Bodrumluyum soruları alayım!!!
59 Cevap894 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2091 Mesaj
27 Eylül 2012; 1:05:52 

Evet arkadaşlar Bodrumla ilgili merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz dilimiz döndügünce anlatmaya çalısırız.

9865 Mesaj
27 Eylül 2012; 1:08:54 

Bodrum soğuk olmuyor mu nasıl kalıyorsun orada?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Mobile: 'LG G2 D802 16Gb Black' | 4.4.4 | Mahdi Rom 2.7 | Dorimanx AOSP Kernel 6.0 | Lenovo Super Cam 3.6.6 | TWRP Recovery 2.7.1.0|
System: 'Lenovo Z500' | Intel i5 3230m | 8Gb 1600 Mhz | Nvidia Gt645m | Windows 8.1 x64 | Kingston SSDNow v300 120Gb|
Equipment: 'Razer' | Blackwidow Ultimate 2013 | Deathadder 2013 | Goliathus Fragged Speed Edition | Kraken 7.1|
Outdoor: 'Urbanears Medis Cobalt ' | Viper4Android FX 2.3.3 | LG Headphone + Speaker Boost|
Cycle: 'Kron XC 250 Red 2013' | V Gear | 26 Inch | 16 Frame | All Stock|

2091 Mesaj
27 Eylül 2012; 1:10:06 

quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Bodrum soğuk olmuyor mu nasıl kalıyorsun orada?

0

571 Mesaj
27 Eylül 2012; 1:10:53 

Bende bodrumluyum ? Ne yapıcaz şimdi ?

Keep It Simple

224 Mesaj
27 Eylül 2012; 1:11:22 

Hayat hep tatil havasindami geciyor?

2091 Mesaj
27 Eylül 2012; 1:13:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Xcalibure

Bende bodrumluyum ? Ne yapıcaz şimdi ?

Sende cevaplarsın

2091 Mesaj
27 Eylül 2012; 1:16:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Ay-yildiz

Hayat hep tatil havasindami geciyor?

Tatile gelenler için evet ama yerli halk için yazları genelde işkence gibi gecer.Asırı yogunluk,trafik,yollar dar,yerleşim alanı küçük vs vs...
ayrıca kışlarıda ölü gibidir kimse kalmaz barlar sokagında felan köpekler çiftleşir.

571 Mesaj
27 Eylül 2012; 1:18:22 

quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyuz

Sende cevaplarsın

Uzun zaman oldu malesef oradan taşınalı. Nasıl halikarnas yolu ? Kışın gene insanların şemsiyelerini uçuruyor mu ?

Keep It Simple

2091 Mesaj
27 Eylül 2012; 1:21:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Xcalibure

Uzun zaman oldu malesef oradan taşınalı. Nasıl halikarnas yolu ? Kışın gene insanların şemsiyelerini uçuruyor mu ?

Viran bi halde şemsiye ne bazen fırtınada adamlar ucuyor(içmeye giden ayyaşlar)
bide genelde sel alıyor.

1794 Mesaj
27 Eylül 2012; 1:22:35 

Kışın karadenizli kaptanlarla ahbaplık kuruyor musun?

Honda VFR 1200 Rider
A5 SB 2.0 TDI

571 Mesaj
27 Eylül 2012; 1:24:26 

quote:

Viran bi halde şemsiye ne bazen fırtınada adamlar ucuyor(içmeye giden ayyaşlar)
bide genelde sel alıyor.

Oranın yazından çok kışını sevmişimdir hep. O fırtına o deniz kokusu hep aklımda. Galiba memleketimi özledim. İnşallah bir kış günü gene gelicem oralara

Keep It Simple

2091 Mesaj
27 Eylül 2012; 1:25:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Dentex Dentex

Şöyle söyleyeyim saglıkcı oldugum için genelde kaptalarla muhatab oluyoruz cünki bi sürü sarhos sızıp kalıyor sahilde kaptanlarda 112yi arıyor bizde gidip bakıyoruz muhabbetim bu kadar daha ileri düzeyde sohbet etmiyorum.
AYrıca memleketlerini sormadım hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D-dokuzyuz -- 27 Eylül 2012; 1:27:50 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Eylül 2012; 1:52:45 

Fethiyede ,ingilizler
antalyada ruslar
bodrumda ?

