- x
süperonline +digitürk kampanya
73 Cevap12254 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

56 Mesaj
26 Eylül 2012; 23:35:24 

Turkcell superonline ile Digiturk birlikte baslattıkları kampanya hakkında bilgi
Limitsiz Fiber İnternet paketine abone olana Digiturk Hediye!

24 ay abonelik taahhüdü vererek Limitsiz Fiber İnternete üye olana,

12 ay Digiturk Giriş Paketi,
2 adet Digiturk Keyif Paketi,
Digiturk Şampiyonlar Paketi,
6 ay boyunca Lig TV 2 ve Lig TV 3 Aboneliği,
6 tane Digiturk Salonlardan seçeceğiniz film hediye ediliyor.

arkadaşlar dün türkcellden kapıma geldiler ayda 64 tl ye bu imkanlardan faydalanabilirmisim internet hızı 50 gb ye kadar 20mb sınırsız...

tekten sadece internet alırsamda 49 tl sizce nasıl ? digitürk kampanyası mantıklımı ? digitürk 1 yıl bedava ya seneye kapatabilirmiyiz acaba ?

566 Mesaj
26 Eylül 2012; 23:43:17 

Burda fiber olsa 5 dk düşünmem alırım digitürkün verdikleri birşey değil fiber için alırım

400 Mesaj
26 Eylül 2012; 23:44:36 

ıstanbulun göbegınde bıle yok..ılla sıte olacak..yıllardır aynı terane ..ttnet neyse superonlıne ondan beter..

1120 Mesaj
26 Eylül 2012; 23:46:43 

güzel kampanya ah burada da fiber olsa

56 Mesaj
27 Eylül 2012; 0:00:23 

sizce 64 tlye 2 yıl taahütlü digi kampanyasınımı alsam yoksa 49 tlye sadece superonlinemi ? ama anlayamadıgım 1 yıl bedava digitürk yani 2.yılda nasıl ücretlendirilecek:S su anda uydunet kullanıyorum 1 mb sınırsız 30 tl ye ne yapsam bilmiyorum.

56 Mesaj
27 Eylül 2012; 0:03:57 

quote:

Orijinalden alıntı: _deadmaster

güzel kampanya ah burada da fiber olsa

evet evi yeni aldım ve 72 dairelik bir site .yalnız evin borcuda cok halen :) maclarıda internetten izliyorum bişlmiyorum 64 ytl ye basvursammı kararsız kaldım:S

1120 Mesaj
27 Eylül 2012; 0:05:45 

quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

evet evi yeni aldım ve 72 dairelik bir site .yalnız evin borcuda cok halen :) maclarıda internetten izliyorum bişlmiyorum 64 ytl ye basvursammı kararsız kaldım:S

15 liraya digiturk alacaksın,keyif paketleri vs de var daha ne istiyorsun.ben senin yerinde olsam hemen geçerdim,uydunet hiç çekilmiyor

677 Mesaj
27 Eylül 2012; 0:09:23 

merhaba,

İzmir de benzer bir kampanya yapmışlardı. Ben de aboneyim. Bana yapılan kampanyada hız 10 mb hız sınırı 50 GB. 1 yıl digiturk aboneliği, ayda 49 TL di. Benim 1 yılım bitmek üzere. Digiturk kapandıktan sonra da aynı fiyatı ödeyeceksiniz sanırım. Ama sormanız lazım, daha garanti olur.

