Şimdi Ara

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.785
Cevap
45
Favori
266.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engin_er_26

2011 clio 3 ile 2013 model dacia stepway takas edilir mi, edilirsen üste para verilirmi verilirse ne kadar verilir. araçların ikiside çok temiz vuruk çarpık boya yok. clio 110 bin km de stepway 60 bin km de.

bana sorarsan stepway ile clio ııı birbirlerine denk araçlar ama stepwayin clio ya bariz üstün olduğu yanları yok değil

stepwayin + ları

iç hacim
    bagaj hacmi
    daha kaslı görünüm yüksek yapısı
    şık görünümlü crossover
    ESP ASR HİLL HOLDER
    az yakan güçlü SESSİZ DİZEL motorları

clio 3 ün stepway karşısında tek artısı euncap tan 5 yıldız almış olması ve daha güvenli olması ama stepwayde bulunup clio 3 te olmayan ESP yi unutmamak lazım

tahminen clionun dizel olduğunu varsayarak dizel stepway almak için üzerine 6-7 bin tl civarı eklemek gerekebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• renegade32 R kullanıcısına yanıt
    Tekerlekler yeniyken tutuşu zayıf oluyor ondan olabilir ..yada önceki araç alçaksa alışamadınız.
    Şehir.dışı için 22 kuruş fazla ..yakıtı opetten alın daha az yakabilir ben opetten alıyorum .son zaman hesap yapmadım ama 15-16-17 kuruş yakması lazım.
    Yol bilgisayarını bizde aldığımızda açtırdık ..arıza olayı yalan korkutmaya çalışıyorlar ..araçta olan bir özellik ..hemde birebir doğru çalışıyor .acayip şekildede işe yarıyor .olmazsa bende büyük eksiklik olur ..sürekli değerlere bakıyorum ..mesela giderken anlık tüketimi izlemek bile iyi oluyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://youtu.be/6DpQJ6Z5h94

Böyle bir şeye denk geleniniz varmı.

• stepway aracımda lastik krikosu lazım oldu, bulamadım. 2 el almıştım. stepnesi var. acaba bulunmuyormudu, bulunoyorsa neresinde olması lazım. 1 yıl önce lpg taktırmıştım, orada kalmış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

https://youtu.be/6DpQJ6Z5h94

ona bakarken buna denk geldim

https://m.youtube.com/watch?v=kSEByj3YCN4

• quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

https://youtu.be/6DpQJ6Z5h94

parça güzelmiş, dikkat edilmezse çocuk arabasını indirip koyarken o kısım çiziliyor . bu parça ile bunu önlemek mümkün, ama türkiyede hiç görmedim.

http://www.lzparts.de/index.php?page=product&info=922
    bu sitede var ancak 89,80euro imişşş, trde olsa 270tl çok para bence o plastik için.
     ***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecrasniann -- 21 Temmuz 2015; 15:13:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mskefe

stepway aracımda lastik krikosu lazım oldu, bulamadım. 2 el almıştım. stepnesi var. acaba bulunmuyormudu, bulunoyorsa neresinde olması lazım. 1 yıl önce lpg taktırmıştım, orada kalmış olabilir.

kriko bagajın sol tarafındaki boşlukta dik olarak sabit duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: predator93

quote:

stepway aracımda lastik krikosu lazım oldu, bulamadım. 2 el almıştım. stepnesi var. acaba bulunmuyormudu, bulunoyorsa neresinde olması lazım. 1 yıl önce lpg taktırmıştım, orada kalmış olabilir.

kriko bagajın sol tarafındaki boşlukta dik olarak sabit duruyor

krikonun üstünde tel bi parça var maşa gibi küçük,ne işe yarıyo acaba hep merak ediyorum

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Selamlar,kesin olmamakla birlikte jant kapaklarını sökmeye yarıyor diye biliyorum,kapaktaki tırnağı açmak içinmiş (uygulamadım,bi lastikçi arkadaş söylemişti)
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    demekki aracı aldığımda yoktu krikosu
  • quote:

Orijinalden alıntı: runner17

Selamlar,kesin olmamakla birlikte jant kapaklarını sökmeye yarıyor diye biliyorum,kapaktaki tırnağı açmak içinmiş (uygulamadım,bi lastikçi arkadaş söylemişti)

evet ,aynen söylediğiniz gibiymiş teşekkürler.
     ***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY***

• quote:

demekki aracı aldığımda yoktu krikosu

merhaba olsaydı kesin görürdünüz, sol tarafta krikosu bijon anahtarı vidalanmış açıkta görünüyor,bazı araçlar gibi stepne üzerinde değil( stepne yuvasında olsa daha güzel olurdu)

• Arkadaşlar benim babamda 2015 yeni dacia sandero stepway dizel düşünüyor opsiyonel olarak stepne var sadece 43.5 civarı fiyat çekmişler kullananlar bir şeyler söylerseler çok iyi olur aslında benim kafamda 2. el renault fluence veya 110luk ford focus filan vardıda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xieorn

