Şimdi Ara

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.785
Cevap
45
Favori
266.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scoupman

direksiyon vınıltısı ben de yok.motor ısınınca o kadar sessiz ki nasıl dizel bu diyor binen. sedece yandan şiddetli rüzgar esince kapılardan rüzgar sesi alıyor o kadar..normalde o da yok..nasıl oluyormuş her stepwayde o direksiyon sesi... bence şikayet kaydı açtırın ilerde başınız ağrırsa.. elde delil olsun

stepne ile ilgili hakem heyetine şikayetimde haklı bulundum.. ücret iadesi ya da tam boy stepne değişim kararı çıktı.. bakalım şimdi napacak burnundan kıl dahi alınmayan dacia türkiye

hakem heyetine ne için başvurdunuz ki? stepnenin 15 inç olmasından dolayı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: husat48

2016 benzinli 47.650, dizel 51.350 fiyat olarak belirlenmiş.

Araba piyasası nereye gidiyor.

gayet istikrarlı yükseliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • exponent kullanıcısına yanıt
    evet..
  • scoupman S kullanıcısına yanıt
    Sonucu bizimle paylaş bizde değiştirelim hocam

• itiraz hakları var ya da kararı uygulayacaklar.. şayet mahkemeye itiraz edip yine kaybederlerse bu kez de tazminat davası açacağım.... nihai sonucu paylaşırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoupman -- 27 Şubat 2016; 20:00:11 >
  • diğer stepway konusunu birtek benmi göremiyorum,nereye gitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Diğer konu uçmuş. İçinde yüzlerce bilgi vardı. Kim sildiyse geri getirsin.

Edit: konu duruyor :)

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=24752306&p=1#24752306

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exponent -- 29 Şubat 2016; 22:05:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exponent

Diğer konu uçmuş. İçinde yüzlerce bilgi vardı. Kim sildiyse geri getirsin.

Edit: konu duruyor :)

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=24752306&p=1#24752306

bende çok şaşırdım dacya forumunun en iyi konusu,daçya sayfasında görünmüyor yada ben göremiyorum bi tuhaflık var.eklediğiniz kısa yoldan açılıyor..

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Evet bir problem var. Benimde favorilerden silinmiş konu.

• Otomatik Stepwayler gelmiş.
    Liste fiyatı 47500 TL

• o fiyata alan çılgınlar çıkacaktır,burası kolay para kazanan zenginler ülkesi parçası ucuz desen değil, yerli desen değil ,kalite desen mok gibi,servisi pahalı , tipi bozuk yumurta gibi

• 45bin TLye, turbo benzinli ünite ve birçok B segmentinden büyük hatta yükseltülmiş bir araç için fiyat Makul.

• millette bu kafa varken iyi yapıyolar, 50 den başlasın daha iyi.

görelim bakalım kesin bu otomatik şanzumandada bi cinlik yapmışlardır, kesin bi dalavere vardır huyudur duramaz.

• Dizeli bu fiyatsa gayet iyi bence

• Dacia merakla beklenen otomatik vites seçeneğini Mart ayı itibariyle Sandero Stepway modeli ile satışa sundu. Easy-R adı verilen otomatik şanzımanlı Sandero Stepway 0,9 Turbo model versiyon fiyatı 47.500 TL olarak belirlendi.
    Şimdilik Sandero modelinde satışa sunulan otomatik şanzımanın, Logan MCV model gamında yer alan TCe 90 kodlu 0,9 litrelik benzinli motor seçeneğinde de satışa sunulması bekleniyor.
    90 beygir güç ve 140 Nm tork üretebilen benzinli motorun yakıt ve salınım oranları neredeyse manuel vites değerleri ile aynı olduğu görülüyor.  100 kilometrede 4,9 litrelik fabrika tüketim değerine sahip olan motorun ortalama karbondioksit salımı da 109 g/km.

Yarı otomatik şanzıman grubunda yer alan Easy-R sistemi bilgisayar kontrollü bir elektromekanik aktüatör aracılığı ile sürücünün yerine debriyaj ve vites değişim işlemlerini kendisi yerine getiriyor. Toplam 130 bin saatlik test aşaması sonrası üretimine geçilen yeni şanzımanda yokuş kalkış destek sistemi de yer alıyor.
    Manuel kontrole de izin veren Yeni Easy-R otomatik vites sisteminde, vites "M" pozisyonuna alındıktan sonra artı ve eksi yönlerinde hareket ettirilerek vites değişimlerine müdahale edilebiliyor. Yeni şanzıman ani hızlanma talebi karşısında ise kademeyi 2 vites birden düşürerek, hızlanmaya cevap verebiliyor

• bende diyorum 47500 a dizel otomatik veriyorsa mükemmel fiyat. meğerse benzinmiş.
  • İyimi bu şanzıman peki güvenilirmi .

• 2005 model palionun otomatiği bile buna on çeker,bunlar artık geride kaldı zaten istanbulda fazla dayanmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

2005 model palionun otomatiği bile buna on çeker,bunlar artık geride kaldı zaten istanbulda fazla dayanmaz.

başkan kullanmadan nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exponent

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

2005 model palionun otomatiği bile buna on çeker,bunlar artık geride kaldı zaten istanbulda fazla dayanmaz.

başkan kullanmadan nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun?

kullanmaya ne gerek var,kullanmadığınız birçok araçtan kullananlardan daha fazla bilgi öğrenebilirsiniz burası forum binlerce kullanıcı var,benzeri otomatikler 10 yıl önceki araçlardada vardı mesela yeğenimin opelinde vardı lanet bişeydi .renoda pejoda fiatta citroende çoğunda kullanıldı ve miyadını doldurdu hiç olumlu yorum duymadım

artık tam otomatikler ve çift kavramalılar tercih ediliyor edc gibi yada alternatif cvt

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.