaşlar installyus ta daha çıkmamış
  • Bi bakalım nasıl bişeymiş ama eğlenceliye benziyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.