Ttnet ile yaptığım telefon görüşmesi, beni kızdırınca fibere geçtim. Ama sadece telefona sabit ücret ödememek gibi bir yararını gördüm. TTnet kota sınırlamasında superonline dan daha iyi. Arkadaşım ttnet kullanıyor. ayda 150-200 GB downlodu oluyor, ttnet hız sınırlaması yapmıyor. Superonline 1 GB geç hemen uyguluyor. 1 senem daha kaldı, eğer ttnet telefondaki sabit ücret saçmalığına son veririse ttnete geçerim. Superonline ın telefon dışında bir avantajı yok bana göre

sağlıcakla

2224 Mesaj
27 Eylül 2012; 9:03:27 

bu olayı eniştem kullanmaya başladı daha eni 2-3 gun oldu . suanlık ıyı gıdıor ama bılemıyorum walla kosullarda ıyı ama bellı olmaz walla bencede guzel kampanya ew tlfnuda ıcınde bu kampanyanın ttnette aylık ucret yok yanı ew tlfnuyla kullandıgın kadar oduosn. buarada modem tepsi gıbı abartmıyım ama kafadan 20cm fılan war 9 cm 20 ye 9 gıbı yanı

Portföy : % 100 SarıKız
< Battlestar Galactica | Stargate Universe | Stargate Atlantis | X-Files | Fringe | The Walking Dead | '' V '' | The 4400 | FlashForward | 24 >

252 Mesaj
27 Eylül 2012; 10:13:50 

lig tv var mı bunda?pakete dahil mi?

1571 Mesaj
27 Eylül 2012; 10:18:13 

Kampanya süper ama sadece yeni fiber aboneleri için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

PSN: Oz_Oz35
Diablo Battletag: ariaven#1944

Philips 46PFL9705 - Sony BDV-N790W-Sony Playstation 4 - - Egreat M34A - LG G2 - Ipad 4 Retina Display 16GB - Honda Civic 2012

126 Mesaj
27 Eylül 2012; 10:23:13 

Acaba var olan superonline aboneliğimi iptal ettirip tekrar başvursam olur mu?

1593 Mesaj
27 Eylül 2012; 10:25:32 

iyiymiş kaçırma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

820 Mesaj
27 Eylül 2012; 10:30:04 

Bize (antalya/konyaaltı) ki sitesinde diğer kampanyalar bölümünde süperonline'ın aynı şekilde belirtilmiş aşağıdaki teklifi yaptılar.

64 tl'ye ev telefonunu taşımak ve 2 yıl kontrat yapmak sureti ile 1 yıl digitürk (5 takımın maçları+2 keyif paketi+6 ay hd) tabi digitürk 1. yıl sonunda bitiyor ve siz 64 ödemeye devam ediyorusunuz. Digitürk'ü kapattırmaz iseniz güzeel bir fatura glier şimdiden uyaralım.
20mbit hızında 100gb adil kullanım hakkı olan fiber internet + kablosuz ev telefonu+ ilk 3 ay 100'er dakika hediye veriyor. 100 gb dolunca ay sonuna kadar 3 mbit'e düşüyormuş.

Digitürk almaz iseniz ister gelecek seneki DİGİTÜRK faturanızdan 400 tl düşüyorlar yada; isterseniz de türkcell t11 cep telefonu hediye ediyorlar.

Yok ben 20mbit 100gb ve ev telefonunu taşımak istiyorum digi istemiyorum derseniz 59 tl ve 2 yıl kontrat istiyorlar ki böyle bakınca almamak çok mantıklı değil. Bende 20 mbit 50 GB 49tl ile ikisinin arasında kaldım.

21257 Mesaj
27 Eylül 2012; 10:33:40 

Salla gitsin.
Evimin kapısının önünden Superonliner fiber geçiyor. Kaç defa aradım abone olmak için. Her defasında "Biz bu hizmeti sitelerde oturanlara veriyoruz" dediler

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

56 Mesaj
27 Eylül 2012; 10:48:34 

quote:

Orijinalden alıntı: ariaven

Kampanya süper ama sadece yeni fiber aboneleri için

şampiyonlar paketi 1 yıl ücretsiz yani 4 takımın maclarını 1 yıllıgına zileyebiliyosun.hatta dedilerki eğer kablo neti iptal ettiginizde taahüt dolayısıyla doğan tüm masraflarınızı biz karsılıyoruz.