Arkadaşlar benim babamda 2015 yeni dacia sandero stepway dizel düşünüyor opsiyonel olarak stepne var sadece 43.5 civarı fiyat çekmişler kullananlar bir şeyler söylerseler çok iyi olur aslında benim kafamda 2. el renault fluence veya 110luk ford focus filan vardıda.

fiyat çok iyi şuan birçok bayide 45 bin tl civarı
  • Arkadaşlar çok fazla manuel tecrübem olmadığı için normal mi bilemiyorum ama şöyle bir durum var sizinle paylaşmak istediğim
    Hareket halinda gaz pedalına basıp çekerken viteste tutarken fark edebileceğim hafif bir ileri geri oynama hissediyorum. Sanki ilk aldiğimda yoktu yada ben fark etmedim. Nedir bu?

• carannir kullanıcısına yanıt
    Oynayan vites kolu mu? Öyleyse normal.
  • carannir kullanıcısına yanıt
    Merhaba

R9 dan itibaren bütün renault modellerinde vites kolu motor devrinden etkilenerek hareket eder, oynama yapar.
  • r9 vardı vites topuzu gaza basınca nasılda kasılırdı ..ileri geri . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup3558

Merhaba

R9 dan itibaren bütün renault modellerinde vites kolu motor devrinden etkilenerek hareket eder, oynama yapar.

Tesekkurler bir sıkıntı yok anlaşılan.
    Bu arada yardımcı olur belki izlenimlerimi paylaşayım. Aracı bayramdan önceki hafta aldım ve bayramda uzun yol yaptım. İzlenimlerim şunlar:
    Öncelikle uzun süre otomatik vitesten manuele geçmek zorlu yorucu huzur bozucu:)
    Yakıt konusu malumunuz müthiş. Çok tutumlu bir araç. Yaklaşık 40 lt de 1000km yi gördüm.
    Bu arada pompacı arkadaşa söylemeyi unuttum o da 64 litre yakıt koydu araca. Bir çok arkadaşın da söylediği gibi depodan çalkalanma sesi geliyor fazla yakıt alınca.
    Araç ozellikle eco mode devre dışı iken çok çevik. Yokuşlarda atık hızlanma konusunda sınıfta kalmıyor.
    Bayram trafiği maksimum 150 km hız yapabildim. Rahatça ulaştım bu hıza çanakkale yollarının rüzgarına rağmen çok guvensiz bir his vermedi. Yine de yüksek araba rüzgarı hissettiriyor.
    Klima benim için fazLasiyla iyi.
    Yokuş kalkış destegi gibi özellikleri henüz actirmadim. Actirmak istiyorum yer bulabilirsem.
    Ayrıca geri görüş multimedia sistemi kolcak rüzgarlık taktırmak istiyorum zamanla.
    Sonuç olarak arabadan şu an için memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: carannir

quote:

Orijinalden alıntı: yakup3558

Merhaba

Tesekkurler bir sıkıntı yok anlaşılan.
    Bu arada yardımcı olur belki izlenimlerimi paylaşayım. Aracı bayramdan önceki hafta aldım ve bayramda uzun yol yaptım. İzlenimlerim şunlar:
    Öncelikle uzun süre otomatik vitesten manuele geçmek zorlu yorucu huzur bozucu:)
    Yakıt konusu malumunuz müthiş. Çok tutumlu bir araç. Yaklaşık 40 lt de 1000km yi gördüm.
    Bu arada pompacı arkadaşa söylemeyi unuttum o da 64 litre yakıt koydu araca. Bir çok arkadaşın da söylediği gibi depodan çalkalanma sesi geliyor fazla yakıt alınca.
    Araç ozellikle eco mode devre dışı iken çok çevik. Yokuşlarda atık hızlanma konusunda sınıfta kalmıyor.
    Bayram trafiği maksimum 150 km hız yapabildim. Rahatça ulaştım bu hıza çanakkale yollarının rüzgarına rağmen çok guvensiz bir his vermedi. Yine de yüksek araba rüzgarı hissettiriyor.
    Klima benim için fazLasiyla iyi.
    Yokuş kalkış destegi gibi özellikleri henüz actirmadim. Actirmak istiyorum yer bulabilirsem.
    Ayrıca geri görüş multimedia sistemi kolcak rüzgarlık taktırmak istiyorum zamanla.
    Sonuç olarak arabadan şu an için memnunum.

Hocam benim babamda 2015 model almak istiyor bu kapalı dediğiniz özellikler filan nasıl oluyor neleri kapalı mesela açılınca garanti gidiyor mu bir zararı varmı ve ücreti ne kadar? Ve arabadan memnun musunuz? Arka camlar manuel sonra kapıda değilde ön göğüste bulunuyor cam otomatikleri biraz sevmedi o özelliklerinide oda uzun zamandır araba arıyor. Ford focus 110luk, fluence (2. eller) ve bu arabada öyle dolaşıp duruyor. Sizin öneriniz nedir?

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.