Şimdi Ara

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.785
Cevap
45
Favori
266.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • thebusinessnotice T kullanıcısına yanıt
    Aracın dağılan bi tarafı yok .birazda kullanmaya bağlı ....arabanın içinde takırtu tukurtu gıcırtı var..bozuk yollarda veya çukurlarda oluyor ..bu araç için normal bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8361 -- 28 Haziran 2016; 14:14:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • predator93 kullanıcısına yanıt
    Ben kullandığım zaman yakıt tüketimini düşüremedim ..şehirler arası kullandım belkide ondandır ...araç zaten az yakıyor birde eco açıp aracı kısıtlayıp ızdırap çekmek bana göre değil ..sonuçta aracın esnekliğini yok ediyor ...dediğim gibi ben bir ekonomi yapamadım ama değişik sürüş koşullarında yaptırıyo olabilir yapsada insana ızdırap çektirir..75hp araba sürer gibi

2013 model stepwayimiz var."abi bu 2016 model mi diye soruyorlar." 3 yılda bu arabayı dökmeyi başarana mercedes olsa dayanmaz.bakımını yaptıktan sonra her arac saglam kalır.
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Sen yeter ki sat, bizde atarız üstüne üç beş lira :D

• quote:

Orijinalden alıntı: exponent

Sen yeter ki sat, bizde atarız üstüne üç beş lira :D

iyi niyetin için sağol dediğim gibi düşüdüğümden fazlasını veriyorlar mesele para değil,daçya faciasından sonra karar vermekte zorlanıyorum,hani derlerya sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat8361 kullanıcısına yanıt
    haklısın kardeşim.. ben de senin gibi düşünüyorum... belki çok kalabalık yerlerde milim milim giderken eko modu açılabilir.. ama başka türlü eko modu arabaya da zarar verir diye düşünüyorum.. ne bilim turbosunu falan enjektörüne olumsuz etkisi olurmu bilmiyorum ama ufak ufak ilerleme haricinde eko modu ben de kullanmam.. çok şükür iyi bir araba sahibi oldum.. benimki de iş.. önceki arabam palio. şimdiki dacia sandero.. ama ben halen çıkıp acabalarla uğraşıyorum... jip gibi araba... iyiki almışım..
    aynen. düzgün kullandıktan sonra bakımlarını yaptıktan sonra neden sakatlık çıksınki... haklısınız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebusinessnotice

haklısın kardeşim.. ben de senin gibi düşünüyorum... belki çok kalabalık yerlerde milim milim giderken eko modu açılabilir.. ama başka türlü eko modu arabaya da zarar verir diye düşünüyorum.. ne bilim turbosunu falan enjektörüne olumsuz etkisi olurmu bilmiyorum ama ufak ufak ilerleme haricinde eko modu ben de kullanmam.. çok şükür iyi bir araba sahibi oldum.. benimki de iş.. önceki arabam palio. şimdiki dacia sandero.. ama ben halen çıkıp acabalarla uğraşıyorum... jip gibi araba... iyiki almışım..

aklınızda bulunsun eco mod ilk 1500 km de rodajda motoru ani akselerasyonlardan koruyacağın için faydası olur.yani eco mod zararlı değildir aksine ani turbo yüklenmelerinden koruduğu için enjektor,turbo,şanzıman,egzantrik gibi parçaları korur.

• tek fark eco modda şehir içi 180-185 kuruş normal modda 230 krş yakarsın :D ben şehir içi dışı eco modda kullanıyorum az yakması daha önemli..zaten eco mod kaptınca oluşan aşırı tork 110 titremesini de yaşatıyor..
    Bilgilendirme icin teşekkür ederim kardeşim

• scoupman S kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardesim bilgilendirme icin sagol....

• Ya ufak bir problemi farkettim... Bluetooth ile telefon baglayinca telefona çağrı geldiginde aracın hoparlorlerinden bildirim sesi geliyor problem yok.. Direksiyonun altindaki kisimdan aciyorum bunda da problem yok.. Sonra karsi tarafin sesi aracin hoparlorleriyle veriliyor.. Bu da tamam.. Ancak benim sesim bir turlu karşıya gitmiyor..her türlü ses ayarini yaptim denedim ancak olmadi.aman bosver diyorum onu da kullanma diyorum kendime.. Sonra da arabamin ozelligi bu neden kullanmayayim diyorum.. Boyle bir sorun yasayan yanda bilgisi olan arkadaş var mi.. Neden sesim gitmez ki yaa.. :(

Mikrofon tavan lavbasının yanında. Oraya yakın konuşun. Sesiniz yine gitmezse servise götürün değişsinler mikrofonu.

• exponent kullanıcısına yanıt
    Servise gittim ancak on konsolu sokmekten falan bahsetti.. Ben de pek yanasmadim konsolun sokulmesine... Dediginiz gibi sadece hoparlorle hallolsa cok iyi olur ya.. Acaba sanayiye mi gitsem.. Tanıdigim cok iyi bi usta var.. Garanti olayi bozulur mu

• önce tavandaki mikrofon kontrol edilir sorun yoksa teypte sorun vardır..ön konsol teyp yuvası o zaman sökülür.. servisteki embesile durumu aynen böyle aktarmalısınız.. çünkü ilgili ilgisiz her yeri sökmeye takmaya bayılır bu bilgi fukarası tipler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoupman -- 4 Temmuz 2016; 21:22:36 >
  • araç rolantide boşta çalışırken ayağınızı debriyaj pedaline hafifçe basın ama çook hafif.. ayağınzın altında bişeyler tıkırdıyor mu? tıkrdama varsa nedir bu? volant vibrasyonu falan mı
  • bahsettiiniz olay dizelde oluyor,benzinlide öyle birşey yok.

• Bende bir stepway düşünüyordum ama ikinci elde yüksek fiyat isteniyor hep. 45-46 lara sıfırı bulunabilen araca sıfıra yakın fiyat yada daha fazlası isteniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

bahsettiiniz olay dizelde oluyor,benzinlide öyle birşey yok.

böyle bişeyi hiçbir araçta görmedim 300 bin km yapmış fiat fiorinoda palio vanda bile yok.. kalitesizlikten başka bişi değil bence.. debriyaja hafiften ayak koyunca basmaya gerek bile yok.. ayağın altında tak tak tak vuruyor..sanırsın motor kulağı kopuk. bu kadar vuruntuyu o esnada yapıyorsa 100-110 daki titremeyi neden yapar düşünmeye bile gerek yok.. az yaktığı için gündelik ticari taksi niyetine sola sağa kullanmaya devam ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoupman -- 6 Temmuz 2016; 15:06:52 >
  • scoupman S kullanıcısına yanıt
    dizel logandada debriyaja pedalına hafif dokununca tak tak vuruyor ilginç birşey,başka araçlarda görmedim belki dizel renolarda öyledir .

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.