Şimdi Ara

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.785
Cevap
45
Favori
266.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle katiliyorum sana on alt kromu kalmamisti elinde musait bi zamanda yaptiricam ama aynalara dusunmuyorum ama ayna bana sahsen abarti geliyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcaponee

Kesinlikle katiliyorum sana on alt kromu kalmamisti elinde musait bi zamanda yaptiricam ama aynalara dusunmuyorum ama ayna bana sahsen abarti geliyor bana

On ve arka kapi alti citalarini s dizaynda bulabilirsin. Onun üretici firmayida biliyodum ama aklima gelmio simdi ismi. Forumda Wolverine sahin nickli arkadasim biliyor onda almisti ondan da ogrene bilirisn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazlik lastikler icin jant almayi dusunuyordum.ancak almadim istanbul anadoku yakasinda bostanci sanayinin ustunde levent ticaret te degistirttim fiyatida 40 tl balans dahil

• arkadaslar stepwayda gostergelerde saat ve isi gostergesi varmi.arastirdim ama bulamadim.ozellikler icinde yazmiyo da

• quote:

Orijinalden alıntı: cozep

arkadaslar stepwayda gostergelerde saat ve isi gostergesi varmi.arastirdim ama bulamadim.ozellikler icinde yazmiyo da

saat var ısı göstergesi yok.
  • arkadaslar yorumunuza ihtiyacim war stepway 0.90 benzinli kullaniyorum. Sorularim olacak. Tup taktirmayi dusunuyorum ama arac zaten hantal tup takilinca dahada agirlasirmi bilmiyorum. Ama benzin fiyatlari yuzunden cokta kâr edemiyorum. Ayrica sizce araci eco modunda kullanmasam ve gostergedeki vites degistir Uyarisina uyayimmi cunku cok dusuk dewirde uyari geliyor sonrada motor yokusta zorluyor yorumlarinizi bekliyorum.

• canimsin83 C kullanıcısına yanıt
    Valla kardeş neden dizel araba almadın sorusunu sormadan yapamıyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canimsin83

arkadaslar yorumunuza ihtiyacim war stepway 0.90 benzinli kullaniyorum. Sorularim olacak. Tup taktirmayi dusunuyorum ama arac zaten hantal tup takilinca dahada agirlasirmi bilmiyorum. Ama benzin fiyatlari yuzunden cokta kâr edemiyorum. Ayrica sizce araci eco modunda kullanmasam ve gostergedeki vites degistir Uyarisina uyayimmi cunku cok dusuk dewirde uyari geliyor sonrada motor yokusta zorluyor yorumlarinizi bekliyorum.

bir tanıdığım 0.9 symbol aracına lpg taktırdı performansta hiçbir sıkıntı çıkarmadı
    kendim de 1.4 sandero kullanıyorum geçen yıl brc my11 lpg kiti taktırdım performansta hiçbir sıkıntı &değişiklik yok,doğru montajda lpg performansında farklılık hissetmezsiniz,benzinde nasıl kullanıyorsanız lpg'de aynı şekilde sürersiniz üstüne lpg'den dolayı tasarruf yaparsınız

• arkadaşa stepway bakıyoruz motor yönünden 0.9 turbo benzinli ve 1.5dci dizel arasında gidip geliyoruz
    büyük olasılıkla tercihimiz dizel olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

arkadaşa stepway bakıyoruz motor yönünden 0.9 turbo benzinli ve 1.5dci dizel arasında gidip geliyoruz

1)Yılda kaç bin km yapıyorsun?
    2)dizel motor sesini rahatsız edici buluyormusun?
    3)genellikle ş.içi mi kullanılacak ş.içi kullanılacaksa 10.000 km kadar benzinli,daha fazla ise dizel tercih edilmeli

Şahsen ben dizel motor sesini sevmediğim ve yılda 5-6bin km yaptığım için 0.9TCe tercih ettim.bu motor ayrıca lpg uyumludur.şuan tüketimi 7lt/100

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: predator1993

quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

arkadaşa stepway bakıyoruz motor yönünden 0.9 turbo benzinli ve 1.5dci dizel arasında gidip geliyoruz

1)Yılda kaç bin km yapıyorsun?
    2)dizel motor sesini rahatsız edici buluyormusun?
    3)genellikle ş.içi mi kullanılacak ş.içi kullanılacaksa 10.000 km kadar benzinli,daha fazla ise dizel tercih edilmeli

Şahsen ben dizel motor sesini sevmediğim ve yılda 5-6bin km yaptığım için 0.9TCe tercih ettim.bu motor ayrıca lpg uyumludur.şuan tüketimi 7lt/100

arabayı arkadaşa düşünüyoruz
    dizelin sesi kendisini rahatsız edermi bilmiyorum ama yılda 10000km yapmaz eminim

• novinovi kullanıcısına yanıt
    Eksik olan şeyler o kadar çokki. direksiyon üzerindeki düğmeler yok. sol tarafta eko butonunun yanında elektrikli ayna kumandası yok.ön panjur nikelajı yok. arka camlar mekanik elektrikli değil. sürücü koltuğu yükseklik ayarı yok. yüksekliği ayarlanan direksiyon yok ama bunların olması gereken yerler var ve boş. nasıl malzemeden çalarız düşüncesiyle üretim yapılırsa olacağı bu. ha bu arada sürücü tarafında yukarıda gözlük saklama kutusu serviste para ile satılıyormuş ama ne kadar bilmiyorum. ve bu aracın beyaz rengi artık türkiyede üretilmiyor bence saçma sadece siyah mavi ve gri metalik renk var. bir önceki modelinde alaşım jant varken niye bunda oasis kapaklı sac jant kullanılıyor. avrupada özellikle almanyada üretilen modelinde hepsi var ama buraya gelince hepsi elsik saçma bence. değiştirip duster almayı düşünüyorum en azından onda eksik yok. hız sabitleyici hariç.

• dragonzse D kullanıcısına yanıt
    Sende şu anda stepway'mı var.?
    1.5 senedir kullanıyorum saati göremedim nerede ?

teyip den bahsetmiyorsunuz heralde yol bilgisayarında ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnsyln

1.5 senedir kullanıyorum saati göremedim nerede ?

teyip den bahsetmiyorsunuz heralde yol bilgisayarında ?

Buyur.
     ***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY***
    ben ya körüm yada bakan körüm :D araca binince kontrol edeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnsyln

ben ya körüm yada bakan körüm :D araca binince kontrol edeyim

1.5 yıldır görmediysen senin gözlerde ciddi problem var demektir
    kontrol ettim bende ciddi ciddi saat yok ? yol bilgisayarıda açık
  • mtnsyln kullanıcısına yanıt
    Senin stepway 2012 modelmi.? Onda varmı yokmu bilmiyorum,Ancak tahminen şunu söyleyebilirim sanırım serviste yol bilgisayarına tekrar yazılım atılırsa düzelebilir yani saat çıkabilir. Ama yinede söyliyeyim 2012 modellere olurmu olmazmı blmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.