Şimdi Ara

L-carnitine mi cratin mi kullanmalıyım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8 aydır fitness yapıyorum. 2,5 ay ara verdim şimdi tekrardan başladım fitnesse

benim sorum şu şekilde olacak yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim.

boyum 1,77 cm kilo 104 kg

yağ yakmak için l-carnitine mi kullanayım. yoksa enerji veren carnitine mi hangisi daha etkili olur.

benim için hangisi avantajlı olur. amacım 90 kg seviyesine inmek ve fit birazda kaslı bir vücuda sahip olmak.

protein kullanmayı düşünmüştüm ancak biraz daha kilo verip ondan sonra protein kullanayım dedim.

değerli bilgili arkadaşarımın tavsiyelerini bekliyorum

saygılarımla,

• quote:

Orijinalden alıntı: Gradski_BG

8 aydır fitness yapıyorum. 2,5 ay ara verdim şimdi tekrardan başladım fitnesse

benim sorum şu şekilde olacak yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim.

boyum 1,77 cm kilo 104 kg

yağ yakmak için l-carnitine mi kullanayım. yoksa enerji veren carnitine mi hangisi daha etkili olur.

benim için hangisi avantajlı olur. amacım 90 kg seviyesine inmek ve fit birazda kaslı bir vücuda sahip olmak.

protein kullanmayı düşünmüştüm ancak biraz daha kilo verip ondan sonra protein kullanayım dedim.

değerli bilgili arkadaşarımın tavsiyelerini bekliyorum

saygılarımla,

selam

neden doğal yollarla bunu başarabilecekken aklına ilk çözüm olarak kimyasallara para vermek geliyor?
  • üstad sen 14 yıldır bu işi yapan biri olarak bende daha iyi bilirsin elbet.

sen hiç ilaç kullanmadın mı acaba.

kullandıysan ne için kullandın.

benim düşüncem hem enerji vermesi hemde yağ yakıcı özelliği olduğu için

bu nedenle de bende bu ilacı neden kullanmıyayım diye düşündüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.