20 Mesaj
27 Eylül 2012; 1:54:52 

quote:

Orijinalden alıntı: hasnictirr

Fethiyede ,ingilizler
antalyada ruslar
bodrumda ?

+1

210 Mesaj
27 Eylül 2012; 1:56:09 

gümbette bulundun mu. ben 2ay geçirdim çok güzeldi.

725 Mesaj

[6 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

27 Eylül 2012; 2:01:42 

Ben direk baliklama atlayayim. Bodrumdaki evler ne kadar fiyattan basliyor!! normal daire seklinde dununursek .. Ev insa etmekmi yoksa evi hazir satin almakmi daha hesapli??

2576 Mesaj
27 Eylül 2012; 2:49:40 

Bende bodrumlu sayılırım.. Yalıkavak..

2091 Mesaj
27 Eylül 2012; 11:40:47 

quote:

Orijinalden alıntı: hasnictirr

Fethiyede ,ingilizler
antalyada ruslar
bodrumda ?

Bodrumda bellibir ülkeye aitturist yok yukarda vermiş oldugunuz örnek gibi her yerden turist var ama ilk 5 su sekidedir
1-ingiliz
2-fransız
3-hollanda
4-yunanistan
5-arap ülkeleri

457 Mesaj
27 Eylül 2012; 11:52:59 

İlk defa bu yaz gelemedim Bodrum'a. Bu sene barlar sokaginda en cok calan sarki neydi ? Dang dang diyorlar. Fink ve Vittoria'ada durum neydi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

346 Mesaj
27 Eylül 2012; 11:53:18 

gece hayatı hala canlı mı? muğla merkezde yaşıyorum ve daha bodruma ayak basamadım. Çok merak ediyorum açıkcası

çay var içersen, ben var seversen..
iPhone 4S / Lenovo Z500

2091 Mesaj
27 Eylül 2012; 13:31:30 

quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

İlk defa bu yaz gelemedim Bodrum'a. Bu sene barlar sokaginda en cok calan sarki neydi ? Dang dang diyorlar. Fink ve Vittoria'ada durum neydi ?

valla hocam Evli oldugum için gece hayatı ile pek aram yok ama dang dang ile ilgili bodrumun milli marsı diyolar youtubede:)dead man walking dikkatimi cekti bi kaç yerde.
Finke bir kere gittim ortam fena ben genelde barlar sokagında kule bara gidiyom
vittoria ise suanda girmeye utanıyorum punto ile ilerde pahalı araba alırsam cekicem önüne girecem.

2091 Mesaj
27 Eylül 2012; 13:49:05 

quote:

Orijinalden alıntı: samilton

gece hayatı hala canlı mı? muğla merkezde yaşıyorum ve daha bodruma ayak basamadım. Çok merak ediyorum açıkcası

Evet geceler hala canlı ama haziran ayı gibi değil sonuçta.
artık bu ay son yavas yavas ortamlar ölüyor.

1099 Mesaj
27 Eylül 2012; 13:59:08 

quote:

valla hocam Evli oldugum için gece hayatı ile pek aram yok ama dang dang ile ilgili bodrumun milli marsı diyolar youtubede:)dead man walking dikkatimi cekti bi kaç yerde.
Finke bir kere gittim ortam fena ben genelde barlar sokagında kule bara gidiyom
vittoria ise suanda girmeye utanıyorum punto ile ilerde pahalı araba alırsam cekicem önüne girecem.

Fink , vittoria , Quba , helva , gümbet , değirmenler ... geçen sene mayıstan eylüle kadar bodrumda çalışmıştım çok güzel günlerdi . Özlemişim onu farkettim şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Mustafa| -- 27 Eylül 2012; 14:00:53 >

1794 Mesaj
27 Eylül 2012; 23:55:44 

Ev diyolla bak yukarıda ona ya bi...