ama sorun surda 49 sadece net 64 digi +net 24 ay taahüt veriyosun ama digi sadece bir yılıgına veriliyo yani 64-49=15 ayda 15*2 =30 tl oluyo digi için verilen fark ..vala bi bakayım hangisine gecsem

820 Mesaj
27 Eylül 2012; 11:05:54 

quote:

şampiyonlar paketi 1 yıl ücretsiz yani 4 takımın maclarını 1 yıllıgına zileyebiliyosun.hatta dedilerki eğer kablo neti iptal ettiginizde taahüt dolayısıyla doğan tüm masraflarınızı biz karsılıyoruz.

ama sorun surda 49 sadece net 64 digi +net 24 ay taahüt veriyosun ama digi sadece bir yılıgına veriliyo yani 64-49=15 ayda 15*2 =30 tl oluyo digi için verilen fark ..vala bi bakayım hangisine gecsem

buradaki 2. fark bildiğim kadarı ile sadece 49'a 50 gb , digitürk kampanyasını alırsanız 100 gb AKK veriyorlar

Bu arada antalya süperonline bayisi çok yoğun olmaliki talebim olmadığı halde süperonline bağlamaya gelelim dediler :)

1349 Mesaj
28 Eylül 2012; 21:34:08 

Arkadaşlar burada bahsedilen digiturk, HD kanalları/paketleri de kapsıyor değil mi?

710 Mesaj
28 Eylül 2012; 23:29:14 

Ben bir ara bakmıştım gecen sene aynı kampanyaya, eski aboneleri almiyorlar.
Ayrıca 1 yıllık digiturk için 2 yıllık superonline taahhütlü üye oluyorsunuz.
Yani 15tl'ye değil, 30tl'ye geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

246 Mesaj
28 Eylül 2012; 23:39:48 

quote:

Turkcell superonline ile Digiturk birlikte baslattıkları kampanya hakkında bilgi

arkadaşlar dün türkcellden kapıma geldiler ayda 64 tl ye bu imkanlardan faydalanabilirmisim internet hızı 50 gb ye kadar 20mb sınırsız...

tekten sadece internet alırsamda 49 tl sizce nasıl ? digitürk kampanyası mantıklımı ? digitürk 1 yıl bedava ya seneye kapatabilirmiyiz acaba ?

yaklaşım 25 aydır sponline fiber int. kullanıyorum 20mb hız 50gb adil kllnm haklı (aylık 50 tl)
int. gerçekten mukemmel çok hızlı ve sorunsuz.
ayrıca geçen sene media markttn 350) tl ye ligtv HD 5 byukler +2 keyf paketi almıştım ekimde son bitiyo
acaba szin bahsettiğinz pakette ligtv yani 5 byukler varmı? hd mi?
bide kaç ay?
bana uyarsa bnde alabilirmde???

451 Mesaj
28 Eylül 2012; 23:46:06 

quote:

Orijinalden alıntı: ring

merhaba,

İzmir de benzer bir kampanya yapmışlardı. Ben de aboneyim. Bana yapılan kampanyada hız 10 mb hız sınırı 50 GB. 1 yıl digiturk aboneliği, ayda 49 TL di. Benim 1 yılım bitmek üzere. Digiturk kapandıktan sonra da aynı fiyatı ödeyeceksiniz sanırım. Ama sormanız lazım, daha garanti olur.

Ttnet ile yaptığım telefon görüşmesi, beni kızdırınca fibere geçtim. Ama sadece telefona sabit ücret ödememek gibi bir yararını gördüm. TTnet kota sınırlamasında superonline dan daha iyi. Arkadaşım ttnet kullanıyor. ayda 150-200 GB downlodu oluyor, ttnet hız sınırlaması yapmıyor. Superonline 1 GB geç hemen uyguluyor. 1 senem daha kaldı, eğer ttnet telefondaki sabit ücret saçmalığına son veririse ttnete geçerim. Superonline ın telefon dışında bir avantajı yok bana göre

sağlıcakla

ttnet in yalın interneti var ya zaten. Telefon hatsız yani hat var ama sadece adsl için kullanılıyor ev telefonu için kapalı

Hayırlı işler müdürüm!

