Şimdi Ara

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.785
Cevap
45
Favori
266.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fsclup

quote:

Orijinalden alıntı: imbo

bursa da da araç yok satıyor 2 haftadır pazar günleri 2 ana bayiye gittim araç shovrumda dahi yok.yani geliyor satılıyor. diğer dacia sandero bölümünde tereddüt eden bir arkadaş vardı farklı araçlarla kıyaslıyordu yıl sonu indirimi düşünüyor.bende çok araştırdım ben 35500 aldım temmuzun ilk haftasında şuanda 37000 tl istiyorlar küvvetli pazarlıkla 36500 36300 e alınabilir şuanda. yani indirim ollmaz gibime geliyor yıl sonu satan araba sonuçta zaten talebe göre siparişle satılıyor şuanda.

Renault suan daha bayiye gelmeyen araclari satiyor. Simdi dusunun yok sattiginiz bir urune indirim yaparmisiniz? Pazarlama mantigina ters. O yuzden indirim beklemesin kimse sadece zam olmaz seneye sezonda da 40 bine satarlar.

Eger kurlarda acayip bir artis olmazsa donanimda degisiklik yapmadan 40 bine biraz zor satarlar. Birde dacia nin pazarlama mantigina ters gelir kucuk sinif bir araci 40 bin seviyesine cikarmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monoto -- 4 Ağustos 2013; 23:55:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Talep bu sekilde devam ederse 40bin cok rahat olur.sene basinda 33bindi şimdi 36500. Arz talep meselesi yani pazarlamadaki en onemli unsur.

• quote:

Orijinalden alıntı: fsclup

Talep bu sekilde devam ederse 40bin cok rahat olur.sene basinda 33bindi şimdi 36500. Arz talep meselesi yani pazarlamadaki en onemli unsur.

Tabiki ikimizinkide tahminden oteye gecemez.Fakat fiyat konusunda renaultun daciaya nasil baktigi onemli. Eger Dacia kucuk sinifta fiyati 40 bine cikarirsa kalite citasinida yukseltmesi lazim. Bu durumdada renault kendine rakip cikarir. Dacianin alinma sebebi olan daha uygun fiyata renault teknolojisini satin alma istegidir. Bende bu sebeple firmama almayi dusunuyorum. Fiyat yukselirse cazibesini kaybeder yani gider renault alir insanlar. Ama tum otomobil fiyatlari yukselirse ne ala, 40 bini bulabilir. Önceki artisin sebebide bu zaten, sonucta yurt disindan euro hesabiyla geliyor bu araclar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monoto -- 5 Ağustos 2013; 15:49:11 >
  • monoto M kullanıcısına yanıt
    Çok basit söyliyeyim, Kalite çıtasını mutlaka yükseltecektir,aldığım duyumlar üzerine konuşuyorum, bundan sonra stepway'ın gelecek modelleri kasa aynı olacak donanım artışları olacak, 4.kapı elektirikli, 4.hava yastığı,4. müzik hopörleri, hız sabitleme,(cruze control) kapı döşemeleri kumaş döşeme vs vs dacıa stepway' kırkbin yaparsa renoda onun aynı sınıfındaki araçları stepwayden üç bin daha pahalıya satar,yeni clio spor tourur 1.5 90.bg dci 47.000-tl stepwayle ne farkı var sadece donanım ve işçilik daha yüksek ve kaliteli, bu denklem böyle devam eder bence. @monoto
  • Salı günü bende alıyorum stepway 15 dizel, paramıza göre çok iyi araba aldığımı düşünüyorum, bu yol bilgisayarı hakkında yazılım atıldığını okudum danışmanıma sorduğumda müşteri isteğine göre açabiliyoruz 1 saat gibi bir süre sürüyor, yazılımla ilgili bir problem çıktığında garanti sağlamıyoruz dediler, yaptırmamı önermediler, bu garanti hakkında bilgisi olan varmı? yada ileriki bakım zamanlarında bunu güncellerlermi, bilen arkadaşlarımız varsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariserol26

Salı günü bende alıyorum stepway 15 dizel, paramıza göre çok iyi araba aldığımı düşünüyorum, bu yol bilgisayarı hakkında yazılım atıldığını okudum danışmanıma sorduğumda müşteri isteğine göre açabiliyoruz 1 saat gibi bir süre sürüyor, yazılımla ilgili bir problem çıktığında garanti sağlamıyoruz dediler, yaptırmamı önermediler, bu garanti hakkında bilgisi olan varmı? yada ileriki bakım zamanlarında bunu güncellerlermi, bilen arkadaşlarımız varsa sevinirim.

Bize böyle bişey söyleyen olmadı bence hikaye yapmışlar..5 dakkada yapılıyor 1saat fazla abartmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bariserol26

Salı günü bende alıyorum stepway 15 dizel, paramıza göre çok iyi araba aldığımı düşünüyorum, bu yol bilgisayarı hakkında yazılım atıldığını okudum danışmanıma sorduğumda müşteri isteğine göre açabiliyoruz 1 saat gibi bir süre sürüyor, yazılımla ilgili bir problem çıktığında garanti sağlamıyoruz dediler, yaptırmamı önermediler, bu garanti hakkında bilgisi olan varmı? yada ileriki bakım zamanlarında bunu güncellerlermi, bilen arkadaşlarımız varsa sevinirim.

Size iyi bir yalan soylemis. Bana da aldigim bayiinin servisi boyle dedi baska servise gittim 5fk acti.servisde yapilan islemler garanyi bozmaz hocam.