Honda VFR 1200 Rider
A5 SB 2.0 TDI

2091 Mesaj
28 Eylül 2012; 1:55:15 

quote:

Orijinalden alıntı: ozzy_carpe

Ben direk baliklama atlayayim. Bodrumdaki evler ne kadar fiyattan basliyor!! normal daire seklinde dununursek .. Ev insa etmekmi yoksa evi hazir satin almakmi daha hesapli??

Hocam Öncelikle görmemisim sorunu kusura bakma daha dogrusu dikkatimden kaçmış.
Ev konusunda bodrumda ikiside pahalıya gelir ha bodrum var bodrum var ama ben sizin sorunuzu Bodrum merkez ve yakın cevresi olarak algılayıp cevap veriyorum.
Ama öyle çok fazla para degil yani ucuk rakamlar degil.
Mesela benim evim yokuşbaşında yani bodrumun ilk giriinde o kale manzaraasının olduğu yerde merkeze biraz mesafesi oldugu için cok pahalı deigl 150,000 tl ye alabilirsin ama işte ev küçük 2+1 80 metre kare.Bodrum merkeze dogru gittikce fiyatlar tavan yapar.
Arsa alıp yapmak ise tambir akılsız işi adamzaten tarlayı ev fiyatına satıyor bide üstüne ev yaptırıyorsun ayrıca bodrum belediyeside dünya kadar para alıyor mesela Hemen komsu ilcemiz milastan bi örnekle acıklarsam daha acıklayıcı olur milasta belediyeden oturma iznin almak için ödedigin para 4-5 bin tl iken bodrumda 10-15 arası artık nasıl kapatabilrsen pazarlıgı.

Haaaa illa bodrum merkez olmasına gerek yok ama bodrum sınırları içinde olsun diyorsan akyarlar var taaa cehennemin dibi gibi bi yerde orda 110-120 civarı güzel evler bulabilirisn umarım acıklayıcı olmustur.

725 Mesaj

28 Eylül 2012; 2:05:08 

quote:

Hocam Öncelikle görmemisim sorunu kusura bakma daha dogrusu dikkatimden kaçmış.
Ev konusunda bodrumda ikiside pahalıya gelir ha bodrum var bodrum var ama ben sizin sorunuzu Bodrum merkez ve yakın cevresi olarak algılayıp cevap veriyorum.
Ama öyle çok fazla para degil yani ucuk rakamlar degil.
Mesela benim evim yokuşbaşında yani bodrumun ilk giriinde o kale manzaraasının olduğu yerde merkeze biraz mesafesi oldugu için cok pahalı deigl 150,000 tl ye alabilirsin ama işte ev küçük 2+1 80 metre kare.Bodrum merkeze dogru gittikce fiyatlar tavan yapar.
Arsa alıp yapmak ise tambir akılsız işi adamzaten tarlayı ev fiyatına satıyor bide üstüne ev yaptırıyorsun ayrıca bodrum belediyeside dünya kadar para alıyor mesela Hemen komsu ilcemiz milastan bi örnekle acıklarsam daha acıklayıcı olur milasta belediyeden oturma iznin almak için ödedigin para 4-5 bin tl iken bodrumda 10-15 arası artık nasıl kapatabilrsen pazarlıgı.

Haaaa illa bodrum merkez olmasına gerek yok ama bodrum sınırları içinde olsun diyorsan akyarlar var taaa cehennemin dibi gibi bi yerde orda 110-120 civarı güzel evler bulabilirisn umarım acıklayıcı olmustur.

Tesekkur ederim hocam bayagi aciklamali olmus.. Yani bu konu hakkinda fikir sahibi olmus oldum sayenizde.. Evet ev bayagi kucuk gelir 80 mt ise o fiyata.. Ama bencede yazliligin yada evin illada merkezde olmasina gerek yok yada abarti uzak olmazsin yeterli. Is gorusmelerim var ege kiyilarina demir atmayi dusunuyorum. :)) bakalim.!! . Bodrumun bide yerlileri var onlardanmisiniz?

326 Mesaj
28 Eylül 2012; 2:14:13 

Çimentepe hala liselilerin buluşma noktası mı?

