Şimdi Ara

TELEFON NUMARASINDAN İSİM BULABİLİRMİYİZ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
814.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ßysLw

quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

4 yıldır çözemedik sorunu

Koptum yaa. 4 yıl olmuş :D Tam dört yıl olmuş dün... Ama artık 5 yıl oldu :D
  • Beyler, öyle numaradan isim vermek ya da isim almak kolay değil. Eğer o kadar olsaydı, dünyada (hele de Türkiye'de) cinayet oranlarını bir düşünsenize. "Çok acil" diyen adam ya çok merakından ya da sinirinden arıyordur. Bunları yasal yoldan yapın derim ama karşı taraf sizin elinize haklı bir gerekçe vermeli, aksi takdirde adliyede kalabalık edersiniz. Eminim bu açıklama hiç ilginizi çekmedi :) Eğer böyle şeyleri sık yaşıyorsanız ve illa ki öğrenmek istiyorsanız, bunları öğrenebileceğiniz yerlerde işe başlayın. Ama bunlara izinsiz bakmak yasal suç mu değil mi bilmiyorum. Bence karşıdakini uzaklaştırın, o da olmazsa dava açın ibret olsun. Yasadışı işlerden kaçının...
  • 1 haftadır avea bi numara arıyor. kim olduğunu bulamıyorum yardım edin nasıl bulacaz kimdir nedir.
  • Bana da bir türkcell numarasından mesaj geldi merak ediyorum kim olduğunu
  • EN HIZLI YOLDAN ISIMDEN NUMARA NUMARADAN ISIM BULMA 118 70 TE DAHA ONCE COK ARADIM COK HIZLILAR TAVSIYE EDERIM
  • "Konu Hortlatma" diye tamda buna deniyor galiba...

Tam 6 yıl olmuş, benim topik.

Hort çılgınlığına, katkıda bulunan herkesi tebrik eder, gözlerinden öperim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: allaturcha

"Konu Hortlatma" diye tamda buna deniyor galiba...

:D :)))) aynen sızınle bır konu hakkında gorusmek ısterım mumkunse ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontorcu56

quote:

"Konu Hortlatma" diye tamda buna deniyor galiba...

:D :)))) aynen sızınle bır konu hakkında gorusmek ısterım mumkunse ?

mümkün

• Biri bana yardimci olabilir mi? Bi numara var rahatsiz ediyor 11880 gibi çoğu numarayi aradim numara gizlenmiş nasil bulabilirim? Cok acil cevap lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: romeo5454

Biri bana yardimci olabilir mi? Bi numara var rahatsiz ediyor 11880 gibi çoğu numarayi aradim numara gizlenmiş nasil bulabilirim? Cok acil cevap lazım.

Savciliga bildirebilirsiniz rehber kaydi yoksa operator isim bilgisini paylasmaz

• www.turktuccar.com dan numara sorgulama var

• Numaradan isim sorgulanabiliyor. İnternetten veya operatör aracılığıyla ücret karşılığında öğrenebilirsiniz.

• konuyu hortlatıyorum :))

numaradan ısım sorgulamanın en basıt ve ucretsız yolu reklam gıbı algılanmasın lutfen cunku sadece bu sıte verıyor.

www turktuccar com gırıyosunuz numara sorgulama dıyosunuz numarayı yazınca kıme aıt oldugu tık diye ekranınıza geliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charismaw06

konuyu hortlatıyorum :))

numaradan ısım sorgulamanın en basıt ve ucretsız yolu reklam gıbı algılanmasın lutfen cunku sadece bu sıte verıyor.

www turktuccar com gırıyosunuz numara sorgulama dıyosunuz numarayı yazınca kıme aıt oldugu tık diye ekranınıza geliyor :)

8 sene sonra bende bi cavap yazayım kendi açtığım konuya :)

bahsettiğin site hakketten çalışıyor ama pekte legal bi yöntem kullandığını sanmıyorum.
    İnsanların telefon rehberlerinin yedeklerini çalmışlar (yada yedek tuttuğunuz hizmet verenler satmış. icloud, turkcell yedek, vb.)
    mesela kendi numaramı sorgulattım sonuç:
    "orhanın arkadaşı ahmet"

yakında kapatırlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturcha -- 12 Mayıs 2014; 13:41:30 >
  • Evet rehberlerden cekiyo ama is goruyo :)

• Bazı numaralarda "zone8" yazıyor. Anlamı nedir?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Charismaw06

konuyu hortlatıyorum :))

8 sene sonra bende bi cavap yazayım kendi açtığım konuya :)

bahsettiğin site hakketten çalışıyor ama pekte legal bi yöntem kullandığını sanmıyorum.
    İnsanların telefon rehberlerinin yedeklerini çalmışlar (yada yedek tuttuğunuz hizmet verenler satmış. icloud, turkcell yedek, vb.)
    mesela kendi numaramı sorgulattım sonuç:
    "orhanın arkadaşı ahmet"

yakında kapatırlar...

site patlamış. numaralar sorgulanmıyor. zone8 uyarısı veriyor

• slm üstatlar beni bü gün bu numaradan aradılar 01262230285 benim sağlık sigortası yaptırdığımı söylediler 299 tl ücret borcum var mış numaranın kime veya hangi kuruluşa ait olduğunu öğrenebilir misiniz şimdiden tşk
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecealne

slm üstatlar beni bü gün bu numaradan aradılar 01262230285 benim sağlık sigortası yaptırdığımı söylediler 299 tl ücret borcum var mış numaranın kime veya hangi kuruluşa ait olduğunu öğrenebilir misiniz şimdiden tşk

turktuccar.com
  • Telefon numarası görüntülenir eğer öyleyse bu numarayı kime bilemez. Bu ters dizini ile mümkündür:
    ___________________________________________________________________________________
    http://www.aldatmacatelefon.com/
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.