321 Mesaj
28 Eylül 2012; 23:48:55 

Yeni tasindigim sitede fiber var yarin eski adsl telekomu kapatip bu kampanyaya gecicem adsl ye kontrat iptali icin odeyecegim parayida onlar odeyecekmis .. Acaba kac para odemem gerekecek onu bilmiyorum , pesin mi isterler bilen bir arkadas varsa yardimci olabilir mi ?

2709 Mesaj
28 Eylül 2012; 23:49:14 

yav adil kullanım oldugu surece superonline ve turevlerıne gecılmez :P

321 Mesaj
28 Eylül 2012; 23:51:30 

quote:

Orijinalden alıntı: DreamSs

ttnet in yalın interneti var ya zaten. Telefon hatsız yani hat var ama sadece adsl için kullanılıyor ev telefonu için kapalı

adamlar yine sabit ucret parasini Aliyor bisey degismiyor malesef

820 Mesaj
29 Eylül 2012; 10:16:42 

Dün akşam saatlerinde aradım 8'den sonra gelip kurabilirmisiniz diye. 8:30 gibi geldiler Pirelli modem istediğimi söylemiştim ama tılgın gelmiş, tekrar gidip Pirelli getirdi arkadaş sağolsun. Kurulumu yaptı ama sıkıntı varmış genelde kullanamadık benim normal şanssızlığım neticesinde. Gece 11 gibi geldi sinyal kendi kendine

Torrent'de iyi kaynaklı torrentlerde 1 mb/sn yi gördüm. Ayar gerekiyormu daha sonra bakacağız artık

1415 Mesaj
29 Eylül 2012; 13:26:14 

24 ay kontratla onun parasını zaten çıkarır bu kansızlar :)

Eskiler Bilir

820 Mesaj
29 Eylül 2012; 14:33:14 

quote:

Orijinalden alıntı: doktor x

24 ay kontratla onun parasını zaten çıkarır bu kansızlar :)

24 Ayda 64-59= 5 tl oluyor Aylık 100 gb AKKli paketi tek almaya çalıştığınızda ödeyeceğiniz rakamın 59 tl olduğunu düşündüğünüzde. Ha 50 gb için 10 tl vermem zaten AKK 3 günde doluyor derseniz 49 TL'ye yalın olarak 50 GB AKK'li 20 mbir sınırsız paket de alabilirsiniz.

1415 Mesaj
29 Eylül 2012; 15:05:58 

quote:

Orijinalden alıntı: tyanali

24 Ayda 64-59= 5 tl oluyor Aylık 100 gb AKKli paketi tek almaya çalıştığınızda ödeyeceğiniz rakamın 59 tl olduğunu düşündüğünüzde. Ha 50 gb için 10 tl vermem zaten AKK 3 günde doluyor derseniz 49 TL'ye yalın olarak 50 GB AKK'li 20 mbir sınırsız paket de alabilirsiniz.

meshur bir soz var birada yazarsam banlanirim :)
OPMEYECEGİM bulbulun sesini dinlemem :) bunlar seni 24 ay kendine bagliyacak. daha uygun kampanya olursa kullanamayacaksin. o yuzden ttnet fiber kullaniyorum taahhutsuz.

Eskiler Bilir

820 Mesaj
29 Eylül 2012; 15:27:08 

quote:

Orijinalden alıntı: doktor x

meshur bir soz var birada yazarsam banlanirim :)
OPMEYECEGİM bulbulun sesini dinlemem :) bunlar seni 24 ay kendine bagliyacak. daha uygun kampanya olursa kullanamayacaksin. o yuzden ttnet fiber kullaniyorum taahhutsuz.