< Sen şimdi gidiyorsun ya...Yürü git.gif >

2091 Mesaj
28 Eylül 2012; 2:14:58 

quote:

Tesekkur ederim hocam bayagi aciklamali olmus.. Yani bu konu hakkinda fikir sahibi olmus oldum sayenizde.. Evet ev bayagi kucuk gelir 80 mt ise o fiyata.. Ama bencede yazliligin yada evin illada merkezde olmasina gerek yok yada abarti uzak olmazsin yeterli. Is gorusmelerim var ege kiyilarina demir atmayi dusunuyorum. :)) bakalim.!! . Bodrumun bide yerlileri var onlardanmisiniz?

yok hocam bizim aile milaslı ama ben mugla merkezde buyudum benim hanım fethiyeli ama bodrumda yasıyoruz yani bütün muglayı biliyorum gezilecek her yerde yasadım :)

Uzaklaştırılmış
28 Eylül 2012; 2:18:05 

kaslı erkek var mı orada

2091 Mesaj
28 Eylül 2012; 2:25:13 

quote:

Orijinalden alıntı: PhotoShop Man

kaslı erkek var mı orada

Hee çok var ama sana dedim ya ben o dedigimi yap.
Googleye gir rocco sifredddi ve doğuş saksı yaz görsellere tıkla o senin işini görür

@orkunby o dediginiz yeri bilmiyorum hocam.

725 Mesaj

28 Eylül 2012; 2:29:37 

quote:

yok hocam bizim aile milaslı ama ben mugla merkezde buyudum benim hanım fethiyeli ama bodrumda yasıyoruz yani bütün muglayı biliyorum gezilecek her yerde yasadım :)

Aydin-soke, mugla-milas bayagi bir arkadasim oldu.. Ailemden izmirde, manisa yasayanlar varr .. Bende o taraflari tercih ediyorum .. Zaten turkiyede bir yer yok o taraflardan baska :)) fethiye olu denizi de cok merak ediyorum. Ne varsa ege var ben onu biliyorum!!

2091 Mesaj
28 Eylül 2012; 2:40:35 

quote:

Aydin-soke, mugla-milas bayagi bir arkadasim oldu.. Ailemden izmirde, manisa yasayanlar varr .. Bende o taraflari tercih ediyorum .. Zaten turkiyede bir yer yok o taraflardan baska :)) fethiye olu denizi de cok merak ediyorum. Ne varsa ege var ben onu biliyorum!!

hocam ölüdzenizde 6 ay çalısmıs biri olarak o konudada bilgi verbilirim.
Ölüdeniz biraz fazla abartılıyor,
0

Resimde gördüğünüz yer ölüdenizdiye hitap edilen belcekız plajı plajın bu acıdan bakınca iki tarafı var karsı tarafta kalan kısımda akıntı olmadıgı için hiç dalga yok yani göl gibi tek havası o ama oraya girmenizi tavsiye etmem akıntı olmadıgı için pis biraz
yarım adanın bu tarafında kalan kısım ise belcekız plajının paralı oldugu yer burdada pek fazla dalga olmaz sebebi bu resimde görüdgünüz adadan bi tane daha var burda ama o bu fotografta yok o yüzden dalga az olur ama burası temizdir ayrıca buraya girmek pahalıdır araba ile girerseniz 18 tl 5 tl sezlog ve 5 tl şemsiye parası ödersiniz kişi başı yani 2 kişi gittiginizde ödeyeceginiz para 40 tl bulur haaa su yönü iyidir kekolarda bukadar para olmadıgı için buraya girmezler ve karınıza kızınıza yan bakan olmaz.
Ayrıca ölüdeniz tam bir ingiliz kasabası havasındadır. heryerde premier lig maçları
skytv acıktır
lig tv izleyecek yer bulamassınız ve asırı derecede pahalıdır
eger parasutle atlamak istersenizde fiyatları 150 euro civarıdır.

725 Mesaj

28 Eylül 2012; 3:00:58 

@D-dokuzyuz.

