Şimdi Ara

TELEFON NUMARASINDAN İSİM BULABİLİRMİYİZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
814.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: effect68

Vodafone Rehber servisini kapatma hakkında Vodafone forum bilgi vermişler. Online self servis üzerinden kapatılabiliyor.
    https://forum.vodafone.com.tr/t5/Tüm-Servisler/Rehber-e-kapatma-servisi/td-p/3951

Teşekkürler. Site üzerinden kapatılabildiğini önceki mesajımda zaten belirtmiştim. Ancak önemli olan yeni alınan hatlarda otomatik olarak bunun açık olması. Turkcell ve Türk Telekom'da siz istemezseniz kapalı olarak geliyor.
  • Arkadaşlar sabit telefon numarasından nasıl isim buluruz?

• Telekomun 118 bilinmeyen numaralar servisini ararsın numarayı verirsin onlarda sana kinim adına kayıtlı olduğunu söylerler.Ama bunun yeri burası değil.Konu Dışı kısmına yazsaydın daha iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 12 Nisan 2006; 22:38:31 >
  • alan kodu ve telefon numarasını girmen yeterli
    buraya tıkla
  • Valla benimde önce aklıma orası geldi ama birkaç numara denedim abone bulunamadı diyor.En sağlam yol 118.
  • telefon numarasından isim bulursun yalnız onu yapmak zordur kardesssss
  • sabıt telefonla isim bulmak cok zor ama teknolojıyle bıraz yavas olabılır kardesss
  • bulunan telefon numarası 118 dır bundan ulasabılırsın kardess
  • BURAYI TIKLA

ORAYI TIKLADIĞIMIZDA HİÇ BİR SONUCA ULAŞILMIYOR
  • 118 numaradan isim vermez arkadaşım ( tabi aradıgı numara rehbere kayıt olmak istemediyse hayatta bulamazsın ) tabi tanıdıgın varsa bu iş olur
  • her şey tanıdıkta bitmiyor artık türk telekomınikasyon a.ş. de bende orda çalışıyorum ve bundan 6 ay önce falan özelleşti her şey eskisi gibi degil artık...

saygılarımla...
  • 3ww.ttrhber.gov.tr bakılabilir....

Bana teşekkur eden yokmu
  • @Ziborotty, tşk

tşk de, ben ismi bilmiyorum no'yu öğrenme şansım var mı
  • git bir fatura ödeme merkezine şu numarnın borcunu öğrenmek istiyorum de sonra kafadan bir isim at bilmem kim değil mi? felan karşı taraf kazsa hemen söyler özellikle bayansa değilse.. şansını başka yerde dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: expertteam

BURAYI TIKLA

ORAYI TIKLADIĞIMIZDA HİÇ BİR SONUCA ULAŞILMIYOR

ben oraya tıklayarak çok sonuca ulaştım sadece no ve hangi şehre kayıtlı olduğunu bilmen yeterli.
    Bir de 118i bir ara aramıştım nonun kime ait olduğunu söylemiyoruz demişlerdi
  • en kolayı bu adres yaaa

numaradan isim bulma tıkla
  • Tesekkurler arkadaslar
  • eğer numara rehbere kayıtlı değilse ne netten ne de 118 den bulabilirsiniz!
  • TTARAMA EXE. indir ben onu kullanıyorum tam senin istediğin biişi
  • aklıma bi yöntem geldi..

telekom bayiligine git.. fatura ödicekmiş gibi yap. noyu söle.

ordan isme bak adam isim sorarsa bi yalan atarsın
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.