Haklısın, taahüt olayı can sıkıcı ama şimdilik yapacak birşey yok, ttnet'de ilerde superonline gibi taahüt'den kaynaklanan cezayı öder taahüt karşılığında bizde ona geçeriz

265 Mesaj
29 Eylül 2012; 17:16:11 

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Salla gitsin.
Evimin kapısının önünden Superonliner fiber geçiyor. Kaç defa aradım abone olmak için. Her defasında "Biz bu hizmeti sitelerde oturanlara veriyoruz" dediler

Abi merak ettim. Ne işle meşgulsün?

[Dükkanıma Uğrayın]
[Blog'um Sentez Uzmanı]

177 Mesaj
29 Eylül 2012; 17:52:35 

İstanbulu bilmem ama Kayseride bulunduğum apartmana Superonline Fiber bağladılar. Yarın sözleşmem bitiyor. Fakat ne telefon olayına ne de 24 aylık taahhüte ben yokum arkadaş. Büyük ihtimalle yine Yalın'a devam ama servis sağlayıcıyı değiştireceğim

Bu dilden firar eden her söz, yaydan çıkmış ok gibi, Sözler bazen bir hazine, bazen dermansız bir dert tipi !
2011 Seat İbiza 1.4 Referance / Nikon D5100 18-105 VR / Sony PS3 Slim Move 320gb / Apple Ipad Mini Wi-Fi 32 Gb Beyaz / Asus F3SR / Apple İphone 5 16 Gb

1669 Mesaj
29 Eylül 2012; 18:28:44 

Süperonline+ Digitürk 64TL olan tarfifede adil kullanım kotası 50 GB mı 100 GB mı ?

820 Mesaj
29 Eylül 2012; 18:37:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Süperonline+ Digitürk 64TL olan tarfifede adil kullanım kotası 50 GB mı 100 GB mı ?

Burada yazdığına ve eve gelen pazarlamacısına sorduğuma göre 100 gb

1 Mesaj
30 Eylül 2012; 0:19:40 

BENCE ACELE ETMEMEK LAZIM... BEN DEMETTEYİM (ANKARA) SUPERONLİNE FİBER HER TARAFA ALTYAPIYI HALLETTİ... BENCE O 2 YIL DİGİTÜRK HEDİYELİ OLUR FİYATTA DÜŞER. TTNET FİBERDE KISITLI ALANDA KALDI... SUPERONLİNE BENCE BİR YIL İÇİNDE ANKARAYI KENDİNE BAĞLAR...

4073 Mesaj
30 Eylül 2012; 0:38:14 

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Salla gitsin.

yönetici firmayı ararsa gelip kurarlar apartmana yada binaya işte

451 Mesaj
30 Eylül 2012; 1:31:01 

Dsmart ve sinirsiz internet 2 yıl taahhutluye geçtim. Memnunum

saygılarımla

18 Mesaj
30 Eylül 2012; 23:16:52 

quote:

Dün akşam saatlerinde aradım 8'den sonra gelip kurabilirmisiniz diye. 8:30 gibi geldiler Pirelli modem istediğimi söylemiştim ama tılgın gelmiş, tekrar gidip Pirelli getirdi arkadaş sağolsun. Kurulumu yaptı ama sıkıntı varmış genelde kullanamadık benim normal şanssızlığım neticesinde. Gece 11 gibi geldi sinyal kendi kendine

Torrent'de iyi kaynaklı torrentlerde 1 mb/sn yi gördüm. Ayar gerekiyormu daha sonra bakacağız artık

Hocam neden özellikle pirelli, ilk defa duydum adını modem olarak . Ben de uncalı için yarın gideyim diyorum, yalnız nette 29 lira aktivasyon+18 küsur damga vergisi alınacak diyor, verdin mi? Telekomdan nakil için biz uğraşmıyoruz, tcell yapıyor değil mi? Mevcut tt ev teli 28 liralık paket, nümeroyu taşıyınca en düşük tarife kaç liralık, bir de dect hediyesi var mı?? Bir yerde var yazıyordu sanki?? Çok sordum bildiğin kadar yanıtlarsan sevinirim

Edit: Anasayfalarını okudum, bazı şeyler sanırım pazarlıkla hallediliyor o yüzden bunları soruyorum.