Cok uzun alinti yapanlara uyuz oluyorum forumda.. O yuzden bende siniri asmayayim dedim. :))

Olu denizin heralde anlattiginiz kadari var sanirim .. Vede birazcik uzak kaciyor sanirim.. ! Bir arkadsim var oralarda buyumus herseferinde anlatirdi.. Bu gosterdiginiz yerleride oda gostermisti.. Acikcasi oludeniz cok guzel ama bir bodrum veya marmarisin yanindan gecmez hernekadar kafa dinlenecek yer olsada.. Egede cogunlukla inglizler var sanirim!! Gece ay antalya ya ordan da alanyaya gectim alanyada 10 gun kaldim. yerliden cok rus vardi, abartiliydi yani.. kardesim turist rehberi bazilarinin 3 ay kaldigini soyledi.. Ama bazi ruslar vardi ki sanki el yapimiydi mubarek!!!! :))))).

2091 Mesaj
15 Ekim 2012; 2:49:52 

@ozzy_carpe
Evet hocam ölüdeniz ve Fethiye turistik olarak,Gece hayatıı olarak,Ortam olarak bodrumun yanına bile yanasamaz
% ile tarif edecek olursak
%65 Bodrum
%25 Marmaris
%10 Fethiye şeklindedir.

2091 Mesaj
21 Mart 2013; 4:38:17 

Yaz geliyor soru sormak isteyenler varsa alalım.

2330 Mesaj
21 Mart 2013; 4:51:04 

marmara koleji ne durumda

Everything.
Everyone.
Everywhere.
Ends.

2711 Mesaj
21 Mart 2013; 5:03:57 

En son gittigimde her köşe başinda Tro vardi.. İçimden dedim Ulan burayida mi bozdunuz.. Bide zengin piji çoğalmiş hepsi baba ana parasiyla barlarda eğleniyo..

17 yaşindaki veletin altinda 3.35 gördüm kendimi dağlara sürdüm.. Anasini satim biz bi araba almak için Yirttik kendimizi milletin veleti Ehliyet hediyesi araba aliyo..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 21 Mart 2013; 5:36:38 >

Not: Konular Hakkında Yazmış olduğum Yorumlar Sadece Beni İlgilendirir... Düşüncelerimin Her Zaman Arkasındayım..
. . . . >>> . . . Honda CBR 600 RR . . . <<< . . . .

. . . . Anlamı olmalıydı oysa geride kalanların . . . . . . . Bir daha böyle sevecek olsam . . . . . . . Bir kalemde Silerdim Seni . . . . . . . .

2091 Mesaj
21 Mart 2013; 5:17:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

En son gittigimde her köşe başinsa Tro vardi.. İçimden dedim Ulan burayida mi bozdunuz.. Bide zengin piji çoğalmiş hepsi baba ana parasiyla barlarda eğleniyo..

17 yaşindaki veletin altinda 3.35 gördüm kendimi dağlara sürdüm.. Anasini satim biz bi araba almak için Yirttik kendimizi milletin veleti Ehliyet hediyesi araba aliyo..

+1

3307 Mesaj
21 Mart 2013; 7:22:01 

Marmaris mi? Bodrum mu?

Biz aslanın kral olmadığı,kartalın yuva yapamadığı,kanaryanın uçamadığı yerdeyiz...biz ESES'liyiz...

237 Mesaj
21 Mart 2013; 7:38:35 

Fethiyeli olarak söylüyorum ki ölüdenizin abartıldığı doğrudur ( deniz olarak ). diğer koylar kat kat güzel.

Bodrum mandalinası diye bişey var mı?

2576 Mesaj
21 Mart 2013; 8:19:30 

quote:

Orijinalden alıntı: PongLenis

Bodrum mandalinası diye bişey var mı?

Var..

Uzaklaştırılmış
21 Mart 2013; 8:24:12 

gelsem jigololuk yapabilir miyim

1674 Mesaj
21 Mart 2013; 8:28:57 

quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Bende bodrumlu sayılırım.. Yalıkavak..

