Şimdi Ara

Hattınıza Tanımlı Paket Bulunmamaktadır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
10.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avea 20 TL'ye taahütlü 500 DK + 1gb Internet + 5000 sms paketleriyle faturalıya geçtim. Henüz ilk faturam gelmedi ama forumda da gördüğüm kadarıyla yüksek bir mebla gelicek. Halbuki bu limitleri geçmem mümkün değil. Çok konusmuyorum zaten. İnternet de sınırsız dediklerine göre. Sms zaten o rakamı bulmam imkansız.Az önce 9333'ü aradım. "Hattınıza tanımlı paket bulunmamaktadır diyor." Sizde durum nedir? Daha önce böyle birşeyle karşılaşan var mı? Şimdi internete fln girsem 100 lira fln gelicek heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

Avea 20 TL'ye taahütlü 500 DK + 1gb Internet + 5000 sms paketleriyle faturalıya geçtim. Henüz ilk faturam gelmedi ama forumda da gördüğüm kadarıyla yüksek bir mebla gelicek. Halbuki bu limitleri geçmem mümkün değil. Çok konusmuyorum zaten. İnternet de sınırsız dediklerine göre. Sms zaten o rakamı bulmam imkansız.Az önce 9333'ü aradım. "Hattınıza tanımlı paket bulunmamaktadır diyor." Sizde durum nedir? Daha önce böyle birşeyle karşılaşan var mı? Şimdi internete fln girsem 100 lira fln gelicek heralde.

Faturanız bugün kesilecek,
    Henüz paket tanımlanmamış olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Avea 20 TL'ye taahütlü 500 DK + 1gb Internet + 5000 sms paketleriyle faturalıya geçtim. Henüz ilk faturam gelmedi ama forumda da gördüğüm kadarıyla yüksek bir mebla gelicek. Halbuki bu limitleri geçmem mümkün değil. Çok konusmuyorum zaten. İnternet de sınırsız dediklerine göre. Sms zaten o rakamı bulmam imkansız.Az önce 9333'ü aradım. "Hattınıza tanımlı paket bulunmamaktadır diyor." Sizde durum nedir? Daha önce böyle birşeyle karşılaşan var mı? Şimdi internete fln girsem 100 lira fln gelicek heralde.

Daha önce şu kadar süre kaldı vs. söylüyordu. Bu olay yeni oldu. Paketi iptal etmisler kendi kendine.

Edit : Dediğiniz gibi fatura bugün kesiliyor sanırım. Paketler yenilenmiş. Ama o arada yaptığımız işlemlere faturadan düşülecek mi merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weezer -- 27 Eylül 2012; 7:41:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

ilk ücretli aramadan sonra paket tanımlanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.