[ Amacımız kırmak değildir kimseyi, kırdıysak eğer affola...]

820 Mesaj
1 Ekim 2012; 0:00:57 

quote:

Orijinalden alıntı: scrotumcan

Hocam neden özellikle pirelli, ilk defa duydum adını modem olarak . Ben de uncalı için yarın gideyim diyorum, yalnız nette 29 lira aktivasyon+18 küsur damga vergisi alınacak diyor, verdin mi? Telekomdan nakil için biz uğraşmıyoruz, tcell yapıyor değil mi? Mevcut tt ev teli 28 liralık paket, nümeroyu taşıyınca en düşük tarife kaç liralık, bir de dect hediyesi var mı?? Bir yerde var yazıyordu sanki?? Çok sordum bildiğin kadar yanıtlarsan sevinirim

Edit: Anasayfalarını okudum, bazı şeyler sanırım pazarlıkla hallediliyor o yüzden bunları soruyorum.

Torrent kullanımı için pirelli'nin daha iyi olduğuna dair forumdaki konularda geçen yazılar üzerine Pirelli istedim özellikle, ki torrent'i 2003-2004'den beri kullanıyorum :)
Sadece internet bağlantım yapıldı şimdilik, digitürk için şifre zarfı getirecekler, daha gelmedi. Vergileri ilk faturaya yansıtacaklar sanırım, istenirse taksitlendirilebileceği yazıyordu sitesinde. Ben sadece şampiyonlar paketi ile ilgilendiğim için diğer paketleri incelemedim tam, yanlış bilgi vermeyeyim. Dect telefon verileceğini söylediler ama daha telefon taşımak için gelip kimlik fotokopisi almaya geleceklerini söyledikleri bir sms geldi, herhalde onu almaya gelirken getirirler telefonu. ADSL'i kendiniz kapattrıyormuşsunuz ama ev telefonunu taşıma işlemini kendilerinin yapacağı söylendi bir kaç defa sorduğumda.

Şimdi (01/10'da) değişecek kampanyalar neler olacak bakalım bende merak ediyorum

18 Mesaj
1 Ekim 2012; 15:58:47 

quote:

Torrent kullanımı için pirelli'nin daha iyi olduğuna dair forumdaki konularda geçen yazılar üzerine Pirelli istedim özellikle, ki torrent'i 2003-2004'den beri kullanıyorum :)
Sadece internet bağlantım yapıldı şimdilik, digitürk için şifre zarfı getirecekler, daha gelmedi. Vergileri ilk faturaya yansıtacaklar sanırım, istenirse taksitlendirilebileceği yazıyordu sitesinde. Ben sadece şampiyonlar paketi ile ilgilendiğim için diğer paketleri incelemedim tam, yanlış bilgi vermeyeyim. Dect telefon verileceğini söylediler ama daha telefon taşımak için gelip kimlik fotokopisi almaya geleceklerini söyledikleri bir sms geldi, herhalde onu almaya gelirken getirirler telefonu. ADSL'i kendiniz kapattrıyormuşsunuz ama ev telefonunu taşıma işlemini kendilerinin yapacağı söylendi bir kaç defa sorduğumda.

Şimdi (01/10'da) değişecek kampanyalar neler olacak bakalım bende merak ediyorum

Eywallah, bugün digiturkumu kapattırdım, 2-3 gün içinde de geçerim sanırım.

[ Amacımız kırmak değildir kimseyi, kırdıysak eğer affola...]