Bende yalıkavak . İsim ne abi ? tanırım belki

Eski kullanıcı adı: Citizen
qandrdm qnq :(

2576 Mesaj
21 Mart 2013; 8:29:48 

quote:

Orijinalden alıntı: 20playback

Bende yalıkavak . İsim ne abi ? tanırım belki

Zannetmiyorum ismim Semih

1674 Mesaj
21 Mart 2013; 8:31:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Dentex Dentex

Nerden bildin la . İskele kafeye her yanaşan balıkçıyla konuşuruz

Eski kullanıcı adı: Citizen
qandrdm qnq :(

2091 Mesaj
21 Mart 2013; 17:54:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Haziranda staj işleri bitince ordayım.. Merak ediyordum hep, magazin haberlerindeki gibi biryermi diye.. Neyse az kaldı sezonun açılmasına..
Eniştem iş ayarlamış blue dreams'de

Ayrıca bodrum mandalinası var

Bodrummu marmarismi diye soranlar acaba neyi karsılastırıyor gece hayatı falansa bobrum *3 yapar
Yok doga deniz felansa ozaman marmaris derim

Jigololuk yapabilirsin büyük ihtimalle

54 Mesaj
21 Mart 2013; 17:57:05 

Hep pansiyon ya da otelde kaliyordum bu yil temmuz agustos icin ev kiralamayi dusunuyorum merkeze yakin ve guzel nerede kiralayabiliriz?

beenn

1109 Mesaj
21 Mart 2013; 18:21:36 

bu yaz gittim Bodruma. Pansiyonda kaldım günlüğü 40 liradan azmakbaşı taksinin arka tarafında bir pansiyondu.. Her gece catamaran ve halikarnasa gittim.. Deniz için camel beach i önerdiler oraya gittik.. Bodrum güzel yer fakat çok para lazım 5 günde 1200 lira harcadık 2 kişi

Baylar ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensublar memleketi olamaz. En doğru ve en hakikî tarikat, medeniyet tarikatıdır.

Uzaklaştırılmış
21 Mart 2013; 18:35:16 

quote:

Orijinalden alıntı: halikarnasss

bu yaz gittim Bodruma. Pansiyonda kaldım günlüğü 40 liradan azmakbaşı taksinin arka tarafında bir pansiyondu.. Her gece catamaran ve halikarnasa gittim.. Deniz için camel beach i önerdiler oraya gittik.. Bodrum güzel yer fakat çok para lazım 5 günde 1200 lira harcadık 2 kişi

kari yedin mi hic?

284 Mesaj
21 Mart 2013; 19:31:11 

dh'de bodrumdan biri olucağını düşünmezdim

hristu.net

267 Mesaj
21 Mart 2013; 19:43:40 

Bende eskiden 3 ay kalmıştım birde geçen yaz 2 ay kaldım çok tecrübeler yaşadım

Geç kalınmış teselli idamdan sonraki affa benzer..

1794 Mesaj
4 Nisan 2013; 0:30:13 

quote:

Orijinalden alıntı: 20playback

Nerden bildin la . İskele kafeye her yanaşan balıkçıyla konuşuruz

Ne yaptın la fii tarihindeki konuyu meydana çıkarmışın.

Honda VFR 1200 Rider
A5 SB 2.0 TDI

728 Mesaj
17 Temmuz 2013; 13:01:50 

bodrum muğla fethiyeli kardeşlerim özele gelebilir misiniz.
bodruma önce tatil için gideceğim gitmişken kiralık evlere bakmak istiyorum cunki kışın temelli gideceğim.işte lazım haliyle.çalışmam şart.özele gelin bir zahmet

1212 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
uluc2000
20 Mart 2014; 17:52:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Goldstein

marmara koleji ne durumda

Battı orası neredeyse yahu çok az öğrenci var. Bir zamanlar ben de okumuştum orada.

Önerdiğim Sistemleri Alırsanız Bilgilendirin Lütfen :)

2129 Mesaj
20 Mart 2014; 18:22:16 

17 yıldır bodrumda yaşıyorum.
şu anda türkbükündeyim,
yalıkavakta ailem yaşıyor.varsa sorusu olan bende cevaplayabilirim:)

7130 Mesaj

[12 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

20 Mart 2014; 18:26:31