• Abi kromlati ne yaptin ya hala haber bekliyrz

• fsclup F kullanıcısına yanıt
    Ya yaptılar yaptılarda tam yapamadılar bayramdan sonra gidip kafalarına vuracağım heriflerin,ben yapsaydım bin kat daha düzgününü yapardım,dedimki adamlara kardeşim bunlar kendinden yapışkanlı tamamda daha garanti olsun diye şunların içine silokonda atın ve iş bittikten sonra kağıt bantlada yapıştırınki 24 saat üstünde kalsın kalkma yapmasın! Böylede iyi tutar bir şey olmaz ağbi dediler eve geldim kağıt bantları bile ben yapıştırdım ve az evvel çıkardım,bagaj çıtası gayet iyi kapı kolları onlarda fena değil ama cam çıtaları uç kısımlar yapışmış orta kısımlar parmakla geriye geliyor boşluk yani iki defa oraya su kaçtımı o yapışkan özelliğini kaybeder ordan o çıta atar,bu gün çok kalabalıktırlar o yüzden gitmedim ve çokta sinirliydim o sinirle gitseydim adamlarla kafa göz kavga ederdim, bayram son rası pazartesi ordayım kısmetse,Görünüş olarak güzel ama sağlamlık açısından kaygılıyım,yani biri gelse o cam çıtasını eliyle tutsa çekip alır ordan, neyse akşam fotoların ı atacağım,görüntü güzel usta şık duruyor. @fsclup

Bilgi için teşekkür ederim, danışman iyi biri araştıracağım tekrardan

fsclup , SHOOTERTURK bilgi için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: novinovi

Ya yaptılar yaptılarda tam yapamadılar bayramdan sonra gidip kafalarına vuracağım heriflerin,ben yapsaydım bin kat daha düzgününü yapardım,dedimki adamlara kardeşim bunlar kendinden yapışkanlı tamamda daha garanti olsun diye şunların içine silokonda atın ve iş bittikten sonra kağıt bantlada yapıştırınki 24 saat üstünde kalsın kalkma yapmasın! Böylede iyi tutar bir şey olmaz ağbi dediler eve geldim kağıt bantları bile ben yapıştırdım ve az evvel çıkardım,bagaj çıtası gayet iyi kapı kolları onlarda fena değil ama cam çıtaları uç kısımlar yapışmış orta kısımlar parmakla geriye geliyor boşluk yani iki defa oraya su kaçtımı o yapışkan özelliğini kaybeder ordan o çıta atar,bu gün çok kalabalıktırlar o yüzden gitmedim ve çokta sinirliydim o sinirle gitseydim adamlarla kafa göz kavga ederdim, bayram son rası pazartesi ordayım kısmetse,Görünüş olarak güzel ama sağlamlık açısından kaygılıyım,yani biri gelse o cam çıtasını eliyle tutsa çekip alır ordan, neyse akşam fotoların ı atacağım,görüntü güzel usta şık duruyor. @fsclup

Usta parçaları servisden mi aldin yoksa piyasadan mi aldin?

netten aldım, dışarda Aksesuarcılar daha pahalıya satıyorlar. Fotolar aşaıda bak bakalım beğenecekmisin.@fsclup

• quote:

netten aldım, dışarda Aksesuarcılar daha pahalıya satıyorlar. Fotolar aşaıda bak bakalım beğenecekmisin.@fsclup

Abi fotolar acilmiyor

• Normal yüklüyorum nasıl açılmıyor bende şaşırdım valla?@fsclup
     ***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** ***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY***

• quote:

Patron nerden aldın acaba link atarmısın .birde neyle nasıl yapıştırdın..

• quote:

Normal yüklüyorum nasıl açılmıyor bende şaşırdım valla?@fsclup
     ***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** ***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY***

Super durmus hayirli olsun.

• link'i pm attım, tuningçi bir arkadaş yaptı ama çok sağlıklı olmadı, özellikle cam çıtaları iyi yapışmamıştı tekrar çıkardım yapıştıracağım yerleri alkolle sildim çıtaların yapışkan bantlarını saç kurutma makinası ile ısıttım yapıştıracağım yeride ısıttım sonra çıtanın içine boydan boya taşırmamak kaydıyla silokanladım ve yapıştırdım her birini beş dakika elimle baskı uyguladım,sonra kağıt bantla üstünden yapıştırdım ve bir gün sonrada bantları çıkardım, süper oldu. @SHOOTERTURK
    eyvallah usta teşekür ederim,gerçekten farklı bir ambians yaratıyor,imkanlar dahilinde yapılırsa zevk veriyor. @fsclup @fsclup
  • quote:

link'i pm attım, tuningçi bir arkadaş yaptı ama çok sağlıklı olmadı, özellikle cam çıtaları iyi yapışmamıştı tekrar çıkardım yapıştıracağım yerleri alkolle sildim çıtaların yapışkan bantlarını saç kurutma makinası ile ısıttım yapıştıracağım yeride ısıttım sonra çıtanın içine boydan boya taşırmamak kaydıyla silokanladım ve yapıştırdım her birini beş dakika elimle baskı uyguladım,sonra kağıt bantla üstünden yapıştırdım ve bir gün sonrada bantları çıkardım, süper oldu. @SHOOTERTURK

Abi banada atarmisin linki sana zahmet

Gönderdim, ben akşam üzeri sipariş verdim ertesi gün sabah saat! 10.30 civarinda geldi. @fsclup
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.