685 Mesaj
1 Ekim 2012; 20:31:59 

quote:

Orijinalden alıntı: UNDYING

iyiymiş kaçırma

+1

752 Mesaj
2 Ekim 2012; 15:24:54 

bende ttnet iptal edip hemen geçtim cayma bedelinide ödeyecekler bugün net kurulumunu yaptılar yarında digitürk üstelik 6 ay hd yayın 1 yılda lig tv bedeva 69 tl bu fiyata daha ne olsun

752 Mesaj
2 Ekim 2012; 15:26:46 

quote:

slm arkadaşım ben bu pakete geçtim 100 gb

1669 Mesaj
2 Ekim 2012; 18:52:07 

quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

bende ttnet iptal edip hemen geçtim cayma bedelinide ödeyecekler bugün net kurulumunu yaptılar yarında digitürk üstelik 6 ay hd yayın 1 yılda lig tv bedeva 69 tl bu fiyata daha ne olsun

Ttnete olan cayma bedelinin de onların ödemesi süper bir şey. Ttneti kapattırdığımda 200 Liradan fazla ceza ödemem gerekecek. Süperonline dan bu ücreti nasıl tahsil ediyorsunuz ?

752 Mesaj
2 Ekim 2012; 19:03:15 

quote:

Ttnete olan cayma bedelinin de onların ödemesi süper bir şey. Ttneti kapattırdığımda 200 Liradan fazla ceza ödemem gerekecek. Süperonline dan bu ücreti nasıl tahsil ediyorsunuz ?

slm siz ttnet faturasını ödüyorsunuz en geç 60 gün içinde faturayı superonline fax yada herhangi bir şekilde yolluyorsunuz bu tutar karşılığında superonline size fatura göndermiyor mesela 210 tl öderseniz superonline 3 ay boyunca fatura ödemeyeceksiniz... bu arada digiturkde yarın kuruluyor malum pazar derbi var :)

1033 Mesaj
2 Ekim 2012; 21:06:15 

ben de eylül başında geçtim bu pakete. 100 gb kota ve 20 mbit hız+ şampiyonlar paketi. antalya meltem'de fiber internet fayet sorunsuz. 1 aydır hiç kesinti olmadı

Intel Core i5 4670K ** MSI Z87-G43 GAMING ** ASUS GTX 770 ** GSKİLL 8GB (2x4GB) RipjawsX 1866MHz ** XIGMATEK ASSASIN TAURO 80PLUS 700W ** Crucial M500 240GB SSD ** Seagate 3.5" 1TB Barracuda ** PHILIPS 227E4LHAB/00 LED montör

294 Mesaj
5 Ekim 2012; 23:40:46 

Ben de bu kampanyayı almak istiyorum ancak bilenlere şöyle bir sorum var; digiturk üyeliğini 1 yıl sonra başlatabilirmiyiz veya başkasına verebilirmiyiz?

138 Mesaj
6 Ekim 2012; 0:34:09 

arakadaşlar illa telefonlamı bağlı olmak lazım nete ben de yalın internet var geçemezmiyim ben?

820 Mesaj
6 Ekim 2012; 3:28:12 

quote:

49 lira dediginiz hangi paket

suan 20mbit / 50gb adil kullanım kotalı sınırsız net
54 tl diye biliyorum

820 Mesaj
6 Ekim 2012; 15:42:10 

Ev telefonu taşınırsa 20mbt/50 gb 49 lira idi, sonradan değişmedi ise

820 Mesaj
6 Ekim 2012; 15:44:22 

quote:

Orijinalden alıntı: alivebora

Ben de bu kampanyayı almak istiyorum ancak bilenlere şöyle bir sorum var; digiturk üyeliğini 1 yıl sonra başlatabilirmiyiz veya başkasına verebilirmiyiz?

Eylül sonuna kadar olan kampanyada 31/12/2012'e kadar açtırman gerekiyordu. Şöyle seçenek de sunuyorlar; istersen digi yerine türkcell t11 alabiliyorsun. yada mevcut digi aboneliğin varsa gelecek seneki digi faturandan 400 tl düşebiliriz dediler bana.

6346 Mesaj
6 Ekim 2012; 18:38:15 

quote:

Ev telefonu taşınırsa 20mbt/50 gb 49 lira idi, sonradan değişmedi ise

12 ay önce bağlattık bu fiyattan kullanıyoruz. daha bir yıl daha kullanacağız...

yok size imza mimza, şımarıyorsunuz sonra...

281 Mesaj
29 Ekim 2012; 12:46:39 

quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

12 ay önce bağlattık bu fiyattan kullanıyoruz. daha bir yıl daha kullanacağız...

Digiturk şampiyon paketi çok mntıklı gözüküyor. Ben senelerdir uydunet kullanıyorum son zamanlarda hız sebbiyle superonline a geçmeyi düşünüyordum ama bu AKK yüzünden soğuk bakıyordum ancak bu şampiyonlar paketi açıklamalarında kota dolunca hız 3 Mbite düşer düyor eskiden 1 mbit idi..... uydunette zaten 3mbit 49 tl

You'll still be here tomorrow, but your dreams may not.

281 Mesaj
29 Ekim 2012; 12:50:17 

100 Mbps Limitsiz 500 GB 50 GB 199 TL 199 TL
100 Mbps Limitsiz 250 GB 50 GB 149 TL 149 TL
100 Mbps Limitsiz 100 GB 50 GB 109 TL 104 TL
50 Mbps Limitsiz 250 GB 50 GB 99 TL 89 TL
50 Mbps Limitsiz 100 GB 50 GB 89 TL 79 TL
20 Mbps Limitsiz 100 GB 50 GB 69 TL 64 TL

Şampiyonlar Paketi fiyatlarına bakıyorum anlaşılan en düşük seçenek 100 gb kotalı 20mbit hız Daha düşük fiyatlı bir opsiyon yok anlaşılan

You'll still be here tomorrow, but your dreams may not.

9 Mesaj
15 Kasım 2012; 13:44:42 

Selamlar,

Evde Superonline 8 mgbit internet (Haziran 2012 itibariyle sözleşmem bitiyor) kullanıyorum ve aynı zamanda digitürk şampiyonlar paketim mevcut (Kasım 2013 itibariyle bitecek)
Ben şu an itibariyle bu kullandığım paketlerle ilgili yeni bir teklif isteyebilir miyim? Yoksa sözleşmelerin bitmesini mi bekleyeceğim.

618 Mesaj
15 Kasım 2012; 14:44:47 

2 gün önce apartman içinde dolaşıp reklamını yapıyorlardı; SOL fiber 20mb Limitsiz İnternet+Digitürk=39TL! Telefonla sorduğumda verdikleri internetin normal abonelik ile aynı şartları taşıdığını öğrendim. Digitürk paketi ise şunları kapsıyormuş "12 ay başlangıç paketi+12 ay 1 keyif paketi+6 ay LigTV2-LigTV3+3 ay HD paket servisi". Sadece yeni abonelere ve Adana'ya özelmiş, başka bir şart yazmıyor. Ben bunlar için ayda 49+25=74 TL öderken 39 TL ye yeni abonelere verilmesi bence büyük adaletsizlik. Tamam yeni abone kampanyası anladık ta, biz neyiz peki? Öncede abone olduk ta hata mı ettik? İnsanları enayi yerine koymaktan başka bir şey değil. Ben hem yazılı hem de sözlü olarak şikayetimi ilettim ama pek kaale alacaklarını sanmıyorum. Nasıl olsa cepte deyip sallıyorlar ama tahhüt 2 ay sonra bitiyor nasıl olsa. Aynı durumda olan arkadaşlar bence siz de şikayette bulununki toplu bir etkisi olsun.

38 Mesaj
15 Kasım 2012; 17:29:35 

aynı kampanya için dün aradılar. adanaya özel olayı yalan.

Türk şoförü en asil duygunun insanıdır

25 Mesaj
30 Kasım 2012; 18:16:27